USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Сигарети в Україні подорожчають: назвали нову ціну

2 Вересня 2017 22:43
У 2018 році сигарети в Україні можуть подорожчати на 7 гривень. До 2025 року їхня ціна може вирости до 4 євро за пачку.

Про пропонованих змінах до Податкового кодексу пише UBR.

Міністерство фінансів України розробило законопроект, який передбачає поступове підвищення ставки акцизу на сигарети до мінімального європейського рівня. Замість нинішніх 21 євро за 1000 штук, табачники до 2025 року повинні будуть сплатити за кожну тисячу сигарет 90 євро у казну.

Ставка акцизного збору буде підвищуватися поступово. У 2018 році її збільшать на прогнозний показник індексу споживчих цін (8,1%) і додатково на 20%. Потім щороку акциз будуть підвищувати на 20%. До 2025 року він вийде на європейський рівень 90 євро.

За підрахунками експертів, такий рівень податкових відрахувань призведе до суттєвого подорожчання сигарет в Україні. Ціна пачки найдешевших тютюнових виробів до 2025 року складе 4 євро.

"При ставці 90 євро на 1000 штук (нинішній мінімальний акциз в ЄС), ціна пачки складе приблизно 4 євро. А підвищення акцизу в наступному році на 29% збільшить ціну пачки приблизно на 7 грн", - розповіла експерт українського центру контролю над тютюном ГО "Життя" Оксана Тотовицька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Європеєць Показати IP 2 Вересня 2017 22:57
Усе правильно. В Європу так в Європу!
777 до Європеєць Показати IP 3 Вересня 2017 11:46
А що краще бути на власній землі паном, чи злидарем на своїй землі з європою... Знаєте як недавно сказав пан із сусідньої держави "Холоп ти раб, а раб повинен працювати"... Ну як Вам Панове "Євжопа".
АНАТОЛЬ_ Показати IP 2 Вересня 2017 23:04
Це не добре! Як людям виживати? Га?
11 Показати IP 2 Вересня 2017 23:08
То поставте зразу 90 євро . І вдавіться тими сигаретА ми
123 до 11 Показати IP 3 Вересня 2017 11:53
А ми білоруські та молдовські курити будем... Ото контрабандисти піднімуться... Давайте всю країну заженемо в тіньовий ринок, зразу ВВП підніметься...
Спорт Показати IP 2 Вересня 2017 23:27
Мені байдуже. Я не курю.
777 до Спорт Показати IP 3 Вересня 2017 11:50
До чого, тут не курю, хочете Європейські ціни, зробіть Європейські зарплати та забезпечте роботою населення, а тоді піднімайте європейські цінності.
Я Показати IP 2 Вересня 2017 23:54
Чому зарплата так не росте,б.ядь.Що за євро?Платіть зарплату в євро,тоді і рахуйте в євро,ну вас н.уй з тою европою,кидаю курити
Анонім Показати IP 3 Вересня 2017 00:57
А шо ви хотіли капітілізм, це тільки початок, хочте зарплату по 500 евро, буде але вам іі не нащо не хватить!!!!
ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Вересня 2017 08:45
Попросили б Миколу Яновича підвищити ціну на сигарети, він би і підняв. І навіщо було майданити?
Ворон до ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Вересня 2017 11:23
Вiн i на комуналку, бензин, валюту, продукти все пiдняв би. Тiльки на майданi треба було попросит. Та вiйни не було б.
ще не зовсім свідоми до Ворон Показати IP 3 Вересня 2017 14:19
Хоча ви і ворон, а дурний.
Ворон до ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Вересня 2017 15:32
А що тут не так? Попросили би яника вiн би це зробив, на все пiдняв цiни.
777 Показати IP 3 Вересня 2017 12:00
Знаєте, чому ми бідні, бо дурні, а чому дурні, бо бідні... Акциз піднімем, потім землю продамо і всім гордо скажемо, що ми не Українці а Європейці з ярмам на шиї...
ан Показати IP 4 Вересня 2017 10:46
от 100% бідні, голодні ,в країні війна, зате в Європі та нах нам та європа ? гарант зроби в би краще ставку на підняття рівня життя простих людей а не олігархів і єс
Оля Показати IP 15 Листопада 2017 09:41
Краще ціни на продукти і одяг зробіть європейські! А то при моїй зарплаті 3400 курточка на дитну 1500 а у Польщі 50 злотих при зарплаті 3400,хліб 1.45 а у нас 8 гр це я куплю дитні курточку залачу комуналку і голодую до 2 зарплати божевіля!Але ми їм це позволяємо і чикаємо що хтось за нас усе зробить їм до нас байдуже!