USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія не братиме участі у Євробаченні-2017

13 Квітня 2017 21:00
Російський "Первый канал" заявив, що не транслюватиме цьогорічне Євробачення, яке у травні відбудеться у Києві. Тим часом у EBU підтвердили, що Росія відкинула усі компромісні варіанти і відмовилася від участі в пісенному конкурсі.

Про це було оголошено у вечірньому випуску новин російського пропагандистського каналу, пише 24 канал.

Причиною такого рішення назвали відмову України впустити для участі у конкурсі російську співачку Юлію Самойлову, яку у червні 2015-го виступала з концертом в окупованому Криму.

Як пише "Дождь", російський телеканал отримав листа від Європейської мовної спілки, в якому організація визнала, що не змогла врегулювати питання про участь Самойлової у пісенному конкурсі в Києві, оскільки рішення про заборону в’їзду російській співачці приймала Служба безпеки України.

На "Першому каналі" нарікають, що вважають таке рішення української сторони "спробою політизувати конкурс".

У Росії підтвердили, що отримали пропозицію віддаленої участі Самойлової чи заміну її на іншого артиста, який не порушував українського законодавства, але від обох варіантів відмовились.

"Варіант заміни Юлії Самойлової на іншого виконавця, на наш погляд, навіть не може розглядатися. У ситуації, що склалася, Перший канал не вважає можливим транслювати конкурс Євробачення-2017", - йдеться в заяві телеканалу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Vjacheslav Показати IP 13 Квітня 2017 21:43
Хай дивляться киселева. вони вже інфіковані.
Анонім Показати IP 13 Квітня 2017 22:07
і як світ переживе таку втрату .............
дід Андрушка Показати IP 14 Квітня 2017 06:53
Хай проводять свій конкурс на мокшанських болотах з кабдзоном, вахлерією, чічьоріною і сирожою звєровим. Без расєї і Світ чище і весна краше
123 до дід Андрушка Показати IP 14 Квітня 2017 08:44
Світ , без сумнівів, дуже збагатився такими висококультірними українцями як Ви... Тільки що злізли з дерева.? Вітаю!
дід Андрушка до 123 Показати IP 14 Квітня 2017 09:45
З такими ватоподібними,як ти принципово не спілкуюсь. такі для мене пусте місце
Лучанка до дід Андрушка Показати IP 14 Квітня 2017 13:44
Сумно, що таке як Ви ось рахує себе за духовного українця...І соромно,соромно, що таких тут , у коментах, багацько...Але , мабуть, розум Бог дав, але з інструкцією таким індивідам розібратися важко...
дід Андрушка до Лучанка Показати IP 14 Квітня 2017 17:05
Соромно і гидко читати ваші коменти на захист срузько-путінгського міра в його самій найгіршій подачі на цьому сайті САМЕ українською мовою . Це ж скільки запроданців і потвор готові в скрутний для України час верещати "путінввєді вайска". Жах, просто жах!!!
Анонім до 123 Показати IP 14 Квітня 2017 10:30
ну ти то культууурний !!!!!! аж пре від тебе !!!!!!! щамі і балалайкою. і на дерево не лазив, бо на г*мні живеш
жидобандерівський хф Показати IP 14 Квітня 2017 08:46
дайош цілодобове "лебедіноє озеро" для "лішнєхромосомних" на раша тв !!!
*** Показати IP 14 Квітня 2017 08:57
Ну взагалі конкурс європейський, а не український, Україна просто в цьому році надає для нього зал, тобто по великому рахунку, країни-засновники просто орендують в Україні місце для його проведення та чи має право Україна вирішувати кому приймати участь, кому ні, як на мене питання спірне. Якщо б то був фестиваль "На хвилях Свитязя" чи "Поліське літо з фольклором" тоді інша справа.
Анонім до *** Показати IP 14 Квітня 2017 10:31
так рішення про НЕУЧАСТЬ прийняла парашія.
пояснення до *** Показати IP 14 Квітня 2017 17:54
Для тупого. Давай алькаїду запроситим і ігіл на підтанцьовках, ну а хором буде хлопчики з хасбулли. Нє, ну ми ж зал пропонуєм