USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Шуфрич убив три різних підвиди чорного носорога. Фото

30 Грудня 2019 12:17
Депутат від Опозиційної платформи — За життя Нестор Шуфрич сфотографувався з вбитими тваринами.

Відповідні фото показав рух Чесно.

«Депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич похизувався убивством тварин», — додали в русі.

Як вказано на сайті мисливської організації africatrophyhunting.com, Нестор Шуфрич став першим і єдиним мисливцем, який коли-небудь убивав три різних підвиди чорного носорога.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2019 12:39
Тільки рідкісна мерзота буде летіти за тисячі кілометрів і платити тисячі доларів,для того щоб вбити рідкісну тварину.
інші пенсіонери до ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2019 14:16
І це на " скромну" зар плату депутата! правда в нього мама бізнесмнша, а ще він утримував (можливо й утримує? ) для свого сина, футб команду яка виступала на першість Києва, де той іноді виходив " покрасуватись.
Andrij до ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2019 19:39
так он и есть мерзавец....
скептик Показати IP 30 Грудня 2019 13:28
бажаю шуфчикові бути обєктом полювання на ноусірів
Остап Вакарчук до Іг Показати IP 30 Грудня 2019 13:45
Повністю з вами згідний та підтримую коментар.
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2019 14:06
А платформа "За життя")))
До Ыгоря Показати IP 30 Грудня 2019 14:17
Таких в Україні багато
Реаліст Показати IP 30 Грудня 2019 17:18
Навіщо вбивати? Невже не можна сфотографувати, відпочити без вбивства для простого бидлючого задоволення? Не голодне ж.....
Богдан Сташинський Показати IP 30 Грудня 2019 17:58
Може він вбив усю теорію Дарвина ???
моска львов до Богдан Сташинський Показати IP 30 Грудня 2019 18:00
Ні, судячи з теми - знищив повністю три підвиди !!!
Бандера Показати IP 30 Грудня 2019 23:55
Дибід тільки таке може зробити