Сьогодні депутати Луцькради визначатимуть місце для пам’ятника Бандері
![](/files/news/2008/08-13/788-1u.jpg)
Під час позачергової сесії Луцької міської ради сьогодні, 13 серпня, депутати розглянуть питання місцерозташування пам’ятника лідерові українських націоналістів Степану Бандері. Про це повідомляє репортер «Волинських Новин».
Нагадаємо, що навколо місця розташування пам’ятника велися палкі дискусії. Зокрема міський голова Богдан Шиба пропонував розмістити пам’ятник на площі біля Палацу учнівської молоді на вулиці Шопена, а громадський оргкомітет – біля РАГСу. Окрім того, заступник глави ОДА Святослав Кравчук висловив думку, що пам'ятник ліпше розташувати біля Палацу учнівської молоді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043253)
Петрович
Показати IP
13 Серпня 2008 08:40
Дайош пам'ятник Бандері біля палацу учнівської молоді! Залишим закоханим РАГС.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043253)
перехожий
Показати IP
13 Серпня 2008 09:12
Встановивши пам’ятник провідникі ОУН(р) біля РАГСу луцька влада закладе міну сповільненої дії. Бо біля пам’ятника постійно будуть виникати стихійні мітинги як сипатиків так і антипатиків Бандери. І своїми діями мітингувальники будуть лише дратувати учасників весільних дійств, а це в свою чергу буде сприяти лише напруженню громадського спокою. Галичанам слід враховувати те, що на Волині бандерівці ніколи не мали багато симпатиків.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043253)
Лука Липенський
Показати IP
18 Серпня 2008 11:11
Стихійних мітингів не буде. Часи вже не ті. А біля памятника завжди будуть лежати свіжі квіти від учасників весільних дійств. Саме таке розміщення памятника дозволить збільшити кількість симпатиків. Бо, якщо орієнтуватись
на симпатії "старшого брата", то нам потрібно ставити памятники не нашим воїнам, а Леніну,Сталіну, Дзержинському, Путіну (вони, що, на відміну від Бундерівців, посилали свої армії на гуманне вбивмтво людей). Ми терпіли приниження сотні років. Давайте хоч зараз піднімемо голови.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.