USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Син Войтовича розбив службове авто голови Рожищенської РДА

8 Лютого 2014 21:38
Син голови Волинської облради Володимира Войтовича, перший заступник голови Рожищенської РДА Тарас Войтович (на фото) у ніч з 7 на 8 лютого
потрапив у ДТП на службовому автомобілі голови райдержадміністрації.

Як повідомили власкору Вголос поінформовані джерела, в ніч з 7 на 8 лютого перший заступник Тарас Войтович їхав службовим автомобілем Daewoo Lanos голови РДА і зіткнувся з авто «Мерседес-Спрінтер». Після цього чиновник залишив місце ДТП.

Нині ушкоджене службове авто сховане. Поки не відомо, чи ведеться слідство і чи взагалі буде порушена справа. Також не відомо, чи був Тарас Войтович у стані алкогольного сп’яніння. Інші подробиці ДТП поки що уточнюються. Відомо, що вчора у Рожищі в школах міста святкували вечори зустрічі з випускниками. Тарас Войтович теж є випускником школи у Рожищі.

Нагадаємо, в ніч із 6 на 7 листопада 2011 року член Партії регіонів, голова Рожищенської РДАі Сергій Горбач їхав службовим автомобілем марки «Daewoo Lanos АС 5556 АІ» з міста Рожище до села Щурин і в районі села Ужова розбив автомобіль. Очевидці вказували, що причиною ДТП стало сильне алкогольне сп’яніння Сергія Горбача.

16 грудня 2011 року Віктор Янукович своїм указом звільнив Сергія Горбача з посади голови Рожищенської райдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 95
маха Показати IP 8 Лютого 2014 22:10
ПРОХАННЯ ДО ДЕПУТАТІВ ЗВЕРНУТИСЬ В ОРГАНИ З ВІДПОВІДНИМ ЗВЕРНЕННЯМ І РОЗСЛІДУВАТИ ЦЮ СПРАВУ.
Мда Показати IP 8 Лютого 2014 22:18
От ****, чинуші гнилі, ***** поліські, Бог вас покарає!
войтович тарас волод Показати IP 8 Лютого 2014 22:29
лежу дома і читаю новини в інеті! машина в гаражі ! а що б вам ще хотілось написати? діти відомих людей - теж люди ! мало згризли здоровя мого батька ? та пішли ви ...
маша до войтович тарас волод Показати IP 9 Лютого 2014 00:01
тарасе!вас особисто не знаю - але скажу : живіть як живеться і не звертайте уваги на ці коментарі.бо ці поганці ще й розпишуть якого кольору ваша білизна і чи збігається цей колір з майданом.
Орест до войтович тарас волод Показати IP 11 Лютого 2014 14:24
Ви Тарасе спочатку культури навчіться, а потім, на керівні посади ідіть працювати !!!!!!!!!!!!!
Орест до войтович тарас волод Показати IP 11 Лютого 2014 14:24
Ви Тарасе спочатку культури навчіться, а потім, на керівні посади ідіть працювати !!!!!!!!!!!!!
НОНА Показати IP 8 Лютого 2014 22:38
Від аварій не застрахований не один водій незалежно від того яку посаду він займає. Не зрозуміло тільки чому стільки радості викликає людська біда. Схаменіться українці, що з вами робиться . Є загальнолюдські категорії такі як добро і зло, біда і радість, тому пригадайте чому вас навчали ваші матері і намагайтесь в першу чергу бути людьми. Слава Україні!
маха до НОНА Показати IP 8 Лютого 2014 22:44
А НІКОГОІ НЕ ТІШИТЬ ЦЯ БІДА . ТІЛЬКИ ЯКЩО ТИ ЗАЙМАЄШ ВІДПОВІДНУ ПОСАДУ І КОРИСТУЄШСЯ СЛУЖБОВИМ ТРАНСПОРТОМ ТО БУДЬ-ЛАСКА ВІДПОВІДАЙ. ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ КУПЛЕНИЙ ЗА НАШІ З ВАМИ КОШТИ.
lanos Показати IP 8 Лютого 2014 22:51
мєнти рожищенські замнуть, хай розслідує обласне СБУ.
