USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Смертність у луцькій міськлікарні збільшується

21 Вересня 2015 16:30
У комунальній установі «Луцька міська клінічна лікарня» збільшилася смертність пацієнтів. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомила головний лікар медичної установи Лариса Духневич.

Так, згідно з її звітом, летальність у лікарні протягом 2014 року становить 2,2%, а це – 497 померлих протягом року. Для порівняння, за 2013 рік цей показник сягав позначки 1,9% (424 померлих на рік). Зі слів медика, переважна більшість померлих в стінах лікувального закладу – люди поважного віку.

Так, із загальної кількості смертей 72%-74% становлять пацієнти старші 60-ти років, а вік 18-21% померлих становив більше, ніж 81 рік.

У структурі летальності 1 місце поділяють ішемічні хвороби серця з ускладненнями, зокрема інфаркти та інсульти – 23-26%; випадки смерті від онкопатології – на 2 місці, а це 9-13%; на 3 місці випадки смерті від цирозу печінки – близько 6%.

Збільшення летальності простежується за рахунок збільшення частки пацієнтів поважного віку, яких доставляють за невідкладними показами у критичних станах.

Зокрема, це люди з віддалених волинських сіл. Щодобова летальність складає близько 27%. В структурі щодобової летальності за причинами на першому місці ІХС з ускладненнями – 25%, на другому – випадки смертей від інсультів –19%, на третьому – гострий інфаркт міокарду – 13%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Тарас Показати IP 21 Вересня 2015 17:00
Цей показник значно вищий. бо коли людина вот вот має померти то її оджразу ж виписують.
Да ну? до Тарас Показати IP 21 Вересня 2015 17:15
Обоснуйте! Як це так швидко можна виписати пацієнта? Чи його смерть планують?
тарас до Да ну? Показати IP 22 Вересня 2015 09:24
смерть не планують звісно., але коли безнадійний пацієнт то виписують і помирає дома. а там вже неудобства (міліція потім вези на розтин довідки поки дадуть свідоцтво про смерть і тд). Якби помер в лікарні то все було б простіше, але лікарям воно нахіба не треба.
Чого? до тарас Показати IP 22 Вересня 2015 20:38
При виписцi дають "виписку". Якщо э "свiжа" виписка мiлiцiя не протрiбна. Але ж Вам все одно простiше, коли лiкарi у ролi в усьому винних бездушних потвор. Не хворiйте I oбережнi будьте, та все одно помрете, проте без участi лiкарiв i, може, пiзнiше.
Людмила до Чого? Показати IP 22 Вересня 2015 21:38
Так, "виписку" дають і пишуть дуже багато діагнозів для приреченого хворого, якого виписують вмирати додому, щоб розтинів не було, а просто міліція та лікар зафіксували факт смерті. Мого тата так "гарно" лікували, причому виписали додому з призначенням ліків на місяць на перед, а через три дні після такого лікування ми його поховали. Лікарі не змінюють лікування, навіть коли немає покращення стану протягом 7 днів, і навіть аналіти призначати не хочуть - не заморачуюються особливо.
Тата до Чого? Показати IP 4 Листопада 2015 21:53
Так!!! Це бездушні ****!!!! Навіть коли знають що людина смертельно хвора і помре з дня на день, виписують кілометрові рецепти, попереджаючи що всеодно не поможе!!! Ця лікарня це машина по викачуванню грошей!!!!! Потужна машина!!!!!! А ціни в аптеці "МУНІЦИПАЛЬНІЙ" вищі ніж в комерційних в два раза!!!!!СОРОМ!!!!!!! БЕЗДУШШЯ!!!!! ВИ НЕ МЕДИКИ ВИ ЦИНІЧНІ ПОТВОРИ!!!!!!
микика Показати IP 21 Вересня 2015 17:09
В нас народжуваність вища ,і жити вредно від життя люди помирають
Олександр Показати IP 21 Вересня 2015 17:17
