USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Що думають лучани про вчинок Констанкевич*

22 Жовтня 2014 22:00
Вкотре «засвітити» перед громадськістю власним обличчям з допомогою величезних білбордів, чи вкласти кошти, які могли бути витрачені на передвиборну агітацію у добру справу. Саме перед таким вибором постають усі кандидати у народні депутати, однак роблять крок назустріч благодійності лише одиниці.

Так, якщо підрахувати витрати на зовнішню політичну рекламу і перевести на популярну нині «білбордову» валюту, безпека життя одного українського солдата вартує 2 білборди та 5 сітілайтів. Однак, більшість учасників «перегонів» не гребують величезною кількістю кольорових рекламних щитів, аби натомість допомогти армії.

Саме це обурює пересічних лучан.

Утім, як виявилось, неабияк порадував краян вчинок одного з кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №22 Ірини Констанкевич. Так, кошти, які моли б бути спрямованими на зовнішню рекламу, зокрема, на агітаційні білборди, вона витратила на речі, що допоможуть українським військовим, які наразі тримають оборону донецького аеропорту.

Таким чином, кевларові каски, теплі речі, каремати, спальні мішки, окуляри та балаклави, придбані за кошти, що могли бути витрачені на передвиборчу рекламу кандидата у народні депутати Ірини Констанкевич, передали тим, кого називають «кіборгами» - бійцям Добровольчого Українського Корпусу. На цю допомогу витратили 160 тисяч гривень. Окрім цього, 100 тисяч виділили на тепловізори та рації.

«Розумно зробила, хай їй Бог дасть здоров’я, бо то – користь. Люди самі оцінять, хто достойний їх голосів, а хто ні», - каже одна із опитаних лучанок, літня жінка.

Незважаючи на те, що багато хто із співрозмовників не знав про цей вчинок, однак «левова частка» лучан зазначили, що він - гідний поваги.

