USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Розшукують чоловіка, який біля «Там-Таму» волік дитину за шию

13 Вересня 2017 23:28
Дорослий чоловік поволік дитину, взявши її за шию, після того як хлопчик відмовився злазити з каруселі на дитячому майданчику поблизу гіпермаркету «Там-Там».

Про це у Фейсбуці повідомляє Наталка Шепель.

«Якщо хтось з френдів раптом був сьогодні на дитячому майданчику біля Там-Таму о 18 годині і став свідком того, як якийсь перекачаний бугай років 35-и волік мого сина за горло з дитячої каруселі-мотоцикла, дайте знати.... Я розкажу йому, що моя дитина змалку привчена не викидати сміття на вулицю і нічого не ламати!

Діти верталися з дня народження, і поки батьки іменинника затримались із розрахунками, пішли на майданчик. Іван сів на мотоцикла і попросив Сашка його сфотографувати.

І тут цей “чоловік” велить йому злізти. Іван спитав чому, мовляв, я ж легкий. І не гойдаюсь, а фотографуюсь. І тоді оце підходить, бере його спереду за горло і несе до лавки.

На очах інших батьків. Друзі шоковані. В мого хлопця на шиї - сліди. То якщо хтось впізнав - покажіть. Видряпаю очі!», - повідомляє мама хлопчика.
На фото - сліди на шиї в дитини
На фото - сліди на шиї в дитини
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Лучанин Показати IP 14 Вересня 2017 01:51
Ну видряпати то стоїть, але ж нам кажуть що ми європейська держава. Заява до поліції була? Я думаю серед персоналу тої забігайлівки що зліва від ТАМ-ТАМу, Брама чи що, можна буде запросто знайти того перекачаного активіста.
Б.С до Лучанин Показати IP 14 Вересня 2017 09:12
А Ви за свою дитину не видряпали б очі? Чи Ви досі думаєте, що живете в правовій державі, де кривдника дитини відразу ізолюють до спеціалізованої установи, а не відпустять з миром далі дітям голови крутити?
Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 06:49
Чоловік звичайно переборщив, але вчіть своїх дітей, що чіпати чужі речі не можна. Я б теж негативно відреагував, якби хтось виліз на мій мотоцикл фоткатись.
Торі до Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:14
Хлопчик виліз на КАРУСЕЛЬ- мотоцикл, не на чужу власність, ви не правильно зрозуміли
лучанка до Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:15
Ви читайте текст, мотоцикл на пружинці це вкручена в землю машинка - мотоцикл, яка стаціонарно закріплена на майданчику. До чого тут цей коментар. І потратять же час коре коментувальники, що небуть аби обгадити когось.
Кіт Васька до Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:22
Там же написано чорним по білому "з дитячої каруселі-мотоцикла". Хто там хоч раз гуляв з дитиною, зрозумів, що йдеться про дерев"яний мотоцикл на спіральці. Читайте хоч, перед тим як коментувати.
Знайома до Анонім до Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:32
"дитячої каруселі-мотоцикла"-сказано ж в статті. Чув дзвін.....
109 до Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:44
А ви їздите по місту на дитячій круселі-мотоциклі?
Антон до Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:50
з дитячої каруселі-мотоцикла а це що його мотоцикл?
! Показати IP 14 Вересня 2017 07:23
Новина "ще та"
Б.С до ! Показати IP 14 Вересня 2017 09:14
Хтось виліз на дитячу карусель-мотоцикл фоткатись
Активіст Показати IP 14 Вересня 2017 08:37
А скільки "дитинці" рочків?
Б.С до Активіст Показати IP 14 Вересня 2017 09:09
Скільки б не було дитинці рочків, це не дає права якомусь гідроцифалові застосовувати силу. Хотів щось доказати - треба було батька за шию поносити біля там таму. Якщо пузо не репне, звісно.
Клава до Активіст Показати IP 14 Вересня 2017 09:13
Дійсно "дитинка" маленька ???
Б.С Показати IP 14 Вересня 2017 09:07
Батьку дитини бажаю знайти дегенерата і зробити нормальне таке фізичне зауваження.
жесть до Б.С Показати IP 14 Вересня 2017 16:20
якшо подужає)))))))))
Анонім Показати IP 14 Вересня 2017 09:27
Все правильно зробив. Н.є.?.у.й трогати чужі речі.
Бр.ед Показати IP 14 Вересня 2017 11:10
Новина капец, дитинка тоже , мома ще попку витарає напевно
ВВ Показати IP 14 Вересня 2017 12:39
Є підозра що дитина нагрубила, а мамі не сказала. Ну бо це дійсно перебір, який просто так не виникає
Роман Показати IP 14 Вересня 2017 14:26
Руки повиламувати, ну а потім вже розбиратись... Діти - це св'яте. Ніхріна собі-гі?но!
Марина Показати IP 14 Вересня 2017 17:03
Запросіть відео з камери спостережень, вони є майже скрізь. Якщо відмовлять, заява в поліцію. Але на щось серйозне не надійтесь, так собі, буде а-я-яй. Мого чоловіка збила машина коли він їхав на велосипеді, крім сильних забоїв і струсу мозку ,слава Богу, нічого. Водій відбув переляком і ремонтом свого совєтського авто, мій чоловік 10 днів в лікарні. Знайшли порушника через тиждень, після того, як написала заяву у прокуратуру. Але навіть за лікування всіх коштів не повернули.
читач Показати IP 15 Вересня 2017 11:18
Який вік дитини, яка фотогрфувалася на каруселі? По моєму, там є правила користування дит майданчиком! Якщо дитина старша, аніж було вказано в правилах, то під вагою свого тіла могла зламати карусель, впасти та покалічися! Тоді претензіі були б до кого? Де поділися батьки,які розраховувалися? Чому не підійшли до чоловіка одразу? Чи він боягуз утік? Особисто для себе зроблений висновок- аби не провокувати людей на такі вчинки( бо зараз багато нервових хвороб у людей розвивається та станів агресіі) варто вчити дітей правилам поведінки у різних місцях, звертати увану на усі таблички! Бо тоді для чого це все пишеться та говориться? Якщо зараз усі почнуть ігнорувати правила та норми поведінки?! Ну не можна там старшим кататися! Ну не провокуйте!
Небайдужа Показати IP 15 Вересня 2017 12:12
У вас певно дітей немає.В будь якому випадку ніхто не має права приміняти силу до дитини . А адміністрації ТАМ-ТАМу необхідно взагалі на майданчику виставити хоч одного охоронника.Бажаю якомога швидше знайти кривдника та поширити його фото.
Людмила Показати IP 16 Вересня 2017 23:10
Про ,що Ви говорите.Це дійсно жах,тому що відпусти дитину на дитячий майданчик,а якесь хворе на голову,може дитину зробити інвалідом. Ми з мамами бачили цю картину,це було не смішно, і немає різниці якого віку дитина.Хлопчик чемно йому задавав питання, а те б........о тягнуло його за шию,хоча сам був зі своім сином.
юлія до Людмила Показати IP 18 Вересня 2017 18:13
цікаво, а ви з мамами просто спостерагали за цією жахливою картиною? чи може ще на телефон зняли????