USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

СБУ викрила групу з 35 копачів бурштину на Волині

9 Вересня 2015 14:54
Служба безпеки України припинила незаконний видобуток бурштину на межі Волинської та Рівненської областей.

Працівники СБУ викрили групу з тридцяти п’яти осіб, яка без будь-якого спеціального дозволу здійснювала незаконний видобуток «сонячного каміння».

Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області

У ході огляду слідчими вилучено п’ять саморобних мотопомп. Місцеве населення виступило на захист зловмисників та перешкоджало проведенню слідчих дій, вимагаючи повернути мотопомпи та перекриваючи дорогу правоохоронцям.

У результаті роз’яснювальної роботи, проведеної співробітниками СБУ, конфлікт вирішився.

Слідчий відділ Управлінням СБ України у Волинській області розпочав кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 15:00
Маладці
волинянин Показати IP 9 Вересня 2015 16:15
давно пора, миють і копають скрізь, чи знає сбу що робиться на рівненщині?
помпа Показати IP 9 Вересня 2015 17:18
Копачі з іншої планети. Балаболки Ви,тому що ніколи не називаєте прізвищ.Так і будемо догнивати не відаючи винуватців наших бід.
русский Показати IP 9 Вересня 2015 17:26
Сбу вже кілька рокфв яу стала відокремленим підрозділом міліціі. Ловлять бурштинокопачів. Ррботу сврю показують. А де тут ррзкрадання бюджетних коштів,фінвнсуввння сепарів. Вони повинні сувкренітет і держаіну ціліснісиь держави звхищати,ловити аксьонова,константіноіа,захарченка тощо ловити,а не дядька зпомпою і лопатою.дожилася спіцслужба.кінець монологу.
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 18:15
Суки. За ср...ні гроші знищать всю землю, 3,14 дари.
Рвускому до Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 21:25
Шоб ти знав свууука 100 оперів зараз в зоні ато, а не на дивані свані коменти строчать, а інші тут без вихідних ... всяку падлу ловлять, а з метами сваними їх порінювати я б не став. І до тебе сєпара ще доберуться, час прийде. Слава Україні!
777 Показати IP 9 Вересня 2015 21:38
Копачів ЗА ГРАТИ!!!!
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 23:06
За що копачів за грати
Лучанка Показати IP 10 Вересня 2015 09:34
СБУ молодці, те що ми спокійно, без терактів, живемо це їх заслуга. А те що вони свою роботу не виставляють, то це її специфіка. Здоровя Вам хлопці. Робіть свою роботу, і не зважайте на те, хто що погане пише. Так пишуть ті, в кого сумління не чисте.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 16:07
Кришевать не надо с*ки