«У будь-якому випадку, якщо кошти, які могли витратити на білборди, пішли на позитивні речі, це можна оцінювати тільки позитивно. Навіть попри те, що це все одно реклама. Якщо ми патріоти України, то повинні допомагати армії у такі важкі часи. », - кажуть вони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Виборець Показати IP 22 Жовтня 2014 22:46
А сіті лайти у вас бєзвозмєздно.....то єсть дадом?
) до Виборець Показати IP 22 Жовтня 2014 22:53
Подєшевлє сітілайти будут
Словацького 12 до Виборець Показати IP 22 Жовтня 2014 23:24
ну то воно то так, а банер 150кв м? це в нас шо? коштує як 60 сітілайтів, а по площі як 10.
Самооборона Луцьк до Виборець Показати IP 23 Жовтня 2014 08:52
Не вводьте людейв в оману виборча компанія Костанкевич проходить із затратою немалих коштів. Шановний адмінністрація Волинських Новин якщо цікавить, що думають лучани про Палицю і Ко то не видаляйте коментарі.
ПІАР Показати IP 22 Жовтня 2014 22:54
Якісна продукція,реклами не потребує.
АтоЙО Показати IP 22 Жовтня 2014 22:57
Це якесь вітелення всесвітнього добра! відчуваю шо вона брала участь у створенні землі, але через те шо скромна і людяна - всі почесті віддала Господу Богу! Нехай він ІРино дає Вам щастя, здоровля! нічого нового і цікавого ВИ не зробите - типовий піар! а головне - здоров"я! Що і Вам уклінно бажаєм. ЛУчани Вас поважають як нікого, депутати збривають вуса щоб весна прийшла в березні вранці навіть! Тому всього найкращого!
розум до АтоЙО Показати IP 22 Жовтня 2014 23:06
З яких то пір добрі справи задовбують. А самі ви що зробили.
PAWA Показати IP 22 Жовтня 2014 23:29
Ірина Констанкевич роздавала ліки пенсіонерам. Підкуп виборців Ганьба!
Пенсіонер до PAWA Показати IP 22 Жовтня 2014 23:57
А де і коли роздавала, бо мені треба одну мазь, для найдорожчого місця від найгіршої хвороби(ге****ю) а то міцко свербить.
Проктолог до Пенсіонер Показати IP 23 Жовтня 2014 00:01
Я бачу тут обом свербить те місце, то Ви панове завітайте до мене на прийом знижку зроблю.
Анонім до PAWA Показати IP 23 Жовтня 2014 09:33
Назви хоч в який день та де саме роздавала. А якщо нема що сказати, то краще не псуй повітря!
Да ну до PAWA Показати IP 23 Жовтня 2014 09:36
Коли? Мені щось не давали
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 23:42
Голосовать надо за тех, кто тихо воюет, тихо умирает...задолбали рекламными обицянками..грош им цена..кто был у власти, знает, как это заразно...метлой не выгонешь..
До до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 09:38
А де ти бачив, шановний, щоб ті, хто тихо вмирає і воює йшли в політику. Он вже ЛАПІН по Луцьку совався в той час, як Моклиця в прямому ефірі розказував, що він на Сході. Запитай, скільки він там був? 2 дні?
Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 00:44
Что это у вас здесь за скулежь? Учитесь вести себя у ведущей, когда ей Яценюк сказал, что отопление будут включать при температуре -8 по цельсию. Если будете вести себя иначе, то вас всех запишут в агенты ФСБ.
місцева Показати IP 23 Жовтня 2014 04:32
Закупила та передала, каски, балаклави, спальні мішки.... Дякую за це. Але думаю, без тих молодих людей, які роздавали балони з вашим ім'ям біля ринку "Лучеськ" можна було б обійтися. Не те, що я не люблю балони:-) , проосто там їх було мінімум 3 людей, кожному потрібно дати зарплату, закупити ці балони, гелій до них.... А у нас в країні війна. Нащо витрачатись на таке?
ВОНО до місцева Показати IP 23 Жовтня 2014 05:43
їх розбирали, і активно, діти котрі не є виборцями. Деякі пробували і по три - чотири штуки взяти
Анонім до місцева Показати IP 23 Жовтня 2014 09:05
От шо ти плетеш? Якщо в країні війна, то може ти перестала масло і м'ясо їсти? А може перестала в кав'ярні ходити?
Джулія до місцева Показати IP 23 Жовтня 2014 10:02
А витрати на рекламу у місцевих виданнях хтось рахував? Скільки-то солдатів можна було забезпечити необхідним...
Анонім до Джулія Показати IP 23 Жовтня 2014 10:55
От і підрахуй...А потім будеш коменти писати, шановна ДЖУЛЄТТА!!!
Анонім до Джулія Показати IP 23 Жовтня 2014 11:16
То спитай спочатку в іванюка
Джулія до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 12:40
Давайте вже повний список, кого вам сказали оганьбити. Чого кілька разів ходити буду?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 07:08
Та вона не своє бабло витрачає, а там на все хватить і на рекламу, і на борди, і на балони
Анонімусу до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 09:40
Де ти борди бачив?
Нєнада Показати IP 23 Жовтня 2014 07:24
Одна "Правда про кандидатів" обійшлась пані кандидатші у 100 тис. гривень. А толку? І правди там нема і шалені гроші викинула на вітер, причому не свої!
Анонім до Нєнада Показати IP 23 Жовтня 2014 09:08
Певно про тебе в тій газеті написано. Так, правда вона така, декому неприємна.