юля Показати IP 8 Лютого 2014 22:53
да-да!!! цікаво в чиєму гаражі??? люди все бачили, в якому стані тарас виходив з бару при цьому ще й упав та всеодно мужньо піднявся і сів за кермо!!!!!
жорж Показати IP 8 Лютого 2014 23:00
вирахувати з зарплати не вийде, іхній час вже закінчується!
НКВД Показати IP 8 Лютого 2014 23:04
прохання свідків падіння Таріка на землю в стані спяніння, викласти відео в інтернет...
zorro Показати IP 8 Лютого 2014 23:05
Цікаво, що це за такі "поінформовані джерела"? Чому не вказано характер ушкоджень? Хто звідки і куди їхав? До чого тут святкування зустрічі випускників? Де сховане авто? Судячи з коментаря самого Тараса-"авто в гаражі", тобто все нормально? А навіть якщо і є якісь ушкодження - то, як вже було написано "від аварій не застрахований не один водій незалежно від того яку посаду він займає".
юля до zorro Показати IP 8 Лютого 2014 23:55
ви питаєте хто, звідки і куди їхав? мабуть ми тут одного героя обговорюємо, мому все очевидно! а на рахунок зустрічі випускників, то читайте уважніше статтю - http://www.volynnews.com/news/extreme/syn-voytovycha-rozbyv-sluzhbove-avto-holovy-rozhyshchenskoyi-rda/ і ще про "від аварій ніхто не застрахований" - а те що цей "незастрахваний" був у нетверезому стані, то це по вашому дрібниці? подивіться новини! кожного дня безвідповідальні діти чиновників збивають на пішоходах людей. Відповідальність має нести кожен!!!!!!!!!!
кузя Показати IP 8 Лютого 2014 23:31
Так вчера в «квадрате» и был. Тепленьким. Забыл пословицу не пей последнего стакана.
баба до кузя Показати IP 9 Лютого 2014 00:03
і я бачила його вчора...але машини не було
арні Показати IP 9 Лютого 2014 00:11
ну тарік гуляка ше той.кампанєйский.але машина тут не при чом
Не брат, не сват!!! Показати IP 9 Лютого 2014 00:30
Схаменіться люди!!! Дивіться на себе в дзеркало!! І подумайте про ту поведінку, котра притаманна ВАМ Усім "ідеальним " на данний момент!!! А тоді беріться до Когось Чиплятися!!!!
віра Показати IP 9 Лютого 2014 07:49
У всіх цивілізованих державах чиновник у такому випадку подав би у відставку. Бо не заборонено вночі чиновнику пити і іхати на автомобілі АЛЕ тільки у якості пасажира і НЕ на службовому авто. А дописувачі даремно ойойкають , досить вже бути зазомбованим ,забембаним стадом, яке звикло, що ним мають керувати хоч би хто !!!
мєнт Показати IP 9 Лютого 2014 07:52
я бачив ту машину - там просто погнуте крило - а шуму ви тут наробили ніби дійсно шось там сталося
пан Показати IP 9 Лютого 2014 08:42
як він міг її розбити якщо зара нею їздить по місту?сам бачив
Іцепройде Показати IP 9 Лютого 2014 09:19
Ми живемо не за кордоном. Тому всі (в тому числі і чиновники) поводимось так, як навчились, живучи у цьому суспільстві. Ми хочемо, щоб хтось, живучи так як і ми, спокутував свої помилки уже, як європеєць. Можливо це і правильно. Але ж тоді і нам, висвітлюючи події в пресі, слід би було керуватись європейськими стандартами. Тарасе, назвався грибом - лізь в кошик. Така доля публічних людей - бути на вістрі журналістського пера. Вони відомі всім. Їхні поступки цікаві людям. І тим, хто їх любить і тим, хто їх не любить. По них ми звіряємо поступки інших. Про бомжів пишуть лише тоді, коли вони "відмочать" щось зовсім екстраординарне. С'est la vie. Потрібно завжди чекати негативної реакції громадян.
