USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Спецслужба ФРН вивчає зв'язки німецьких крайніх правих з Москвою

14 Лютого 2019 18:31
Німецьке Федеральне відомство з охорони конституції (BfV), яке нещодавно посилило нагляд за діяльністю правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини» (АдН), перевіряє зв’язки німецьких крайньоправих партій з Москвою. Про це у четвер, 14 лютого, повідомили видання редакційної групи RND (Redaktions Netzwerk Deutschland), пише DW.

Спецслужба вивчає можливий вплив Росії на вибори до Європарламенту, які відбудуться у травні, та на вибори до ландтагів у землях Бранденбург, Тюрингія та Саксонія. Вже проведена відповідна зустріч з представниками відділень спецслужби в окремих федеральних землях. У центрі уваги BfV - праворадикальна Права партія (Die Rechte). Як повідомили редакційній групі представники відомства, там вважають, що Москва розглядає правоекстремістські німецькі партії як можливих союзників у намаганнях дестабілізувати Захід.

Водночас правопопулістська АдН, яка представлена в Бундестазі, запевнила німецьку контррозвідку, що має дуже «обмежені контакти» з Москвою. Утім, у поле зору BfV потрапив депутат Бундестагу від АдН Маркус Фронмаєр (Markus Frohnmaier). Його колишнього консультанта Мануеля Оксенрайтера (Manuel Ochsenreiter) підозрюють в організації підпалу угорського центру в Ужгороді, який було скоєно в лютому минулого року. Фронмаєр повідомив, що 15 січня припинив співпрацю з консультантом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus