USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки земельних ділянок отримали учасники АТО з Волині

26 Вересня 2014 12:42
З’ясувати, скільки земельних ділянок виділили для волинян, які брали участь у антитерористичній операції на Сході, вирішили у Волиньраді.

Відповідний депутатський запит під час 30-ї сесії облради 26 вересня оголосив депутат Олександр Свирида. Він нагадав, що спільним рішенням державної агенції земельних ресурсів та Міноборони вирішили виділяти земельні ділянки учасникам АТО. Він просив надати відповідь, скільки заяв від волинян надійшло, скільки з них задоволено та скільком і з яких причин відмовили.

Голова облради Валентин Вітер одразу надав відповідь. З його слів, 508 заяв надійшло від військовослужбовців, які брали чи беруть участь у АТО. Під час сесій місцевих рад вже прийняли 254 позитивні рішення, 107 осіб вже отримали державні акти на земельні ділянки, ще 91 заява перебуває на стадії оформлення (акти отримають наступного тижня).

До слова, уже шість родин загиблих лучан отримали земельні ділянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олександр Показати IP 26 Вересня 2014 12:47
Тобто довідки, що людина брала чи бере участь в АТО, таки десь виписуються? Де і ким? Чи оформлюють земельні участки без таких довідок?
волинь до Олександр Показати IP 26 Вересня 2014 13:07
довідки видаються у військових частинах в якій служив військовослужбовець
Олександр до волинь Показати IP 26 Вересня 2014 13:14
Ящо людина ще в зоні АТО, то отримувати там (у кого? ким повинна бути підписана та завірена?), чи все ж таки по поверненню в Володимир-Волинський? Дякую!
волинь до Олександр Показати IP 26 Вересня 2014 14:37
родичі можуть взяти в володимирі або сам військовослужбовець в штабі батальйону
Ще Показати IP 26 Вересня 2014 12:51
Ще раз пишу : треба брати на передову тих хто отримав найкращі ділянки в Луцьку , біля Світязя і т.д.
для Олександра Показати IP 26 Вересня 2014 13:34
Довідку про участь в АТО у військовій частині ,у яку призваний мобілізований, може вяти хтось із членів сім'ї по пред'явленню документа (дружина, мати), я брала у червні, дуже швидко перевіряли по компютеру, вписували прізвище у заговлений бланк і реєстрували у журнал, 5 хвилин - вся процедура.
Ганнуся Показати IP 26 Вересня 2014 13:58
А що далі будуть робити родини з цими ділянками? Якщо будуватися, то скільки коштує зараз побудувати такий собі гарнесенький будиночок поверхів зо два-три, як у інших? Де родина візьме ці гроші? Якщо в неї є такі гроші, то цікаво, податки з них родина заплатила чи ні?
Ніка Показати IP 26 Вересня 2014 15:31
Заплатила... Особливо ті, чиї рідні загинули в АТО.
Диво до Ніка Показати IP 29 Вересня 2014 09:34