USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Що буде на місці Центрального ринку у Луцьку

27 Листопада 2019 17:45
Конкурс на найкращу концепцію облаштування території Центрального ринку оголошуватимуть у грудні.

Про це йшлося під час пленарного засідання 66-ї сесії Луцької міськради 27 листопада.

Зі слів радника Луцького міського голови Ігоря Поліщука, у грудні управління містобудування та архітектури міськради оголосить всеукраїнський конкурс на найкращу концепцію облаштування території Центрального ринку.

До прикладу, наразі на участь в конкурсі щодо облаштування Театрального майдану зголосилися 8 учасників, щодо скверу авіаторів – 19 учасників, з яких 17 – представники інших міст.

Ця територія повинна зв’язувати парк та Старе місто, прикрашати Луцький замок, там повинні бути розташовані зелені насадження, дитячі майданчики, може існувати торгівля продовольчими товарами, але належно оформлена та естетично приваблива. Також можлива торгівля сувенірами, облагороджена парковка та інші атракції, що будуть цікаві як лучанам, так і гостям міста. Якою буде територія, стане відомо за підсумками конкурсу.

Радник міського голови повідомив, що підприємці, які мають торгові об’єкті на лівій частині ринку, на ділянці підприємця Любомира Пахолка, переїдуть на Новий ринок. Аналогічна ситуація з частиною Центрального ринку, що належить КП «Луцькі ринки».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Мешканка Показати IP 27 Листопада 2019 17:54
Правильно давно треба навести порядок. Тим паче є місце. Вперед.
Андрій Показати IP 27 Листопада 2019 19:43
то не ринок а гадюшник антисанітарії! давно пора.
Анонім до Андрій Показати IP 27 Листопада 2019 21:43
Поясни мені,що таке"гадюшник антисанітарії"?Дивне сполучення слів.
Андрій Показати IP 27 Листопада 2019 20:25
Передусім. Безкоштовна парковка для відпочиваючих у парку чи на пляжі річки і т.д.
Анонім до Андрій Показати IP 27 Листопада 2019 21:48
Ти попроси щоб тобі річку почистили і пляж,а то загубишся там серед русалок,антисанітарійних.Покричи щоб дорогу відремонтували на Лідавській і інших вуличках,там де не видно...
ігор луцький до Андрій Показати IP 27 Листопада 2019 22:28
В тій річці стрьомно даже ноги помити.
Анонім до ігор луцький Показати IP 28 Листопада 2019 11:14
Двоє мінуси поставили,напевно мили там ноги,тепер голова болить в людей,думати не можуть)))
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 21:38
краще труби замініть,а то з такими темпами криниці прийдеться копати.
Вігор Показати IP 28 Листопада 2019 08:45
Ринок нам не заважає, облагородили б його і зробили би парковку де вона була колись, все було б добре. На лпз їздити ніхто не буде, кинули людей і все
Таня до Вігор Показати IP 28 Листопада 2019 14:05
Повністю підтримую! Дуже зручне розташування для лучан, уявлення не маю, хто буде їздити за "тридев'ять земель" за продуктами чи іншими покупками на Новий Ринок.
анонім до Таня Показати IP 29 Листопада 2019 19:31
чого це " тридев'ять земель", це Луцьк, колись, коли будувалась "Варшавка", точно так кричали, але нічого, все норм. А що там гадюшник, то гадюшник і треба то розганяти. Йдеш до замку і г-ом смердить, бо там птицю продають, такого ніде немає!
Ххх Показати IP 28 Листопада 2019 09:05
В епіцентр їздять. І туди будуть.....
Анонім до Ххх Показати IP 28 Листопада 2019 11:12
Ти їздиш на старих маршрутках і далі будеш їздити.Чому я маю їхати туди,в епіцентр,переплачувати,ще й на край світу,якщо я можу піти на ринку дешевше купити???Дяді дати заробити?Бо ти так "думаєш"? Ринок віддати дяді,щоб там побудував торговий центр і люди знов переплачували?Оце влада думає про людей?!?!Не тупи ххх
нострадамус Показати IP 28 Листопада 2019 10:27
на місці старого ринку повинен бути НОВИЙ РИНОК!..
Лучанка до нострадамус Показати IP 28 Листопада 2019 12:03
