USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Суд зобов’язав прокурора Луцька порушити справу проти міського голови

12 Серпня 2015 17:50
Суд зобовязав прокурора міста Луцька порушити кримінальну справу відносно міського голови Миколи Романюка за статтею 351 КК (за створення штучних перешкод у діяльності депутата).

Про це йдеться в ухвалі суду, яку виніс слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Ярослав Артиш (див. документ нижче).

Так, суд задовольнив скаргу депутата міськради, члена депутатської групи «Новий Луцьк» Андрія Осіпова на бездіяльність прокурора міста Луцька Андрія Кучера з приводу невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про кримінальне правопорушення.

У заяві Андрія Осіпова, яку прокурор не захотів реєструвати 15 липня 2015 року, йшлося про вчинення кримінального правопорушення Луцьким міським головою Миколою Романюком за фактом неправомірної відмови останнього у поставленні на голосування письмової пропозиції Осіпова 28 квітня 2011 року під час голосування за продовження договору земельної ділянки під «Завокзальним» ринком (на вулиці Карпенка-Карого, 1) Волинській обласній спілці споживчих товариств.

Отож, суд постановив: зобов'язати прокурора міста Луцька Андрія Кучера чи іншу службову особу, уповноважену на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за повідомленням Андрія Осіпова про вчинене кримінальне правопорушення від 15 липня 2015 року та розпочати досудове розслідування, надавши заявнику документ, що підтверджує прийняття і реєстрацію його заяви.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Микола Показати IP 12 Серпня 2015 18:06
Та романюка давно пора судити нехай відчує під собою нари
лучанка Показати IP 12 Серпня 2015 18:31
Коли вже Осіпов заспокоється??? Ну далеко йому до Романюка, хай погодиться!
ИМЕЮ МНЕНИЕ до лучанка Показати IP 13 Серпня 2015 10:18
Вы послушно идёте в стаде.......а Осипову не нужно успокаиваться, он вроде совершает движения как депутат и юрист, дёргает нити власти, чтоб та шевелилась
Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 18:57
Це вже цирк, де 2011 а де 2015, ще б через 10 років згадав. Дешевий сомопіар.
Андрій Показати IP 12 Серпня 2015 18:59
І чого це Осіпов має заспокоюватись...Коли мер заспокоїться, На що три рази писав розпорядження про звільнення заступника начальника управління освіти, яку суди вищих істанцій поновлювали на посаду. Ви запитайте краще мера чи державні гроші позивачці він платитиме за звільнення чи з своєї кишені.
місто Л Показати IP 12 Серпня 2015 19:46
той Осіпов задовдав , вискочка, що мож сам на мера мітить?? Хто ж за нього голосувати буде? Осіпов - уйди!!!
ИМЕЮ МНЕНИЕ до місто Л Показати IP 13 Серпня 2015 10:19
нервничаете? )))
чебурашка Показати IP 12 Серпня 2015 19:53
Боже, який той Осіпов грізний. Просто жах. І хто його дупутатом на цей раз обере? Яка партія відважиться....
Василь Показати IP 12 Серпня 2015 20:01
Правильно. Скільки може той Романюк робити що заманеться. Закон порушує і прокурор його покриває. 1. Бізнес синочка з бюджету підгодовує і підтримує. 2. Буратіно збудував, землю захопив, людей ображає 3. Працівників в міськраді тримає за лайно і знущається з них 4. Розікрав Володимр Волинський консервний завод. Довів до банкрутства і людям зарплату не виплати 5. Гроші з бюджету на фірми своїх друзів виплачує за відкати та подарунки 6. Луцьк тепло і Водоканал віддав на розграбунок Континіуму 7. Мутить з вивозом сміття 8. Варшавський ринок віддав за копійки Облспоживспілці і Горгуту 9. ... і ще 10 сторінок різних злочинів Ганьба комсомольцю Романюку. Геть. Треба усі його оборудки перевірити. Хай відповідає і повертає усе що накрав
Волинь Показати IP 12 Серпня 2015 20:39
Повний дерибан луцької землі разом з козюрою та іншими посіпаками.Розкрадання коштів громади через освітню та медичну сферу міста ( ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОРОКУ ). Притягнути до відповідальності з повною конфіскацією усього майна сім"ї Романюка. Слава Україні !!!
місто Л до Василь Показати IP 12 Серпня 2015 21:45
Осіпов, схаменися, це ти пишеш під ніком Василь!!)))
Людмила до місто Л до Василь Показати IP 24 Серпня 2015 05:16
Відносно Романюка ппроводиться досудове слідство за фактами незаконного надання приміщень в оренду, дозволів на реконстрункцію без згоди власників квартир, розкрадання майна тергромадди , необгрунтованих тарифів і т.і. Кожен лучанин може бути визнаний потерпілим, для цього потрібно подати заяву слідчому. За довідками . тел. 050-378-84-18
місту Л Показати IP 12 Серпня 2015 22:05
Та ні, це я.
Мася Показати IP 12 Серпня 2015 22:57
Та скільки той Осіпов може дурістю маятися. нехай людтина займеться роботою. крім дешевого піар нічого не може. вже аж зло бере. і люди вірять тому пройдисвіду. хай краще розкаже про своє минуле, рейдерські атаки та кредити західінкомбанку
Лучанин Показати IP 13 Серпня 2015 08:01
Депутатами повинні бути люди не байдужі, такі як Осіпов! Підлабузників вистачає, борців мало.
авжеж до Лучанин Показати IP 13 Серпня 2015 08:55
Все зрозуміло. Осіпов розпочав виборчу кампанію на сайті. Дивіться скільки настрочив під різними ніками і плюсиків собі наставив.
Саша Показати IP 13 Серпня 2015 08:55
За весь час незалежності Романюк найкращий мер. Вірніше сказати не найкращий, а просто мер... інші, на мою думку просто злодюжки були.
яна Показати IP 13 Серпня 2015 09:19
коментар було видалено
рАЙОН ЛПЗ Показати IP 13 Серпня 2015 09:57
РОМАНЮК ПОРЯДНА ЛЮДИНА. ОСЫПОВ ВІДСТАНЬ ВІД НЬОГО. ТИ ВЖЕ ВСІХ ЗАДОВБАВ. НАШ РАЙОН ОБЕРЕ МЕРОМ ТІЛЬКИ РОМАНЮКА.
ГПЗ до рАЙОН ЛПЗ Показати IP 13 Серпня 2015 12:02
Підримає також
не романюк і не осіп Показати IP 13 Серпня 2015 11:10
Народ а може давайте оберем когось достойнішого і за осіпова і за романюка!!! когось хто б не думав лише про себе. не бізнесмена чи чиновника, а простого хлопця волонтера!!
101 до не романюк і не осіп Показати IP 13 Серпня 2015 19:58
волонтер теж тільки думатиме про себе,але з точки зору волонтера. . А Осіпов наскільки я його знаю порядочна. Романюк чимало зробив для міста,а шо зробив Осіпов?