USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Розбив «Мерседес» та втік: біля Луцька з погонею затримали п’яного водія

1 Жовтня 2018 10:41
Близько опівночі 1 жовтня патрульні отримали повідомлення про те, що проспектом Перемоги рухається Jeep Grand Cherokee, водій якого вчинив дорожньо-транспортну пригоду і намагається втекти.

Про це повідомляє прес-служба патрульно поліції Волині.

Екіпажі почали переслідувати підозрюваного, який не виконував законних вимог інспекторів про зупинку. Шляхом блокування транспортний засіб зупинили в Рованцях, поблизу Луцька.

27-річний водій мав ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Його затримали та передали слідчому.

Чоловік підозрюється у вчиненні автопригоди в місті: на проспекті Перемоги він за кермом свого автомобіля зіткнувся з Mercedes, в результаті чого 56-річний пасажир отримав тілесні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Євроінтегратор Показати IP 1 Жовтня 2018 11:11
Як Я вже задовбався коментувати вчинки тупоголових бляхарів і їх захисників......
Таня до Євроінтегратор Показати IP 1 Жовтня 2018 11:50
Євробляхи руль не крутять
Маск до Таня Показати IP 27 Березня 2023 09:53
Євробляхи це діагноз ....
valdis peish Показати IP 1 Жовтня 2018 11:38
шоб потім голова не бобо треба користуватися пасками безпеки
Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2018 12:20
То не бляхи винні..то бляхарі виродки..)
123 до Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2018 12:43
Укравто ппд не порушують? Виродки всі хто підписується "Лучанин". Виродки всі хто порушують ПДД. Відчуваєш різницю? Правда перша трактовка не є приємною? А все просто тому, що пішла не обґрунтована заповзятість по якомусь критерію. Вот і мені читати твій пост не є приємним, бо ти по кучці дебілів робиш висновок про всіх.
Думаю до 123 Показати IP 1 Жовтня 2018 13:14
такий Олень як ти вчора їздив тролейбусом а сьогодні купив "круті,,бляхи,результат очевидний!
321 до Думаю Показати IP 1 Жовтня 2018 15:50
Ой, і який результат?) Катаюсь собі нормально, рукою тобі в вікно трамвая махаю періодично. Раз уж всіх водіїв бялх принято називати не культурніми словами без розбіру як вони їздять, то і я тебе буду називати деб*лом) Просто так. Просто із-за того, що в тебе немає авто. Круто я придумав? Шикарно
бляха_муха Показати IP 1 Жовтня 2018 13:59
долітався!
за сало Показати IP 1 Жовтня 2018 14:23
скоро цих ОЛЕНІВ на бляхах ловитимуть як бобиків і штраф лупитимуть. ГИ.
АЛЕ ГАРАЖ?????????? Показати IP 1 Жовтня 2018 20:02
Ви на кого черті гоните??? Тут на бляхах потерпілий!!! ІДІОТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Льоша до АЛЕ ГАРАЖ?????????? Показати IP 2 Жовтня 2018 12:02
Потерпілий на укр номерах( подивись перше фотто). А на мерседесі застрягли литовські номера Черокі , видно на другому фото.
Ввв до АЛЕ ГАРАЖ?????????? Показати IP 2 Жовтня 2018 18:59
Очі протри, то від джіпа номер прилип