USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Росіяни захоплюють українські кораблі і військові частини

22 Березня 2014 16:40
Російські військові захопили корабель "Вінниця" на озері Донузлав у Криму – єдиний під українським прапором.

"Просто зараз штурмують корабель "Вінниця", єдиний під українським прапором , біля причалу. Команда забарикадувалася на нижній палубі", - повідомила Українська правда з посиланням на Олексія Тамразова.

Трохи згодом чоловік повідомив: "Вінницю" захопили повністю. Йдуть перемовини з росіянами".
Разом з тим Тамразов заявив, що на іншому українському кораблі "Ольшанський" - бойова тривога.

"За інформацією, до корабля наближається судно з невідомими", - йдеться у повідомленні.

Українські військові залишили частину у Новофедорівці, бо не втримали штурму російських окупантів та місцевих тітушок. Під час нападу на військову базу ніхто не постраждав. На місці тепер базується авіація Чорноморського флоту Російської Федерації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Оце Показати IP 22 Березня 2014 17:00
так армію маємо, разом з міністерством оборони і лохами,які самі себе вибрали керувати країною. Нах.я таку армію тримати і фінансувати?Всерівно розраховувати на її захист вже ніхто не вірить.Моральний дух рівний нулю,а технічне оснащення-металолом.Ті мільярди,які виділили на армію перенацілити на соціальні виплати.
777 Показати IP 22 Березня 2014 17:13
звільнити Тенюха.
Анонім Показати IP 22 Березня 2014 17:38
Ага в той корито всю владу і стрельнути))
Лєра Показати IP 22 Березня 2014 18:59
Тут все зрозуміло - Крим здали!!! Треба новий Майдан поки всю Україну не перетворили у руїну!!! https://www.youtube.com/watch?v=gLFiSq8smb4
Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2014 19:28
Це зрада. Нічим не прикрита і ганебна. Жоден корабель, жодна військова частина не вчинили опору окупантам. А яка була сила! Тенюха і Турчинова на нари!
Анонім Показати IP 22 Березня 2014 20:19
ХАЙ ЙДУТЬ ДО РОСІЇ ЩОБ З ПРИДУРКАМИ НЕ БУТИ БО Й ВІЙСЬКОВИХ МАЙДАУНИ НА КОЛІНА СТАВИТИМУТЬ
вася Показати IP 22 Березня 2014 20:28
Навіщо ми утримуємо військових? Щоб вони за народні гроші, віддавали ворогу зброю, техніку кораблі? Що крейсер "варяг" не приклад? Ми тут грошики збираєм, харч а політики і військові там кораблики, літаки, техніку і зброю ворогу дарують. Ганьба.
Оля до вася Показати IP 22 Березня 2014 21:00
А хто вам сказав, що зібрані гроші пійшли військовим, вам звіт надали?:) От наївні люди...:))) Ви забули у якій країні живете?:)
304 до вася Показати IP 22 Березня 2014 21:23
у тому то іділо шо на армію витрочалось 1,5% дежбюджету. держава яка хоче бути незалежной, повинна ставити расходи на армію приорітетними
!!! Показати IP 22 Березня 2014 22:34
Бульба,ти напевно москальський "козачок" і провокатор,який кругом вспіває розпускати демагогію про військових в Криму.Без твоїх шмарклів ми дуже добре проінформовані про стан справ в Криму і твоя "конкретика" мудрим людям до дупи,разом з тобою.
до.. Показати IP 22 Березня 2014 22:38
Та вони самі з технікою переходять! Тому як рідній країні не потрібна! В інтернеті вже ролик розмова в прямому ефірі з адміралом!
Вихід завжди є Показати IP 22 Березня 2014 22:49
Так 25 проголосум за путина, народ сам Крим поверне, за газ красти не кому стане! Ось ниняшняя Влада ах ...., такий під ... вони не чекають!))))
крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:10
ну то хохлы обосрались? все сдали без единого выстрела...и вы еще хотите с РОССИЕЙ воевать?