Петро Показати IP 9 Лютого 2014 09:21
Тарас у суботу увечері знову бухав у дубищенському барі з начальником міліції. Банда є банда! Видно обговорювали як відмазати його.
правда Показати IP 9 Лютого 2014 09:28
Тарасик повинен відповісти по закону! Люди проконтролюють.Навчимо провладних заср*нців з нами рахуватися
Віра і до правда Показати IP 9 Лютого 2014 09:47
Ви спочатку самі навчитеся поводитись як люди!!! Від тюрми і від суми не зарікайся ...
123 Показати IP 9 Лютого 2014 09:36
Тільки-що бачив Войтовича біля Колібрису (купляв щось в людей білоруське). сірий ланос стоїть біля Торнадо. сильно не приглядався - але вроді цілий!? чи в нього пару штук таких є може?
мала до 123 Показати IP 9 Лютого 2014 10:16
та я теж його сьогодні на тій машині бачила.брехня про аварію !
Рожищенка до мала Показати IP 9 Лютого 2014 16:31
Той хто пише, що брехня за аварію звертаюсь до вас, раз Ви всі так захищаєте Войтовича, то попросіть начальника ДАІ чи іншого інспектора нехай перевірить номер кузова і звірить його з техпаспортом. Я впевнена більш як ніж на 100%, що ці дані не будуть співпадати. Хоча аби запізно не було. Не спорю, що всі ми люди і що ніхто не застрахований від аварій, але для чого це кіно?! Нормальний керуючий просто визнав би свою вину, а не скривав би це все, вибачився б перед народом і пішов би у відставку. Про що тут говорити і для чого спорити?!
брат Показати IP 9 Лютого 2014 10:18
його гордєй з квадрату на таксі забирав. шось тут не вяжеться
нона Показати IP 9 Лютого 2014 10:43
от же ж пристали до чоловіка. він може й богу душу не винен але ж син високопоставленого чиновника от і під прицілом.Був би Іванов чи Петров то ніхто б і не згадав , а так все особисте життя вивернуть та ще й прибрешуть.СПІВЧУВАЮ!!!
лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 11:13
Тарасе! я вам співчуваю і підтримую вашу думку щодо здоров"я вашого батька. Тільки сім"ї керівників різних рівнів вас підтримають, бо тільки вони знають як складно і скільки здоров"я йде будичи на керівних посадах. Перевірки, образи частише не справедливі. Так звичайно, хто не працює той не помиляється. Скажуть, то чого туди ідеш, це вже інша історія. Но ваш батько надзвичайна особистісь - толерантний, завжди вміє тримати себе в руках. Всім своїм єством вміє створювати та підтримувати спокій, а це дуже складно і важливо в нашому суспільсті. на жаль в Раді не завжди було так. і дуже прикро що наші лучани - патріоти цього не розуміють у них відсутня логіка і політичне мислення і це підтверджено історією Волині. Вам і всім родинам публічних людей бажаю зрозуміт те, що ви являєтесь особами підвищеної цікавості суспільства не зважаючи на те що є звичайними людьми. і маєте це прийняти та дотримуватися щоб не завдавати своїми діями болю своїм близьким, їм достатньо того що всі інші завдають, а ваші дії їх просто вбивають. Щодо ДТП, якщо Ви дійсно є учасником, на мою думку ви повинні були передбачити результат зустрічі - то викличте таксі це вам і вашим ріднім обійдеться набагато дешевше в першу чергу морально. і якщо ви булиб пяні в "драбадан" то просто сказали б: " Так це ж була зустріч, він що не такий як ми. А себе ти бачив?". Сьогодні ж такий результат - пяний чи ні а люди та журналісти своє уже зробили і навіть якщо будуть спростування здоров"я і хвилювання уже не повернеш. Тримайтеся!
