USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під Луцьком знайшли підпільний цех з обробки бурштину: власника забрала швидка

10 Червня 2016 19:00
Працівники служби безпеки України здійснили обшук на приватній території в селі Маяки Луцького району. Шукали бурштин та засоби для його обробки. Ще вчора повідомлялося про те, що захід був немарний: там виявили цілий підпільний цех на горищі гаража. Під час обшуку, щоправда, організатору цеху стало недобре, його із гіпертонічним кризом забрала швидка.

Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини були на місці події, про яку їм стало відомо з власних джерел.

Так, близько десяти працівників СБУ обшукали будинок та прибудинкову територію місцевого мешканця.
Відео надане прес-службою відомства

Окрім того, зі слів правоохоронців, їм стало відомо, що жінка підозрюваного викинула речові докази на город сусіда.
На огляд сусідської ділянки, яка впирається в паркан «підозрілого будинку», працівник органів пішов разом з дружиною підозрюваного. Звідти жінка повернулася до свого дому, тримаючи в руках під футболкою невідомий еліпсоподібний предмет.
Після цього, ймовірно родичі підозрюваного забрали з будинку маленьку дитину. Зі слів сусідів, подружжя має двох маленьких діток віком до двох років.
Як розповіли випадкові перехожі, господар будинку - з родини медиків. «Мати в нього була в нас завідувачем медпункту. Батько працював ветеринаром, а нині десь в Луцьку керує ринком. Хороший хлопець, дорогу нам тут проклав. А чим займається, Бог його знає, така в нас нині молодь», - розповідає мешканка села.

