USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08

«Сім кіл жаху» задля електронного підпису: лучанка поскаржилась меру на податківців

26 Серпня 2021 15:41
Луцька підприємиця Алла Панкевич поскаржилась міському голові на працівників Луцької державної податкової інспекції. Каже, що безкоштовний процес виготовлення електронного підпису в установі нагадує «сім кіл жаху».

Про це керівницею ПП «Серденько моє» розповіла під час пленарного засідання 17-ї сесії Луцької міської ради.

Зі слів лучанки, 19 серпня 2021 року вона звернулася до Луцької державної податкової інспекції, щоб отримати електронний цифровий підпис.

«За цей час я пройшла сім кіл жаху і почула про все, що думають працівники відповідного відділу податкової інспекції про цю, як вони сказали, безкоштовну послугу. Передати вам це словами важко. Таку ж послугу в 2017 році я отримала за гроші і це було зовсім інше ставлення і в рази менше витраченого часу. Я намагалася потрапити до заступниці начальника ГУ ДФС у Волинській області, у якої на той час були години прийому. Але мені сказали, що у неї карантин і людей у прийомні години вона не приймає. У мене враження, що ця жінка просто сидить у кабінеті, і при цьому її постійно обприскують засобами дезінфекції», – обурилась підприємиця.

Вислухавши суть скарги, Луцький міський голова Ігор Поліщук запропонував Аллі Панкевич написати письмове звернення на його ім’я. Після цього очільник міста пообіцяв скерувати його на адресу керівника ДФС у Волинській області, якому підпорядковується Луцька державна податкова інспекція, аби той розібрався у ситуації.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Внук Показати IP 26 Серпня 2021 15:54
ЕЦП можна зробити через приват 24 за 5 хв
скептик до Внук Показати IP 26 Серпня 2021 17:13
це якщо є рахунок в прівєті20
Внук до скептик Показати IP 26 Серпня 2021 18:49
Таким як ти хоч на тарілці їжу поклади то всерівно незадоволений
скептик до Внук Показати IP 26 Серпня 2021 19:50
іди поміняй памперса, внуцьо, бо тобі моча в голову б'є.
Внук до скептик Показати IP 26 Серпня 2021 22:55
В мене хоч голова, а смітник як в тебе
скептик до Внук Показати IP 27 Серпня 2021 10:35
якщо повна мочі, то це вже унітаз або пісюар, а не голова
Внук до скептик Показати IP 27 Серпня 2021 10:59
Це якраз те що в тебе шия тримає)
скептик до Внук Показати IP 27 Серпня 2021 11:37
в тебе не тримає, бо маєш хронічне нетримання
Я Показати IP 26 Серпня 2021 16:21
Ото теля, ну.
Правнук Показати IP 26 Серпня 2021 16:35
Не дФс, а дПс, в ГУ ДФС немає жодних заступниць, лишились залишки податкової міліції, які мають ліквідуватись до 25 вересня. То хто куди ходив?
Анонім Показати IP 26 Серпня 2021 16:43
А идачу безкоштовних довідок про несудимість перенесли аж на окраїну міста, куди практично добратися без таксі не можна. Для чого ускладнювати людям життя?
скептик до Анонім Показати IP 26 Серпня 2021 17:14
така довідка замовляється на сайті МВС, а одержується в Струмівці