новий Показати IP 9 Лютого 2014 11:20
Та не толерантний його батько, а просто типовий служака режиму, безхребетний і безпринциповий.Там вже сімейна традиція почалася - "служити народу" біля владного корита.
лучанці Показати IP 9 Лютого 2014 11:24
Скільки службової доброти! Скільки службової обмеженості!
ноні Показати IP 9 Лютого 2014 11:31
А чи знаєте ви про "обов'язок" країну розкрадати і про те, хто його сумлінно виконує?
з Рожищенського райо Показати IP 9 Лютого 2014 11:31
Скажу "лучанці", що дря*ь вона вищої гільдії. Паскуда. Таким треба рвати с*аку на фашистський знак. А для читачів, знаючи рідню Войтовичів, скажу, що чим менше таких блазнів, слизняків, равликів буде в українській політиці, тим буде краще для всіх.
Жінка Показати IP 9 Лютого 2014 11:39
Сьогодні ж неділя. Люди!!! Ви в церкву чому не ходили??? Чому брудними справами займаєтеся, замість того, щоб покаятися??? Ви "не судіть" людей, бо ж знаєте продовження цієї фрази!!!
888 до Жінка Показати IP 9 Лютого 2014 12:29
до чого тут неділя і церква?????? люди мають право висловити свою думку!!!! і бруду тут немає, а лише правда! досить мовчати і бути сірою овечкою, яка йде за стадом баранів! досить терпіти хабарну владу!!!
маха до Жінка Показати IP 9 Лютого 2014 21:43
не суди сама і несудима будеш . знайшлася свята
рожище Показати IP 9 Лютого 2014 11:44
знаю Тараса особисто. він дуже компанійський ну просто душа компанії а в компаніях як завжди гулянка-пянка танці-манці.ті хто його паплюжать тут - просто йому заздрять.доречі він очікує поповнення в сімействі от про що треба писати а не брудом людей обливати
новому та з райо Показати IP 9 Лютого 2014 11:46
а що в своєу житті до корита ви не долізли ящо таких обмежених допускати то ви переплюнули б усіх разом взятих чиновників бо у вас відсутнє все крім заздрості та чорного піднебіння ось цим ви і відрізняєтесь не дай боже з хама пана бувайте хаха
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 11:57
Нема чого сперечатись. Важливі 2 речі: 1) На службовому автомобілі їздять по службових справах. Приватні зустрічі - це справа кожного особиста, туди він добирається або на своєму автомобілі або у суспільному транспорті. У європейській державі використання службового транспорту у приватних цілях ЗАБОРОНЕНО і КАРАЄТЬСЯ! 2) Всі повинні одинаково відповідати перед законом. І не має значення, чи ти син чинушки, бюрократика, професора, робітника... - ми всі ХРИСТИЯНИ і ЛЮДИ!
рожищанин Показати IP 9 Лютого 2014 12:02
щойно говорив з Тарасом. він підтвердив шо в машині було пошкоджене крило і вже поміняне.але це сталося раніше і 2 дні машина стояла пошкоджена . доречі таке може статися з кожним. а от хто замовив таку статтю і безпідставно оклеветав людей ми всі ж догадуємося. просто майданутим потрібно хоть якось зацепитися за сімейку Войтовичів..Я нікого не захищаю але безцеремонну брехню треба зупинити !
888 до рожищанин Показати IP 9 Лютого 2014 12:25
а ви що хотіли щоб тарас сказав - так я їхав вночі, потрапив у дтп і покинув місце пригоди????????? йому за ніч зробили машину, і не треба тут говорити що цієї пригоди не було. захищають його друзі і ті які такі ж самі як і він! а преса пише правду!!!!
