Сьогодні в луцькому пологовому запрацює тимчасовий ковідний госпіталь
Відсьогодні має запрацювати коронавірусний госпіталь, розміщений на базі корпусу Луцького клінічного пологового будинку.
Про це йшлося 26 листопада під час брифінгу в облдержадміністрації щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.
Т. в. о. керівника управління охорони здоров’я Людмила Тимощук повідомила, що з 16 листопада зменшується кількість хворих в області, які перебувають на стаціонарі. Зокрема, станом на сьогодні на стаціонарі перебувають 620 пацієнтів.
«Сьогодні має запрацювати відділення інфекційного госпіталю Луцької міської клінічної лікарні на базі пологового будинку. Сьогодні мають запрацювати 50 ліжок, кількість яких поступово зростатиме до 214 », – сказала Людмила Тимощук.
Читати ще: Інфекційний госпіталь на базі Луцького пологового будинку: як рятуватимуть волинян
Вона додала, що завантаженість закладів, які приймають хворих коронавірусом, на сьогодні становить 47%.
«На кисневій терапії зараз знаходяться 318 людей із 620. Це говорить про те, що більшість госпіталізованих – киснево залежні і перебіг хвороби на сьогодні значно ускладнився. В реанімації перебувають 54 особи, 10 підключені до ШВЛ», – зазначила вона.
Читати ще: Хто керуватиме та як працюватиме інфекційний госпіталь для хворих на COVID-19 у Луцьку
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 26 листопада під час брифінгу в облдержадміністрації щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.
Т. в. о. керівника управління охорони здоров’я Людмила Тимощук повідомила, що з 16 листопада зменшується кількість хворих в області, які перебувають на стаціонарі. Зокрема, станом на сьогодні на стаціонарі перебувають 620 пацієнтів.
«Сьогодні має запрацювати відділення інфекційного госпіталю Луцької міської клінічної лікарні на базі пологового будинку. Сьогодні мають запрацювати 50 ліжок, кількість яких поступово зростатиме до 214 », – сказала Людмила Тимощук.
Читати ще: Інфекційний госпіталь на базі Луцького пологового будинку: як рятуватимуть волинян
Вона додала, що завантаженість закладів, які приймають хворих коронавірусом, на сьогодні становить 47%.
«На кисневій терапії зараз знаходяться 318 людей із 620. Це говорить про те, що більшість госпіталізованих – киснево залежні і перебіг хвороби на сьогодні значно ускладнився. В реанімації перебувають 54 особи, 10 підключені до ШВЛ», – зазначила вона.
Читати ще: Хто керуватиме та як працюватиме інфекційний госпіталь для хворих на COVID-19 у Луцьку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.