Згодом до будинку під’їхала швидка медична допомога, яку викликала дружина господаря у зв'язку з тим, що чоловіку стало недобре. А ще, така собі «група підтримки» підозрюваного, четверо невідомих молодиків на «Мерседесі».
Зрештою, 42-річного підозрюваного госпіталізували в міську клінічну лікарню з діагнозом «гіпертонічний криз».
А ось і знахідки на горищі гаражу:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анонім Показати IP 10 Червня 2016 19:05
і в кого це?
777 Показати IP 10 Червня 2016 19:19
шкода хлопа. злили С В О Ї - КОМУ ДОВІРЯВ
Сергій Показати IP 10 Червня 2016 20:11
Оце і увесь цех?
хм Показати IP 10 Червня 2016 20:26
а хіба бурштин заборонeний для володіння? чи цe ужe наркотик? ну оброблював чоловік собі камeні, то й що... в мeнe дома картина є з бурштину-купив на ринку, мeнe тeж посадять?) пeвно комусь дорогу пeрeйшов...
Вова до хм Показати IP 11 Червня 2016 08:00
Не заборонений у готових виробах, а обробка є ліцензованим видом діяльності, крім того при неможливості підтвердити походження сирцю світить ще й незаконний видобуток, ну або здача постачальників
хм до Вова Показати IP 12 Червня 2016 00:39
ок, а зайняття ліцензованим видом діяльності без ліцензії - компетенція СБУ? )) загроза нац.безпеці? агов))
Андрій Показати IP 10 Червня 2016 21:01
Шкода хлопця, заробляв копійки а зроблять магнатом
Хлоп до Андрій Показати IP 10 Червня 2016 22:19
та ні не копійки, за ним історія з підліткового віку тянуться
Andrij до Андрій Показати IP 11 Червня 2016 12:52
Gljan jakuj tam Mercedes stojit, a tu kaesh kopijku!!!!!
Kasper Показати IP 10 Червня 2016 21:21
Навіщо ви так поступили??? Він ж добряк так не можна...
Анонім до Kasper Показати IP 10 Червня 2016 23:27
питання не в цьому чоловікові, а в самій політиці державній, яку веде президент. Сам під вінницею будує заводік по обробці бурштину, а люди кинуті на виживання самі собі шукають заробіток. Така правда сьогодні. Одне стоїть точило в гаражі назвали цехом. Просто смішно!
до до Kasper Показати IP 10 Червня 2016 23:30
Повна *опа одне точило о це цех смішно. А чому не пишуть як іде розлідування по 1.5 тони бурштину що хотіли перевезти на польську територію
Барбос Показати IP 10 Червня 2016 22:43
Бо держава в нас Кончен@ . Праця не оцінена справедливо. А підприємницька діяльність теж н легка справа . Я скажу шо хлопець молодець , тільки шкода шо з нашими д*білами владними , приходилось робити це підпільно. Д*біли, зрозумійте , те що люди роблять вони і далі будуть це робити , от тільки чи будуть поступати податки у казну залежить від вас
Анонім Показати IP 10 Червня 2016 23:34
Підтримую, порядний чоловік і сімянин!
Хлоп до Анонім Показати IP 11 Червня 2016 08:05
Не знаючи не говоріть. Цього порядного хлопа не раз викупали з лап закону, і як мінімум один раз з смертельного ДТП, причому за кермом був він і пяний, і це лише один епізод з багатого Вадикового життя. Крім того близький друг Ярмольського Ігора Петровича
123456789 до Анонім Показати IP 11 Червня 2016 10:32
Бидло і хамло неврівноважене, а не порядний. Ніколи ніде не працював, де така хатища взялася у мученика і трудяги? Чи то він підробляти сюди ходив?!
Samyrai Показати IP 10 Червня 2016 23:37
Яка історія?
Коля Показати IP 10 Червня 2016 23:40
Мужику треба дітей на ноги ставити, а він тепер по лікарнях валятись буде.... Валити треба було їх, а не пускати в двір. В цій країні тільки так.
Ая Показати IP 11 Червня 2016 00:57
Бачу ось що: злодії які грабують Україну і українців мають рай на цій землі, а народ який є власчником своєї країни не має жодного права. Може б так пан Порошенко помінява окуляри і почав розуміти, що не тільки йому прислуговує право багатіти в Україні. Право на гідне життя має право каждий українець у своїй хаті.
Дачник Показати IP 11 Червня 2016 01:02
А дружина- молодець, зорієнтувалась. Ех, і мені б щось з того на город би викинули.
Правда Показати IP 11 Червня 2016 01:10
Настоящий хозяин Лапин и Шпига...
Історія Показати IP 11 Червня 2016 08:58
Ну влада всрана недадуть людям ніяк заробити людей хочуть посунути з бурштину а самі стать і видобувать оце народ наглий
007 Показати IP 11 Червня 2016 09:08
"Шпига - 1000грн.?! Хм... Хіба це хабар" кінець цитати.
Наталія Показати IP 11 Червня 2016 10:47
Оце так цех знайшли!! Певно іншої роботи в СБУ немає. От скажіть, навіщо легалізовувати видобуток та обробку бурштину, щоб держава отримувала прибуток .Звичайно, їм краще, щоб цей бурштин весь йшов контрабандою в Європу, от тоді чиїсь кармани добре набиваються. Простих людей туди не пускають, а самі буштин і далі добувають. Може краще з хлопцем організувати легальний обробіток бурштину, знайти ринки продажу, а не злочинця в ньому шукати. Дайте людям роботу, нормальний заробіток, то люди будуть працювати, а то приходиться самим крутитися, щоб вижити, а наша влада ще прижимати буде. Він щось в когось крав, чи вбив, що злочинця знайшли!!?? Знайшов чоловік собі джерело доходу, ну й добре що має підприємницький хист, створіть йому законні умови переробки сирцю, буде він мати дохід, і держава буде мати прибуток. Чому зволікають з прийняттям закону??? Де наші новоспечені депутати, які били себе кулаками в груди??? До кормушки припали і добре їм, а за людей ніхто думати не збирається!
знаю його... до Наталія Показати IP 11 Червня 2016 12:29
Хам, брехун, злодiй, як мiнiмум двох людей вбив в ДТП. .вiдкупився.."порядний сiм'янин... ?"- не смiшiть!!! тiльки й шукаэ легкоi наживи I щоб кого обманути..думаю досить.. хоча це далеко не всi "заслуги" тiльки детей шкода...
Sema Показати IP 11 Червня 2016 12:54
Хух, думала то мій дядько))не лякайте так)
Вадим до Хлоп до зна Показати IP 11 Червня 2016 13:12
Бачу, ти надто обізнаний в моєму минулому, що зригуєш тут жовчю. За свої вчинки мені не перед тобою відповідати. Вдягни рукавиці, бо, плескаючи в долоні від радості, натреш мозолі! Не дочекаєтесь
Діма Показати IP 11 Червня 2016 13:56
Люди не заздріть. Хто не знає про все життя людей хай не пише. Який цех? Які мільйони заробітку? Всі хочуть жити і виживати. Тут прозвучало багато розумних думок по цьому випадку. Я б також хотів би на цьому заробляти - створіть умови. А не все гребіть у свої руки. Скоро всі побачать як депутати приберуть все до своїх рук, пока не можуть порівну поділити між собою і вигнати простий люд із копалень.
і я теж знаю Показати IP 11 Червня 2016 14:34
Одне діло знати людину особисто і давати йому оцінку,а інше бути РАГУЛЬ*М і зригувати чиїсь перекази неправдиві.Вадік тримайся ми з тобою
777 Показати IP 11 Червня 2016 15:01
думаю здав якийсь "хороший" друг.
Так. Показати IP 11 Червня 2016 17:12
Починаэмо скаржитись на краiну...може варто почати з себе? який народ, така й влада. Поки будуть такi "Вадiки" -на краще сподiватись марно..