USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Розшукують волинянина, який ухиляється від сплати аліментів

16 Серпня 2021 14:12
Співробітники Ковельського районного управління поліції розшукують Пася Богдана Миколайовича, 09.01.1985 року народження, жителя села Колодяжне Ковельського району.

Про це повідомляє поліція Волині.

Чоловік ухиляється від сплати аліментів на утримання дітей.

Усіх, кому відома інформація, де перебуває правопорушник нині, просять повідомити про це за телефонами 0953024445, 03352-53284 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Марина Показати IP 17 Серпня 2021 15:38
В мене теж не платить уже 8 років виконавча і слухать нехоче,була в міліції нічого не допомогло
Лола до Марина Показати IP 18 Серпня 2021 13:08
Звернись у редакцію ВН, їм більше писати немає про що )))
Лола Показати IP 17 Серпня 2021 23:06
Біжи, Бодя, біжи)))
Віталя Показати IP 18 Серпня 2021 09:32
Ти ЧОРТ
Анонім Показати IP 22 Серпня 2021 11:01
Видаліть цей пост - бо як мужчина буде МУДРИМ, то ще й заплатите йому за моральну шкоду! НЕМАЄ РІШЕННЯ СУДУ, ЯКЕ НАБРАЛО ЗАКОННОЇ СИЛИ І ЗГІДНО З ЯКИМ ОСОБА ВИЗНАНА ВИНГОЮ ЧИ ТАКОЮ, ЩО НЕ ПЛАТИТЬ АЛІМЕНТИ!
В мене теж не платит Показати IP 24 Серпня 2021 10:25
Як і більшості жінок не платить... Бо я не стрижу тих, кого ексдружина Боді, не сплю з ними по готелях за гроші, не лишаю дітей на ніч одних