USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Свободівці Волині закликають вийти на мітинг школярів

6 Грудня 2013 12:59
Мрії лучан згасають, що зміни в державі після Євромайдану відбудуться. Вочевидь і з дня в день мітингувальників стає менше. Бо навіть самі ж батьки закликають школярів полишати навчання і примножувати ряди страйкарів.

Так, депутат облради, один із активістів луцького Євромайдану, член ВО «Свобода» Олександр Пирожик закликає батьків писати заяви на ім’я директорів навчальних закладів, щоб учнів відпускали на мітинг.

«Моя донька, як і її ровесники, живе Євромайданом і рветься на Майдан. 4 грудня під час позачергової сесії обласної ради вона з ровесниками була на Київському майдані в Луцьку, вмовивши мене написати до керівництва школи заяву, щоб задля цього її звільнили від занять. Звертаюся до всіх свідомих батьків луцьких старшокласників! Не забороняйте своїм дітям йти виборювати їхнє ж майбутнє! Пишіть відповідні заяви на ім'я директорів шкіл, нехай на луцьких майданах наші діти будуть поруч із нами. Нехай вони відчують європейський дух майданів, щоб їхній світогляд сформувався повноцінним - таким, який ніколи не сприйме комплексу раба... Тим більше, що в нас із вами є на це законне рішення Луцької міської ради від 3 грудня 2013 року щодо підтримки загальнонаціонального страйку. Скористайтеся цим, пишучи відповідні заяви директорам шкіл. Щоправда, відповідальність за життя та здоров'я наших дітей нам доведеться взяти на себе. Бо столичні «правоохоронці» вже показали, що вони можуть не охороняти, а до крові бити наших дітей!! Я справді вірю начальнику обласної міліції генералу Олександру Терещуку, що він не допустить кровопролиття на Волині, я мав із ним з цього приводу не одну розмову. Але я НЕ ВІРЮ СТОЛИЧНИМ МЄНТАМ, тому не можу дозволити собі закликати Вас брати з собою своїх дітей на столичний Євромайдан. Водночас закликаю Вас вже у понеділок-вівторок дозволити нашим старшокласникам вийти з нами на луцькі майдани. Будьмо разом!», - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
поліщук Показати IP 6 Грудня 2013 13:01
коментар було видалено
lutchanka Показати IP 6 Грудня 2013 13:07
Пирожик, звернись ще до дитячих садочків і поведи тих дітей на якесь блокування, штурм чи ще щось придумайте - клепки у гузя вистачить. А чому ви не на Майдані в Києві?! мабуть, боїтесь, щоб по мордам не надавали?!
lutchanka_2 до lutchanka Показати IP 6 Грудня 2013 13:24
+100
Родитель до lutchanka Показати IP 6 Грудня 2013 13:34
Поддерживаю на все 100. Дети должны учиться. Как всякие гузи и пирожки используют их для достижения своих целей мы все знаем.
Адекватний Показати IP 6 Грудня 2013 13:09
Шановний ви що хочете прикрити свої протиправні дії дітьми?????????????? Ви повний і...от, якщо закликаєте до цього дітей.
афоня Показати IP 6 Грудня 2013 13:10
Дурак ви пирожик.. життя одне і треба думати про безпеку і життя своїх дітей ,а якщо піде щось нетак, виж собі непробачите ніколи....
ро до афоня Показати IP 6 Грудня 2013 14:26
ро
Александр до афоня Показати IP 6 Грудня 2013 15:15
Как раз он "пробачить" себе.
укр. Показати IP 6 Грудня 2013 13:28
дивлячись на таких як пирожик.гузь спрвді стає страшно - чому цими людьми не займається психіатр.І не дай Бог вони дорвуться до влади. Якщо ви хочете використовувати в своіх протиправних діях дітей ,і навітьпоргнозуєте проливання крові-вам точно місце в тюрмі або в дурдомі.
цікаво Показати IP 6 Грудня 2013 13:33
і що, Вам підписали цю заяву?
РБ Показати IP 6 Грудня 2013 13:42
ДИБ...!!!! ви геть подуріли? тепер взялися за школярів.
Батя до РБ Показати IP 6 Грудня 2013 13:59
Як за такими можуть йти люди?!
Хто далі? Показати IP 6 Грудня 2013 14:16
Кого наступними виведуть гузі і пирожики заради своїх владних амбіцій? Першокласників? Старшу групу дитсадка? Чи може юних і свідомих з ясельної групи? Глузд де подівся у тих горе-вождів? Студенти нині йдуть за ними, ведуться на гасла і грамофони, бо не 10 років тому були ще малі, й не знають діянь цих бондарів, шиб, гузів і пирожиків після Помаранчевої революції! Бо якби памятали й знали, то жодного разу не повелися б на ті заклики.
володимир Показати IP 6 Грудня 2013 15:05
пирожик.\пишу беззвернень бо ви того не варті\ найкраще що ви можете зробити це вийти на майдан хочби на один день особисто і простояти з героями-дітьми одну добу.харчуватися не в ресторані а котла на майдані.якщо ваш вчинок підтримають ваші лідери то ми переможемо. досить загрібати жар руками дітей. СЛАВА МОЛОДІ ЯКА ВІДСТОЮЄ СВОЮ МРІЮ НА КРАЩЕ!!!
У-ух! Показати IP 6 Грудня 2013 15:45
Дітей силомиць виводили на підтримку "отруєного" ,тоді гвалали з слиною на губах йусьценько так,тепер за діток можно під суд попасти.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2013 15:55
Гузьо, Вітів, Пирожик, Боруцький і Ко! Вам не соромно, прикривати свої владні амбіції дитячими спинами? У вас ще хоч крапля совісті залишилася, чи ні!? Ви нахабно і підло брешете людям, використовуєте їх у своїх цілях.ю а що буде, коли ви дорветесь до влади? Ми будемо для вас "пиль дорожная"?
Міля Показати IP 6 Грудня 2013 18:14
А де козюра вже застяв прикриватись спитани студентів
Націоналіст Показати IP 6 Грудня 2013 18:16
Волинська Свобода "поїхала"! Яка сумна і кумедна картина!
ліпіни Показати IP 6 Грудня 2013 21:36
це не заява це заключеня лікаря.
Ой йог, йо Показати IP 6 Грудня 2013 22:20
Гіітлерюгенд
Киця Показати IP 7 Грудня 2013 20:53
Сумно читати, що така безглузда думка прийшла в голову Пирожика. Це ж взагалі ознака повної деградації людини. А якщо щось піде не так і з чиєюсь дитиною щось трапиться? Що тоді? Чи наші волинські свободівці геть втратили розум у погоні за досягненням своїх планів???
Я Показати IP 24 Січня 2014 20:46
СЛАБОУМНЫЙ!!!