USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія розгортає польові госпіталі біля українського кордону

10 Квітня 2014 16:39
Російська армія розгортає польові госпіталі місткістю по кілька тисяч чоловік поблизу українського кордону.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу заступник начальника Головного командного центру ЗСУ Олександра Розмазніна, - інформує Цензор.net.

«Йде розгортання польових госпіталів, і не одного, на Харківському напрямку. Йде розгортання польових вузлів зв'язку, йде розгортання польових пунктів управління. Демонструється, що питання агресії по відношенню до нашої держави не знімається... Госпіталі не маленькі, будуть вміщати... по кілька тисяч і більше осіб»,— зазначив Розмазнін

З його слів у Криму кількість російських військовослужбовців не змінилася. На східних кордонах кількість російських солдатів трохи зменшилася, але на відстані близько 50 км від кордону і раніше дислокується велика кількість солдатів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2014 16:55
Правий сектор - на виїзд!!!
троль с фсб Показати IP 10 Квітня 2014 17:03
наверно накормить украинских мобилизованых,которые находятся на подножном корму и подачкам населения.
знайко Показати IP 10 Квітня 2014 17:06
Брехня! Цією дезінформацією відвлікають людей від тих дій влади, що вони творять у областях, у Києві... під цей шумок приймають антидержавні Закони на сесіях, а Турчинов на право і на ліво різні укази розписує, а все списують на "війну"!!!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:13
Мій чоловік біля кордону-військовий.Нема ніяких госпіталів біля кордону збоку росіян.А укр.військові і справді голодні і холодні-їх хунта кинула напризволяще.Росіяни нормально налаштовані до наших вояків і до речі мають усе-від форми новенької до повних баків.Не вірте брехні ЗМІ.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 20:59
ах ти ще й голубий, виявляється
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2014 21:19
Якщо анонім-то що не може бути жінка?Ось це і новий менталітет нерозумних нелучан.Аж смішно до чого ви пане докотилися-я жінка і заміжня вже18 років,а чоловік прикордонник.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 21:57
прийму до відома
))) до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 22:26
Так, і біля кордонів москаликів не має, і в Крим невідомо які зелені чоловічки прискакали, і чудотворець Жиріновський Україну вже поділив, а путкін такий милий кардуплик, так Україну та українців шкодує аж тошно робиться. ЛЮДИ! ВІЗЬМІТЬСЯ ЗА РОЗУМ!!!
СильНО Показати IP 10 Квітня 2014 17:58
Дуже хочу, щоб це була брехня. Байдуже хто бреше, аби не війна
Себе Показати IP 10 Квітня 2014 20:40
З обнієї сторони брехня, але з іншої якщо сусід постійно рветься воювати, за кожним кущем Путін ввижається, то незавадило б і госпіталі для таких вояків поставити. Як лоби порозбивають об протитанкові рови то треба ж буде їх якось лікувати. А для кроліка з пастором ВІП палату вже поставили?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2014 21:00
парашці не завадило б ще й польові цвинтарі облаштувати
Сахо до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2014 22:39
Спочатку заповними госпіталі. Потім - цвинтарі.
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 21:24
Нова влада постійно тримає нас в напрузі,що завтра війна.Якщо немає підтвердження інформації,то політикам варто бути обачнішими у висловлюваннях,та приймати всі необхідні міри для захисту
Волинянка до Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 23:34
Крим вже нагло забраний Путіним. Що ми обговорюємо?
ДОН Показати IP 11 Квітня 2014 03:27
Не надо врать, КРЫМ сам уплыл от Украины, потому что скачите и орёте "москаляку на гиляку", давайте западенцы кричите ещё громче и больше, и Юго-Восток уже убегает сам от Украины. Зато радуйтесь скоро будут населять в Украину америкосы, литовцы, германцы, поляки. Да-да Свитязь и торфянники продадут полякам, они давно на это богатство ВОЛЫНИ глаз крадут, аэропорт Луцка отойдет - америкашкам и литовцам. А ми що будем им сапоги лизать....