Стипендіатка голів Луцьких РДА та райради отримала український паспорт
![](/files/news/2008/08-22/981-1u.jpg)
У підгаєцькому Будинку культури, що у Луцькому районі, 21 серпня відбулися урочисті збори з нагоди Дня Незалежності України. Про це розповіла начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату Луцької районної державної адміністрації Інна Бас, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Присутніх на урочистих зборах із державним святом привітали представники луцької районної влади, а саме – від Луцької РДА її очільник Володимир Демчук та від Луцької районної ради – заступник голови Данило Безушко.
Керівники Луцького району удостоїли 14-х його жителів подяками та почесними грамотами. Зокрема, 8 із них вручили від райради і 6 – від імені райдержадміністрації, – зазначила пані Бас.
Також в урочистій обстановці вручили паспорт громадянина України обдарованій учениці Липинської школи Юлії Закутній. Вона недарма отримує іменну стипендію голови Луцької районної держадміністрації та голови Луцької районної ради, адже є хорошим знавцем української мови. Доказом цьому є те, що Юлія – переможець обласної олімпіади з цього предмету і обласного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На думку влади Луцького району, така молодь сприяє розвитку держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Присутніх на урочистих зборах із державним святом привітали представники луцької районної влади, а саме – від Луцької РДА її очільник Володимир Демчук та від Луцької районної ради – заступник голови Данило Безушко.
Керівники Луцького району удостоїли 14-х його жителів подяками та почесними грамотами. Зокрема, 8 із них вручили від райради і 6 – від імені райдержадміністрації, – зазначила пані Бас.
Також в урочистій обстановці вручили паспорт громадянина України обдарованій учениці Липинської школи Юлії Закутній. Вона недарма отримує іменну стипендію голови Луцької районної держадміністрації та голови Луцької районної ради, адже є хорошим знавцем української мови. Доказом цьому є те, що Юлія – переможець обласної олімпіади з цього предмету і обласного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На думку влади Луцького району, така молодь сприяє розвитку держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.