Сільські школярі «спортивніші» від міських
На Волині завершилися змагання «Веселі старти». Вони тривали серед учнів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти-здорова нація». Загалом до змагань залучили приблизно 8 тисяч дітей.
Про це повідомили у Волинському обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Фінальні змагання відбулися 30 листопада у Ковелі. Участь у них взяли 11 команд з Старовижівського, Ковельського, Володимир-Волинського, Луцького, Камінь-Каширського, Турійського, Горохівського, Любешівського районів та міст Володимира-Волинська, Луцька і Ковеля. Діти змагалися у п’яти естафетах: «Рятувальник», «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Флорбол» та «Їзда на самокаті».
Перемогла у змаганнях команда ЗОШ №1 села Підгайці, що в Луцькому районі. Друге місце – за командою НВК №2 з Каменя-Каширського. Остання у трійці переможців - команда Луцької школи №24.
Організатори нагородили переможців та призерів змагань дипломами, медалями і кубками, а також спортивним інвентарем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Волинському обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Фінальні змагання відбулися 30 листопада у Ковелі. Участь у них взяли 11 команд з Старовижівського, Ковельського, Володимир-Волинського, Луцького, Камінь-Каширського, Турійського, Горохівського, Любешівського районів та міст Володимира-Волинська, Луцька і Ковеля. Діти змагалися у п’яти естафетах: «Рятувальник», «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Флорбол» та «Їзда на самокаті».
Перемогла у змаганнях команда ЗОШ №1 села Підгайці, що в Луцькому районі. Друге місце – за командою НВК №2 з Каменя-Каширського. Остання у трійці переможців - команда Луцької школи №24.
Організатори нагородили переможців та призерів змагань дипломами, медалями і кубками, а також спортивним інвентарем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Міля
Показати IP
2 Грудня 2011 07:21
Якби був конкурс, хто більше вип'є пива, то перемогли б міщани.
Сергей
Показати IP
2 Лютого 2012 09:53
А якби самогону то перемогли б селяни...
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.