USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Розпорядження: Путін погодився прийняти Крим до Росії

18 Березня 2014 08:58
Російський президент підписав розпорядження про приєднання Криму до РФ, - інформує ТСН.

Президент Росії Володимир Путін вважає за доцільне підписати договір між РФ та Кримом про прийняття до складу РФ.
Про це повідомляється в розпорядженні глави держави.

Нагадаємо, сьогодні, 18 березня, Володимир Путін і самопроголошений спікер "Державної Ради" Криму Володимир Константинов підпишуть угоду про вступ республіки до складу Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
крымчак Показати IP 18 Березня 2014 09:07
Ну что хохлы – просрали Крым?
Дубас Показати IP 18 Березня 2014 09:18
Путін молодець - свого досяг, а не так як наші імпотенти-урядовці. Тільки заяви проголошують з високої трибуни, а самі в штани наклали!
s до Дубас Показати IP 18 Березня 2014 19:12
ну чого, вони просто тільки проти Януковича круті, а Путін вже їм не по зубам
дипломат Показати IP 18 Березня 2014 09:54
Поки не почують людей зі Сходу України і будуть скрізь назначати БЮТівців, не закриють рота Тягнибоку і Ярошу - ситуація лише буде напружуватись!!!
123 до дипломат Показати IP 18 Березня 2014 09:58
100 %. Правий сектор і Свобода підливає масла в вогонь конкретно. І це тільки початок.
АГА Показати IP 18 Березня 2014 10:03
ТРОЛЯМ СЛОВА НЕ ДАВАЛИ
333 Показати IP 18 Березня 2014 10:34
зрадників ніхто не поважає, і відповідне ставлення отримає крим від росії.
Костя Показати IP 18 Березня 2014 10:45
напевне патріотів в Україні немає. Як кожен буде лише за себе то ніколи Україна не буде один за всіх і всі за одного. Ми ж живемо в цій країні хіба нам байдуже що крим забирає Росія? Але справа в тому що Україною управляють люди, яким вона не потрібна давайте єднатися
Анонім до Костя Показати IP 18 Березня 2014 11:30
а чому ми маємо бути проти 1.200.000 людей, якi не хотiли жити в Українi ? Ми не хотiли януковича - ми його скинули. не хотiв би Крим в Россiю - не пiшов би. нехай валять, чистiше в нас буде без тих совкiв.
нн Показати IP 18 Березня 2014 16:00
В нашої влади була можливість налагодити відносини з Кримом, потрібно було просто ПОЧУТИ людей. Але думають яйценюки-тягнибокі тільки про себе та свій статок. Також можливість була і в нашого народу, але більшість з них тільки нагнітала - Россия чемодан вокзал; Хто не скаче той москаль; Крим - совок; Москалів на ножі; хай валять; острів бідняків; - замість того щоб призивати до єдності та підтримувати накримчан. Ось тепер і маємо. Залишився ще пд. схід -якщо і там ніхто не почує людей, не прийме їхні вимоги - АРК Крим збільшиться ще на пару областей. Давайте чути та єднатись з тими, хто по ту сторону Дніпра, а ні - бути війНІ
Николай! г Тюмень Показати IP 18 Березня 2014 20:34
Кличко,Тягнибоки,Путины и Януковичи! На шо они нам!! ((( Хлопцы и Парни! Мы братья!