USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сім'ї луцької адвокатки спалили два автомобілі

11 Березня 2019 08:14
У Луцьку на вулиці Мазепи близько 2 години ночі спалили автомобілі молодого подружжя – адвокатки Яни Чуріної та громадського діяча Ігоря Кінаха.

Про це жінка написала 11 березня в Facebook, інформує Район.Луцьк.

«Сьогодні вночі спалили мій автомобіль марки Renault, а також автомобіль марки Skoda, який належить моєму чоловіку Ігоря Кінаха, які знаходились в нашому дворі. Працівники поліції встановили причину – умисний підпал», – повідомила вона.

Також Яна Чуріна звернулася до тих, хто причетний до підпалу.

«Я офіційно звертаюсь до всіх, хто до цього причетний, «друзі», «кримінальні елементи», які погрожували моїй родині, знайте, за все рано чи пізно настає відповідальність. Я прикладу до цього максимум зусиль», – написала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Євробидло Показати IP 11 Березня 2019 08:28
Чи можуть потерпівші бути членами комісії? Ціни на автомобілі явно завищені..... Впринципі сім*я юристів - тут все зрозуміло....
Лучанин Показати IP 11 Березня 2019 08:43
В дворі не автостоянка.Авто має стояти в гаражі, або на стоянці,яка охороняється.Екстренні служби вже не можуть заїхати до підїздів.
21 Показати IP 11 Березня 2019 09:07
Фраера уже не ті... Це якось так мєлочно, що аж фу.
ВАся Показати IP 11 Березня 2019 09:42
А адвокати завжди чесно і відповідально з людьми??!!!! Чи хто більше платить того і захищають а не справедливість??!!!
укр Показати IP 11 Березня 2019 10:08
коменти украінські .людські .що казати ...
Сєрий Показати IP 11 Березня 2019 10:33
Нажаль, часто адвокати, прагнуть нажитись на біді клієнта, і при цьому мало що вирішують. А в кінці: " Ну ізвінітє, зробили все що могли!, або взагалі губляться. :((" А грошики то беруть чималенькі за свої послуги .
Смолка Показати IP 25 Червня 2019 08:12
Мої руки нічого не палили.