USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Стало відомо, хто їде на Євробачення від України

22 Лютого 2016 00:25
Стало відомо ім'я переможця національного відбору на «Євробачення 2016». Про це повідомляє ТСН.

Згідно з підсумками глядацького та суддівського голосувань безумовну перемогу у нацвідборі здобула співачка Джамала. Тож саме вона цьогоріч представить Україну у столиці Швеції Стокгольмі на «Євробаченні».

Артистка зуміла обійти своїх конкурентів із піснею «1944».

Нагадаємо, що у фіналі нацвідбору за право представляти Україну на «Євробаченні 2016» боролися The Hardkiss, Джамала, Brunettes shoot Blondes, «НЕАНГЕЛИ», Pur:Pur, SunSay.

Півфінали 61-го пісенного конкурсу «Євробачення» відбудуться у Стокгольмі (Швеція) 10 і 12 травня, фінал - 14 травня. Учасник від України виступить у другому півфіналі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лучанин Показати IP 22 Лютого 2016 01:23
.....і знову ми виграємо євробачення (((
ё -------стид Показати IP 22 Лютого 2016 01:33
а шо ми вже турецькоподданые
Всезнайко Показати IP 22 Лютого 2016 09:40
Свй виступ вона почне з слів "Слава Україні!", а європейці скажуть: "Та зає...ли ви!".
Лучанин до Всезнайко Показати IP 22 Лютого 2016 12:07
то точно )))
Нормальний Показати IP 22 Лютого 2016 09:41
Спеціально Джамалу вибрали, щоб пролетіла, та у Києві не проводити Євробачення, бо там тільки майдани проводяться...
Оксана Показати IP 22 Лютого 2016 12:43
Як на мене Джамала сама сильна конкурсантка на національному відборі. І тим не менше вважаю, що не варто цього року нам вигравати Євробачення. А то мало того, що війна, то ще й хочемо Євробачення провести. Гроші туди потратити.
Ирен Показати IP 22 Лютого 2016 17:07
Жах..... Хто більше дав той і пройшов(((( Хто за неї голосував...