USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьома хвиля мобілізації запланована на кінець лютого, - ЗМІ

12 Січня 2016 21:41
В Міністерстві оборони практично прийняли рішення про проведення сьомої хвилі часткової мобілізації. Про це повідомляє видання "Апостроф" з посиланням на джерело в Міністерстві оборони.

Початок сьомої хвилі мобілізації в Україні очікується в кінці лютого - початку березня. Триватиме вона близько двох місяців, планується призвати не менше 40 тисяч чоловік. Про це повідомило джерело у Міністерстві оборони України.

«Ймовірність того, що сьома хвиля буде, дуже велика. У кожному разі, нам необхідно поміняти 40 тисяч осіб, призваних під час четвертої хвилі в січні-квітні минулого року», - пояснює джерело. З цієї кількості 20 тисяч чоловік планується залучити за короткостроковими контрактами до півроку.

«Це будуть люди, які були раніше мобілізовані та вже отримали певну військову спеціальність. Зараз ми проводимо роботу з військкомами, щоб вони залучали таких людей на службу. Інша ж частина - приблизно 20-25 тисяч людей - будуть покликані на службу», - уточнило джерело.

Система підготовки мобілізованих буде змінена для того, щоб не заповнювати військові частини "гарматним м'ясом".

"Рядові будуть призиватися в одні навчальні центри, сержанти — в інші, а офіцери будуть направлятися на курси підготовки при вищих військових навчальних закладах. Кожна військова частина повинна визначитися з конкретним кількістю спеціалістів, які потребують заміни. Згідно з рознарядкою, люди будуть направлені у визначені бригади, де пройдуть коротке бойове злагодження, щоб якомога швидше влитися в колектив", — пояснив співробітник військового відомства.

За його слів, під час сьомої хвилі будуть призиватися представники винятково військових спеціальностей: інженери, танкісти, артилеристи, механіки-водії, оператори-навідники. Вони повинні опинитися у військах приблизно у квітні-травні для того, щоб вчасно змінити своїх попередників з четвертої хвилі. Відповідно, сьома хвиля мобілізації почнеться в кінці лютого — початку березня і триватиме близько двох місяців. До цього часу військові будуть з'ясовувати потребу військ у фахівцях. "Але якщо ситуація на фронті загостриться — терміни підготовки мобілізованих можуть незначно зрости", — уточнило джерело в Міноборони.

Нагадаємо, що представник Міноборони України Олексій Чорнобай заявив, що заробітна плата рядових військовослужбовців-контрактників становитиме не менше 7 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Думка Показати IP 12 Січня 2016 21:46
Уррррррра!
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 22:18
я так розумiю що миру нам ще довго небачити!!! Слава Майдану!!!
Тарас Чурило Показати IP 12 Січня 2016 22:32
Ніхто не думає як війну припинити, знову хлопців в могили кластимуть
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 13 Січня 2016 05:40
Порошенко обіцяв кожній українській сім`ї по герою.
Ірина Таран Показати IP 12 Січня 2016 22:33
Синочки Порошенка і Авакова не підуть...
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 22:44
Понравилось: "представник Міноборони України Олексій Чорнобай заявив, що заробітна плата рядових військовослужбовців-контрактників становитиме не менше 7 тисяч гривень." - А как обещание президента платить по тысяче гривен в день ВСЕМ участникам АТО?
Олег Показати IP 12 Січня 2016 22:48
Хлопців потрібно міняти ...якщо не ми то хто ж буде стримувати орду..
Анонім до Олег Показати IP 12 Січня 2016 23:19
Владу міняти а не...
DDD до Анонім Показати IP 13 Січня 2016 00:35
Так візьми і поміняй хоч щось!
Анонім до Олег Показати IP 13 Січня 2016 00:18
Її неможливо втримати, бо вона сидить у твоїй голові.
Вася до Олег Показати IP 13 Січня 2016 04:46
Так i п*здуй!!!)))
рівний Показати IP 12 Січня 2016 23:10
ага!монголо-татарську.?чи-яку?вже_не_один'синок-мажор'відслужив.козли.
бомба Показати IP 12 Січня 2016 23:24
Війну давно вже одним батальйоном завершили, якби сформувати бат з синів та близьких родичів президента та всіх депутатів...
Анонім до бомба Показати IP 13 Січня 2016 08:36
А на що списуватимуть свої прорахунки?
Романюк Показати IP 13 Січня 2016 07:21
З верх.ради нехай мобілізовують тих хто нормально там пристроївся і нічо корисного для людей не роблять козака гаврилюка лапіна тетерукаі всіх супер воїніа в комуфляжах.
Сьома хвиля мобіляза Показати IP 13 Січня 2016 08:58
Народних депутатів, Міністрів і Адміністрацію Президента , їх дітей і зятів мобілізувати і сформувати роти, батальйони і війна ( так зване АТО) буде за 2 години закінчене !!! Чи вони тільки мають честь бути на Банковій ?! Кругом одні " патріоти" ...до першої повістки в військомат. Не горланьте по тебелаченню про свій патріотизм !!! Не вміє влада керувати , а все списує на війну, ПАРАЗИТИ !!! ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ і не наживайтеся на війні, бо лихо Вам буде за все горе, що простий народ зазнав і зазнає !!!
Олекса Вільний Показати IP 13 Січня 2016 09:57
Сьома хвиля - набирайте дітей депутатів!!!!!!!!!!! А ми подивимось які нардепи герої.
Світязь Показати IP 13 Січня 2016 10:40
Задовбав вже той Шоколадний Педро зі своїми мобілізаціями.якщо в сьому хвилю почнуть набирати синочків і зятів то хлопцям на передовій ще довго прийдеться чекати на заміну.хлопців шкода які вже стільки часу сім'ї не бачили.
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 12:39
Та шоб горіли ви депутати всі в пеклі!!!а особливо наш президент який наживаєця на трупах українських хлопців і чоловіків!!!!Будьте ви всі прокляті!!!
Миколайович Показати IP 13 Січня 2016 21:21
Війни немає-яка мобілізація? Участь у громадянській війні(так гарант сказав на заході) в присязі і конституції не значиться! АТО-це справа СБУ!До чого тут армія?
анонім до Миколайович Показати IP 15 Січня 2016 21:03
Ви маєте рацію 100%. В антитерористичній операції, так зване ато, мають бути задіяні спецслужби по боротьбі з тероризмом,сбу, і тому подібні, адже війни немає,так нам товчуть,тому до чого тут армія, аще більше простий український народ???!!!