Що буде з працівниками Ковельської лікарні для залізничників?
Депутати обласної ради хочуть дізнатися, що буде з працівниками Ковельської вузлової лікарні після її реорганізації та що це коштуватиме обласному бюджету.
Про це говорили під час третього пленарного засідання 36 чергової сесії облради сьогодні, 30 вересня.
Нагадаємо, на Волині збираються приймати в обласну комунальну власність лікарню для залізничників у Ковелі.
Заклад цьогоріч перевели на фінансування з місцевого бюджету. Однак Ковельський міський голова Олег Кіндер одразу ж попередив: в бюджеті міста грошей на її обслуговування немає.
Він обурювався, мовляв, заклад обслуговує залізничників всієї області, а платити має бюджет міста. З його слів, бюджет Ковеля готовий витрачати гроші в частині обслуговування мешканців міста.
До слова, у 2014 році виділили близько 9 мільйонів гривень на пацієнтів цього закладу.
У закладі, працює майже 300 людей, а волинських залізничників там обслуговують безплатно, оскільки в них діє страхова медицина.
Наразі в лікарні обслуговується населення 16 районів області, у ній функціонують терапевтичне відділення на 60 ліжок, хірургічне відділення на 30 ліжок, поліклінічне відділення, денний стаціонар на 10 ліжок.
Зрештою, як уже інформувалося, Кабмін погодився передати Ковельську вузлову лікарню в спільну власність громад області. Наступний крок – згода на прийом цього майна в комунальну власність. Відповідний проект рішення уже оприлюднений на сайті.
До слова, заклад приймають із зобов’язанням використовувати за призначенням, як заклад охорони здоров’я і не відчужувати в приватну власність.
Після прийняття закладу в комунальну власність розпочнеться реорганізація. На Волині не відмовилися від перетворення лікарні для залізничників на Ковельську міську поліклініку та обласний хоспіс, оскільки утримувати заклад з обласного бюджету – додаткове навантаження на бюджет. А оздоровлення і профілактику залізничників проводитимуть в медзакладах на території області за місцем проживання.
До слова, для того, аби перетворити ковельську лікарню для залізничників, потрібно здійснити ремонт, приблизний кошторис якого в квітні цього року складав близько 10 мільйонів гривень.
Депутат облради Сергій Слабенко попросив обласних чиновників підготувати інформацію про те, які витрати з обласного і місцевого бюджетів має йти на утримання майна, як саме реорганізують заклад. Крім того, він запропонував повідомити, якою буде доля працівників закладу після реорганізації: чи їх скоротять, і якщо так, то кого працевлаштують і де.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це говорили під час третього пленарного засідання 36 чергової сесії облради сьогодні, 30 вересня.
Нагадаємо, на Волині збираються приймати в обласну комунальну власність лікарню для залізничників у Ковелі.
Заклад цьогоріч перевели на фінансування з місцевого бюджету. Однак Ковельський міський голова Олег Кіндер одразу ж попередив: в бюджеті міста грошей на її обслуговування немає.
Він обурювався, мовляв, заклад обслуговує залізничників всієї області, а платити має бюджет міста. З його слів, бюджет Ковеля готовий витрачати гроші в частині обслуговування мешканців міста.
До слова, у 2014 році виділили близько 9 мільйонів гривень на пацієнтів цього закладу.
У закладі, працює майже 300 людей, а волинських залізничників там обслуговують безплатно, оскільки в них діє страхова медицина.
Наразі в лікарні обслуговується населення 16 районів області, у ній функціонують терапевтичне відділення на 60 ліжок, хірургічне відділення на 30 ліжок, поліклінічне відділення, денний стаціонар на 10 ліжок.
Зрештою, як уже інформувалося, Кабмін погодився передати Ковельську вузлову лікарню в спільну власність громад області. Наступний крок – згода на прийом цього майна в комунальну власність. Відповідний проект рішення уже оприлюднений на сайті.
До слова, заклад приймають із зобов’язанням використовувати за призначенням, як заклад охорони здоров’я і не відчужувати в приватну власність.
Після прийняття закладу в комунальну власність розпочнеться реорганізація. На Волині не відмовилися від перетворення лікарні для залізничників на Ковельську міську поліклініку та обласний хоспіс, оскільки утримувати заклад з обласного бюджету – додаткове навантаження на бюджет. А оздоровлення і профілактику залізничників проводитимуть в медзакладах на території області за місцем проживання.
До слова, для того, аби перетворити ковельську лікарню для залізничників, потрібно здійснити ремонт, приблизний кошторис якого в квітні цього року складав близько 10 мільйонів гривень.
Депутат облради Сергій Слабенко попросив обласних чиновників підготувати інформацію про те, які витрати з обласного і місцевого бюджетів має йти на утримання майна, як саме реорганізують заклад. Крім того, він запропонував повідомити, якою буде доля працівників закладу після реорганізації: чи їх скоротять, і якщо так, то кого працевлаштують і де.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.