USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Що задекларував головний поліцейський Володимира-Волинського

5 Травня 2017 19:00
Михайло Бобик, котрий вже більше року очолює Володимир-Волинське відділення Нововолинського відділу управління Національної поліції у Волинській області, задекларував свою зарплату та 90 тисяч готівки.

Квартира у Нововолинську площею 70 метрів квадратних та земельна ділянка у цьому ж місті, площею 600 метрів квадратних перебувають у власності його дружини.

Також на дружину зареєстровано і автомобіль «Сітроен джампі» 2005 року випуску, що на той час коштував 35 тисяч гривень.

Михайло Бобик отримав за основним місцем робот 117239 гривень зарплати, а його дружина – 68917 гривень. Чесно задекларував поліцейський і 26 гривень дивідендів від «Приватбанку».

Зберігає Михайло Бобик 90 тисяч гривень готівкових коштів, а його дружина ще 70 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Цап Ч. Показати IP 5 Травня 2017 19:11
" Чесний " М. Бобик , а його дружина " хапуга " ... Все , як завжди в наших чиновників ...
Жаба Показати IP 5 Травня 2017 20:50
Ой не ваняйте, "щирі" украінці, подивіться на нього, на його мешти, бабло там не валить
Мафія понад усе Показати IP 5 Травня 2017 21:18
Таких бобрів маємо в недотурканому заповіднику, де є гарант коррупції і його побратими
Щорс В. Показати IP 6 Травня 2017 10:44
Глянеш на нього зовнішність і обідно за нову поліцію ! Де підтянутість , молодцеватість - а тут немов "боров" відгодований , подвійний підбородок , як він здає фізичну підготовку ???...
Сашко Показати IP 6 Травня 2017 11:21
Для Щорса та всіх коментаторів довб*них - головне не ФОРМА, а ЗМІСТ !!!
Удав до Сашко Показати IP 7 Травня 2017 08:50
Завжди зустрічають по одежці / зовнішньому вигляду / , а проводять по розуму - так говорить народна мудрість !!!
Товариш Показати IP 6 Травня 2017 11:27
Мішка, головне не бз...и !