Новий ринок? Справді? У всіх містах поблизу історичних місць немає таких гадюшників. Ми ж хочемо щоб місто розвивалось у туристичному плані, а як, коли люди приїжають відвідати замок, а з нього бачать це "чудо"? Всі кричать за те, що доїжджати на новий ринок далеко, тд тп. Місце облаштоване, паркова є, доїхати не далі ніж з старого на сороковий! Ринок - справді не має бути візитівкою центральної частини міста. В нас люди просто мають такий менталітет, що на будь яке нововведення - "треба побурчати!" і виписувати у фейсбуці.
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Листопада 2019 15:26
Візитівкою має бути Замок з пивом і ковбасою і засрані кущі біля нього,це ж історичне місце,як в ньому можна жерти і пити???!!!Я не хочу щоб місто туристичне розвивалось,мені достатньо бачити наших людей,в гуманітарці.Це я маю їхати на пів години довше і переплачувати,щоб турист один на тиждень приїхав?Це по твоїй версії,а я бачу що дядя хоче побудувати торговий центр,чи ще щось типу цього і косити бабло,а ти напевно той самий ярий прихильник перенесення ринку,тільки під другим іменем,почерк схожий.Я не хочу платити дорожче за якихось туристів і інші люди також!!!!
Лучанка до Анонім Показати IP 29 Листопада 2019 08:04
Не повіриш, перший раз взагалі написала коментар на цьому сайті. Торговий центр? Справді? Може поцікавтеся інформацією? На пів години довше? Ой йой, а що було б, якби ви жили у Львові чи Києві? Не виходили з дому через трафік? Нам нема чого жалітися, все близько і тд. До чого тут ковбаса? Хтось каже що тут будуть ресторації-генделики? Парк це погано? Ваш коментар немає сенсу. Знову ж , як я писала вище - аби помандіти. Ось і все.
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Листопада 2019 17:30
До чого тут Львів тим більше Київ і взагалі до чого тут ти. Не люблю з не розумними людьми спілкуватись,а ще гірше щось пояснювати.Переселись на цукровий і знайди собі роботу на 40-му,просто так,бо в Києві теж трафік.Ринок потрібний людям і його потрібно залишити і привести до нормального вигляду!!!
Реаліст Показати IP 28 Листопада 2019 12:42
Земля на якій знаходиться ринок- ласий шматок, який вже давно приглянувся деяким людям. Про туристичну привабливість міста ніхто і не думає, повірте, гляньте краще в якому стані туристичний об'єкт єврейська синагога. А старий ринок треба впорядковувати, без сумнівів.
Люда Показати IP 28 Листопада 2019 12:46
ПРИ ЧОМУТУТ БУРЧАТИ! ПРОСТО У НАС ПРО ЛУЧАН МЕНЬШЕ ДУМАЮТЬ, ЯК ПРО ТУРИСТІВ. ТРЕБА ПРОСТО ОБЛАГОРОДИТИ РИНОК! НА ДПЗ ніхто не їздитиме. Підприємці розоряться, тим більше, що їх заставляють платити за облаштовані торгові місця від 5 до 10тис дол. От і по всьому...
Боб Показати IP 28 Листопада 2019 18:35
Авторинок
12-34 Показати IP 28 Листопада 2019 19:09
В багатьох містах Європи замки навіть рядом не стояли з красою нашого замку. Але в нас вишенька лежить не на торті як у них, а на купі базарного лайна. Тому будувати інфраструктуру біля замку чим швидше і чим ширше!!
Сергій до 12-34 Показати IP 29 Листопада 2019 07:21
Ахахах. Ну і зморозив))) нам ж його не європейці будували..))
Ігор Показати IP 28 Листопада 2019 21:30
Ринок трeба залишити на тому ж місці, тільки навeсти порядок! А про "туриста", як вищe вжe написано, нeварто стількох людeй залишати бeз роботи, щоб якомусь туристу догодити!і нe стільки вжe в нас туристів!
Місцева Показати IP 28 Листопада 2019 23:34
Чому ви "заладили",що ніхто на ДПЗ не поїде.ми ж їздим з ДПЗ і на Варшавку,на Ювілейний,авторинок і нічого.Кому потрібно,той поїде.Пани поставали!
Анонім до Місцева Показати IP 29 Листопада 2019 17:35
Можливо ти підеш вішатись,то і всім за тобою йти?От люди,мені не добре,то хай всім буде так?Щирий українець.
ветеран базару Показати IP 1 Грудня 2019 22:52
ринок для луцька ковеля володимира києва харкава для будь якого міста україни це місце виживання людини вскрутному становищі це школа бізнесу більшість підприємців вийшли з базару неперикриваймо кисень проявити себе кожній людині україни не будуймо нових насосів для викачування коштів знаселення супермаркетів я не поїду мити зади італьянцям не поїду рабом в польщу до німців яхочу мати нормальну власність в себе дома