USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Скільки волинян загинуло у зоні АТО минулого тижня. СПИСКИ. ОНОВЛЕНО

2 Вересня 2014 09:37
Минулого тижня у зоні АТО загинув 21 волинянин.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 2 вересня.

«У нас був дуже тяжкий тиждень. Згідно з офіційними даними із військоматів серед волинян - 21 загиблий», - повідомив очільник області.

Він оприлюднив імена усіх героїв, які поклали життя за рідну Україну:

1 Кушнір Ігор (Луцький район)

2 Галіновський Руслан (Володимир-Волинський);

3 Омелянюк Андрій (Ковельський район);

4 Лучук Роман (Луцьк);

5 Оніщук Юрій (Луцьк);

6 Шульга Максим (Луцьк);

7 Данилевич Роман (Ковельський район);

8 Мостика Андрій (Ковельський район);

9 Шилік Анатолій (Ковель);

10

11 Павлишин Микола (Камінь-Каширський район);

12 Приходько Володимир (Маневицький район);

13

14 Шепелюк Олексій (Нововолинськ);

15 Потапчук Станістлав (Іваничівський район, селище Золочів);

16 Іщук Володимимр (село Підгайці, Луцький район);

17 Пушкарук Володимимр (Нововолинськ);

18 Бугайчук Сергій (Нововолинськ);

19 Роман Білюков (Нововолинськ);

20 Брик Дмитро (Маневицький район);

21 Деркач Олександр (Маневицький район).

Пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Пізніше Володимир Гунчик повідомив, що це дані, які подає військомат. Натомість, стало відомо, що Онищук Дмитро (Ратнівський район) та Безручко Олександр (Іваничівський район) - живі. Дмитро нині перебуває у Житомирі та повертається додому.

Інформаційне агентство Волинські Новини приносить глибокі співчуття родинам загиблих і просить вибачення за можливі неточності у прізвищах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 09:39
Боже-Боже......владо, СХАМЕНИСЬ!!!!!!
Влада до волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 09:45
коментар було видалено
Вікторія до волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 09:58
Допоможи своїй владі: очисть її від всякої нечисті, купи для бійців тепловізор або віддай пару гривень тим. хто допомагає армії,стань сам на захист своїх дітей, піди до церкви та помолися за мир і спокій в Україні, за здоровя бійців АТО, АЛЕ НЕ БІДКАЙСЯ І НЕ ПАНІКУЙ!!!
до вікторії до Вікторія Показати IP 2 Вересня 2014 10:04
так-так, ти не панікуй... А командування буде і далі давати безглузді команди...
ТАК Показати IP 2 Вересня 2014 09:49
Така розумна влада! Слава Героям! А ЗЛО буде наказане в будь-якому випадку, і ще й дуже сильно!
наська Показати IP 2 Вересня 2014 09:53
2. Він Галіновський Руслан а не Млиновський...Вічна пам'ять нашим ГЕРОЯМ....
Волинь Показати IP 2 Вересня 2014 12:15
Мабудь, кожен українець винен в тому, що наданий час стільки загинуло патріотів нашої України! 23 роки Росія не могла меритись з нашою незалежністю, у всі гілки влади за гроші або патріотичні настрої проштовхувала "своїх" людей, яким на простий український люд було просто начхати. Коли на Майдані в Києві гинули українські герої, інші "українські герої" веселились в місцевих генделиках ..... Багатьом українцям гроші виїли мозок (хочеться вірити, що не до кінця). Чому коментатор Волинянка не писала "владо схаменись" раніше, коли мажори вбивали на дорогах наших дітей, забирали під погрозами бізнес? Ідеальної влади немає в жодній країні світу, а та що є на даний час у нас хоча б достойно представляє Україну на міжнародному рівні та намагається втримати економіку та цілісність нашої держави. Чи ви вважаєте, що Янукович і його команда зробили б це краще ? Хто проплачує сьогодні найманців, які вбивають українських військових та мирне населення?.... Низький уклін батькам, які виховали патріотів своєї Батьківщини !!!!! Вічна пам"ять і слава ГЕРОЯМ, які загинули !!!!!! Дай боже, щоб більше було помилок в списках і хлопці були живими!!! Нашим дорогим воїнам , які зараз нас захищають, крепкого здоров"я, заступництва Божої Матері кожному з вас, терпіння, надійних командирів та побратимів, щоб кожна куля випущена у вас поверталась прямісінько у ворога, швидкого закінчення цієї братовбивчої війни і повернення додому!!!!!!!!!!! Бережіть свої життя!!!! Ми вас чекаємо з перемогою!!!!!
Оксана Показати IP 2 Вересня 2014 13:20
Розшукуємо КРИВЕНЧУКА ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА з Іваничівського району з 51 бригади....хто має будь які відомості,повідомте,будь ласка... Оксана (098)355-17-48
вона Показати IP 2 Вересня 2014 14:14
В того Гунчика все інформація неправдива. Наприклад загиблий з Ковеля не Олександр Шилік. а Анатолій Шилік! Так само про хлопців з Ратнівського району.