USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія везе українцям 12 фур «гуманітарки»

29 Червня 2014 11:09
Попри заборону, Росія везе в Україну 12 вантажівок "гуманітарної допомоги". Про це інформують Факти з посиланням на РІА Новости.

Автомобільна колона МНС Росії вирушила в сьогодні, 29 червня, в Ростов-на-Дону з гуманітарним вантажем для громадян України.

Зі слів представника МНС, сьогодні о 8 ранку колона виїхала з підмосковного Ногінська і вирушила в Ростов-на-Дону. Дванадцять автомобілів МНС Росії везуть гуманітарну допомогу загальною вагою понад 90 тонн. В складі вантажу - харчі та засоби гігієни. Гуманітарний вантаж планується доправити до кордону між Росією і Україною, далі його передадуть населенню сусідньої країни.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 27 червня, МЗС Росії направило МЗС України ноту щодо надання гуманітарної допомоги східним регіонам України. Україна відповіла відмовою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 11:17
ІУДИ !!!!!!!. спочатку розвязали війну в Україні, тепер гуманітарку шлють.
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 12:54
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 13:07
коментар було видалено
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 13:18
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 12:00
нехай путлєр собі в голову прокладку вставить
Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 12:28
"Накануне украинское внешнеполитическое ведомство получило ноту МИД РФ о намерении российской стороны направить гуманитарную помощь в Донецкую и Луганскую области, а также, возможно, в другие регионы, где находятся беженцы... 28 июня, российской стороне направлена нота-ответ, в которой указывается о невозможности принятия этой "гуманитарной помощи" ввиду неопределенности ее конечного адресата", — говорится в сообщении"
віра до Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 12:31
І що ти цитуеш, зрозуміло і так,* добродетелі* х ..нові
Дончанин до віра Показати IP 29 Червня 2014 12:52
"В этот раз на склад помимо медикаментов прибыло большое количество продуктов питания, которые так необходимы осажденным городам ЛНР и ДНР. Большое количество муки, сахара, круп, макаронных изделий, консервы и сухари – все это в ближайшее время будет отправлено нуждающимся жителям Донбасса и Луганщины."
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 13:09
їх все -одно бандюки із ЛНР і ДНР заберуть
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 29 Червня 2014 13:06
у вигляді гуманітарки ще ПЗРК та іншої зброї підкинуть ?
Оля до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 15:33
Російська сторона сама пропонувала нашим прикордонникам ретельно перевірити грузи,але наше тупе керівництво відмовилось.А зараз вони точно перевезуть це все і без нашого дозволу.
Анонім до Дончанин Показати IP 30 Червня 2014 11:11
ти придурок наполеглево нав"язуєш свою думку як і твої шизоїди москалі свою гуманітарку,тіліки не твоя думка не ваша гуманіторка нам не потрібна! Краще що ви можете зробити це забратись ГЕТЬ! Да і ще заберіть з собою цих параноїків які так хочуть в расею,не можу я зрозуміти чого ви тут третесь що вам тут потрібно, от що ти робиш на наших сайтах,скажи правду ведеш ПРОПОГАНДУ!
лучанин Показати IP 29 Червня 2014 12:39
Не пускати! В них є купа районів де вони можуть її роздати!
гiсть до лучанин Показати IP 29 Червня 2014 16:50
Голова без розуму,що лiхтар без свiчки.
лучанин Показати IP 30 Червня 2014 07:07
'....бойтесь данайцев дары приносящих....' а якщо укаїнською, то хай засунуть ті фури путлеру в дупу і одну залиште для г*ндончаніна