Безумовно тільки у нас життя людей можна міряти показниками смертності.
007 Показати IP 21 Вересня 2015 17:27
На пацієнтів дивляться як на пачку банкнот!!!!!!!!!!!!!!В очах лікарів лиш долари світяться!!!!!!!!!!!!!!!!!!Нема бабла - нафіг з пляжу!!!!!!!!!!!!!
саша луцьк до 007 Показати IP 21 Вересня 2015 17:48
це точно!!!!!!!!!..........
103 до 007 Показати IP 21 Вересня 2015 21:23
Швидше б ввели страхову медицину - може припиняться iстеричнi повiдомлення з великою кiлькiстю знакiв оклику про те що медицина маэ бути безкоштовною, а квалiфiкованi медики заробляти менше муляра. Хай будуть чеснi, прозорi, тарифи на медичнi послуги. Обгрунтованi I на рiвнi эвропейських. З газом, свiтлом, водою ж пройшло. I з медициною пройде. Голоснiше волайте, швидше будете платити за медицину, як у Эвропi. I доступна та медицина буде так само як у Эвропi - кожному, кому повезе у черзi дожити до прийому.
Лариса до 103 Показати IP 22 Вересня 2015 19:54
А ви будьде тими європейцями, якщо вже про них говорите, по-перше, і не обсирайте тих медиків, - так в Європі не роблять!!!!!!!!!!!!!!!!! А то почув дурень дзвін і незнає де він!!! Щось почули за європейців і все говорять" А от в Європі...", хоча може і не знаєте як виглядає шенген віза!!! В Європі з такою хєрньою не звертаються до лікарів як в нас...а наші медики вислуховують весь непотріб і всі біди...
Лариса до 007 Показати IP 22 Вересня 2015 19:57
ви таке пишите, що можна подумати, що до доктора без штуки баксів ніхто не йде...в кращому випадку - це коробка цукерок або 50 грн...а так як лікар працює, так ніхто не викладається - ніяка професія не є такою важкою і відповідальною...так що не треба трендіти хєрні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 21:16
тепер стариків-інсультників і інфарктників просто перестануть приймати в лікарнюя. щоб не погіршити показники смертності.
Аналiтик до Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 22:49
Показник смертностi частiше говорить про стан добробуту суспiльства, а не про якiсть роботи лiкарнi. Чи у лiкарню всiх здоровими привозять, а вже там люди починають хворiти i помирають?
Правильно Показати IP 21 Вересня 2015 21:29
Всi люди помирають. Люди мають помирати у лiкарнях, з медичним наглядом. Хто мав помираючих родичiв вдома, той пойме.
Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 23:23
Гріша Кошель працює тут лікарем після інституту нетрадиційної медицини,Міша Павелко після санітарно-гігієнічного факультету Лікувальний вони не закінчували Страшнувато дійсно до них попасти
Лариса до Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 19:45
Незнаю як на рахунок Гриця, а от до Павелка скарг не маю...не одне життя врятоване ним і визнання на міжнародному рівні...
неля Показати IP 22 Вересня 2015 00:42
В приймальному відстійнику можна бути до 3-х годин!!! А бокси, де паціент може спостерігатися до однієї доби, - в АРЕНДІ !!!!
Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 09:56
А скільки будуть держати цю хабарницю Духневич? Так керує, що всі помирають.Нікому ми не потрібні,краще дома померти ніж попасти туди у лікарню Ставлення гірше ніж до собак.
Лучанка до Анонім Показати IP 24 Вересня 2015 12:32
Лікувалася у міській лікарні. Була вражена хорошим ставленням до пацієнтів. Дякую Ларисі Петрівні як керівникові за хорошу організацію роботи закладу!!!
Олександр Показати IP 28 Лютого 2016 16:11
Тільки позитивні відгуки за міську лікарню, проїдьтесь по Україні і порівняйте, я мав таку нагоду. Ларисі Петрівні респект!!!!