USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Волинянка зникла дорогою до Нововолинська

16 Жовтня 2016 13:35
Поліція розшукує Попову Наталію Ігорівну 1989 року народження, яка поїхала у Нововолинськ і зникла, - інформує БУГ.

Так, 11-го жовтня 2016-го року близько 13:00 жінка вийшла з будинку, що у селищі Благодатне, та мала вирушити до Нововолинська, проте вона по теперішній час не повернулась додому.

На вигляд волинянці близько 30 років, високого зросту, середньої статури, волосся світле середньої довжини, ніс прямий, особливих прикмет не має. Була одягнена в бежеву балонову середньої довжини куртку з поясом, чорні облягаючі штани з застібками у вигляді «блискавок» на стегнах, світло-коричневі чоботи.

Мала з собою жіночу сумку білого кольору з жовтуватими металевими шипами, паспорт, мобільний телефон марки «Нокіа» червоного кольору, перстні з жовтого металу (не золоті) з білим камінням на обох руках, сережки з жовтого металу (не золоті) з білим камінням.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією, просять повідомити за контактними телефонами: 0961540065, 0933198878.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Богдан Показати IP 16 Жовтня 2016 13:58
А знайшли до речі вбивцю Нововлинської дівчини???? Чи як завжди справа закрита а вбивця на волі? І що та поліція робить? Що за реформи, що за влада? Чим займаються владці чиновники ?
Люмпен до Богдан Показати IP 16 Жовтня 2016 14:24
Перед тим,як критикувати,подивіться чи ваша критика буде обгрунтованою,аби потім не обіс****я,як зараз. знайшли підозрюваного,триває слідство
Віктор до Люмпен Показати IP 17 Жовтня 2016 10:46
Один підозрюваний тут інший за кордоном.
Леді до Богдан Показати IP 16 Жовтня 2016 14:38
Було в програмі Говорить Україна
Snoyden Показати IP 16 Жовтня 2016 14:45
По області за рік безвісти зникає у седньому до 1 тис. людей, є думка їде розбір на органи...
хірург до Snoyden Показати IP 16 Жовтня 2016 21:20
Я не здивуюся, що на Волині можуть викрадати людей із ціллю вбивства задля викрадення органів.
опер Показати IP 16 Жовтня 2016 20:19
а що там із зниклим хлопцем, який телефонував своїй дівчині із замкненого підвалу? щось тихо.
ВН до опер Показати IP 16 Жовтня 2016 21:09
З ним усе гаразд: http://www.volynnews.com/news/extreme/znykloho-u-lutsku-khloptsia-iakyy-prosyv-pro-dopomohu-znayshly/