Іванюку до Нєнада Показати IP 23 Жовтня 2014 09:41
Ромчик, ну хватить вже. Ой, вибачте, перекосило мене. Де ж то сам РОМЧИК буде коменти писати, то ж штабісти. Рєбята, УЗБАГОЙТЕСЬ, ваш поїзд ушол!
розум до Нєнада Показати IP 23 Жовтня 2014 20:19
Звідки такі деталі, дуже цікаво.
valun Показати IP 23 Жовтня 2014 09:09
продуманий піар= там тратиться таке бабло,шо ого-го
Анонім до valun Показати IP 23 Жовтня 2014 09:41
А ти певно касир?
Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 09:32
Піар в неї великий,де.А коменти не вид не посій там вродиться.На одному вашому сайту стільки цієї реклами плювати хочеться.Свєю благодійнусть за гроші Палиці надоїла. Хай не обманює на кожному стовпі реклама.Не треба пані,бо Бог накарає за брехню. Ти багата жіночка, а гроші Палиці роблять неможливе.Ніхто тебе не обере-це точно.А коменти не видаляйте, ми знаємо,що ваша газета- це Палиці, вам за це гроші получаєте.Але ж ви незалежна газета.
Луцьку до Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 09:43
Скільки ти випив перед тим, як коменти видаляти. Якщо єдиний ваш аргумент, чого не голосувати за Констанкевич - того, що вона в команді Палиці, то це, скажу Вам по секрету, скоріше плюс їй, аніж мінус
Анонім до Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 09:44
На стовпах і на кожному під'їзді якраз реклама Іванюка!!!!!!!!!!!!
)))))) до Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 09:46
Ти сам читав, що написав?
Анастасія до Луцьк до Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 10:46
Шановний Луцьк! " ЖАБА" то така -штука,що може ЗАДАВИТЬ...У вас одне-гроші Палиці...Вам до цього що???Так, роблять вони як ви пишете неможливе-лікуюють людей,оздоровлюють дітей і багато всього правильного,щоб,судячи з вашого коменту,ви б ніколи не зробили,маючи гроші.Сормно має бути,якщо звичайно совість є... І лучани добре знають,що Констанкевич,Фонд і сам Палиця багато зробили для лучан і не за короткий період часу.
розум до Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2014 20:06
А те, що фонд постійно допомагає соціально незахищеним людям, це вам "не надоїло". А що ви зробили для Луцька, крім обливання брудом тих, хто щось робить. Побільше б таких фондів, як Фонд Палиці і таких людей як Констанкевич.
людина Показати IP 23 Жовтня 2014 09:45
Палиці - не Палиці, яка різниця? Щоб там не казали той Палиця для міста зробив купу всього і ще купу всього зробить. І Констанкевич йому поможе. Де він ті гроші бере, то його діло. Але якби всі мільйонери так вкладали в місто як він, то Луцьк був би найкрутішим містом в Україні. Ну принаймні холодною водою ми б точно не мились кожного дня.
Джулія до людина Показати IP 23 Жовтня 2014 10:07
Ахметов у Донецьк вклав точно більше, ніж Палиця в Луцьк.
Анонім до Джулія Показати IP 23 Жовтня 2014 10:51
А ви касир Ахметова?Чи фінансит Палиці...?
Андрій до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 11:19
Та ні, вона просто зла і заздрсна баба
Анонім до Андрій Показати IP 23 Жовтня 2014 12:26
100% тільки базарна баба до такого коменту додумається.
розум до Андрій Показати IP 23 Жовтня 2014 20:10
Ви перевіряли, чи, навпаки, ви - заздрісна людина, і ви заздрите Ірині та Палиці.
СЕРГІЙ Показати IP 23 Жовтня 2014 11:12
ІРИНА КОСТАНКЕВИЧ І НАДІЯ САВЧЕНКО ПАТРІОТИ УКРАЇНИ.
Лучанин до СЕРГІЙ Показати IP 23 Жовтня 2014 14:15
Друга так, перша ні.
Українка Показати IP 23 Жовтня 2014 12:48
Який вона патриот? Вона є депутат міської ради ,що вона зробила для м.Луцька?Води гарячої немає ?Холод в квартирах?Вона як депутат в її програмі щось небачу ,що вона планує для міста.Може планує для Палиці ,щоб відробити кошти на вибори?Волинський газ комусь транспортують ,а вона як депутат хай розбиреться ? Ліків вже недокупися? Хай ставить питання передвиборній компванії ,які в неї плани.А то буде в Буковель обраних дітей оздоровлювати.Бо діти бідні непопадуть.
Українець до Українка Показати IP 23 Жовтня 2014 14:35
Бред сивої кобили
людина Показати IP 23 Жовтня 2014 12:59
Мені здається, що гарячу воду точно не Констанкевич включає. В нас для того є Микола, той, що дружбан Івана Романюка. Констанкевич - нормальна тітка.
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 13:24
То чого там сидіти і погодитись з відключенням води ? тільки подавати в суботу і в неділю вони ж голосували.То чого йти в депутати якщо неможна нічогозробити для простих людей?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 14:35
Голосуем за Громадський рух України"
розумний Показати IP 24 Жовтня 2014 12:48
Не була б вона Іриною Констанкевич , без тої.....Палиці ! Заберіть Палицю і їй вже того мандата не захочеться !
радикап Показати IP 24 Жовтня 2014 15:18
Читаючи коменти прихожу до висновку,що скоро Україні буде капець.