новому Показати IP 9 Лютого 2014 12:02
якщо ти такий хребетний то чому ти тільки пишеш тут а не високий посаді бо ти там ніколи не будеш і візми ще в колеги писаку з рожищенсьеого райо бо йому то вже точно необхідно провітритись бо людина зі здоровим глуздом такі слова цитую " .руя*ь вона вищої гільдії. Паскуда. Таким треба рвати с*аку на фашистський зна к,блазнів, слизняків, равликів буде в українській політиці, тим буде краще для всіх. не буде писати. хочеш вивести на чисту воду - найди способи вивести а такі висловлювання свідчать про сутність людини і ніколи при таких людиськах нам краще не буде це пишуть такі чоловічки чкі нічого не варті в цьому житті в першу чергу для себе а не для нас усіх слава Україні
до рожище Показати IP 9 Лютого 2014 12:05
"Гулянка - пянка танці-манці"... На службовому авто? І це ви вважаєте нормально? Морду наїв як у гарбуза! На МАЙДАН, якщо такий справедливий! Проте такі борці лише у власну кишеню"
Рожищанин Показати IP 9 Лютого 2014 12:09
Та чого ви причепилися до Войтовича ТАРАСА, не маючи ніяких доказів, а пусті слова нічого не варті. До того ж бачив зранку в центрі міста ту машину в робочому стані. Чого ніхто не говорить про Войтовича ВІТАЛІЯ який був заступником Горбача. Оце регіонали, оце влада!!!! Один пяний з коханкою в лісі машину розбив (доказано), а віталька столові прибори по барах краде (сам бачив як не так давно міліція попалила), сусідів б’є і матюкає.... Такої влади хочете????
z до Рожищанин Показати IP 9 Лютого 2014 16:41
А хто такий Віталька ???
Рожищанин до z Показати IP 9 Лютого 2014 21:35
читай уважно, Войтович ВІТАЛІЙ - от хто, хіба не похожий?
до рожищанин Показати IP 9 Лютого 2014 12:23
в тому то й справа шо нема ніяких доказів а поговорити то хочеться і роздути цю тєму. Тарасик певно в шоці від такої неочікуваної популярності. та всі ми розуміємо шо він тут ні при чому просто хочуть додавити його батька.
Полішук Показати IP 9 Лютого 2014 12:25
Бий свій свого щоб чужий боявся! На днях вибили своїх. Чуть Шуфрика не поставили. От так в Українців спокон віку. Як тільки хтось зі своїх вибивається в еліту, ми замість підтримувати і захищати їх записуємо в зрадники. А потім нарікаємо, як нам не повезло з Французом.
cпостережливий Показати IP 9 Лютого 2014 12:56
підтримую думку полішука ніколи український так називаємий народ не зможе вичухатися оскільки завжди будуть такі свої як зжеруть щоб самим стати там вище і немає значення що він хороший керівник на будь- якому рівні і будуть завжди такі діти і такі батьки які будуть заступатися за дітей а хто за них заступиться ви хіба кращі і так хочеться нагадати той анекдот про три чани зі смолою в пеклі де єврей витягує єврея де француз помагає вилізти французу і українець де втопить українця без допомоги чортів сам.. шкода що нація дійсно сама себе топить і завжди нами будуть керувати чужинці бо ми того варті.ми своїми такими діями бездуховністю заслужили отаке від бога
НКВД Показати IP 9 Лютого 2014 13:08
Щойно позвонили і сказали, що всі коменти на користь Т.Войтовича робляться з одного і того комп'ютера. Якщо проаналізувати стиль висловлювань, то їх роблять двоє, троє людей. Тарас! Кінчай.
Цікавий до НКВД Показати IP 9 Лютого 2014 13:25
Так все таки: "позвонили і сказали", чи сам проанолізував "стиль висловлювань"?
ого Показати IP 9 Лютого 2014 13:09
почитала коментар рожищенського райо пропоную обласним депутатам призначити його на посаду п.войтовича а давно ми не чули такого словесного поносу в раді буде безплатний цирк медики стверджують що сміх продовжує життя.
ЄвроЛучанка Показати IP 9 Лютого 2014 13:40
Я так розумію - там дітки один одного варті. Я не знаю як їздить Тарас Войтович, але мені достатньо як паркується Наталя Войтович... їм мабуть обом тато на новий рік подарував.... і відчуття відповідальності теж...
бандура Показати IP 9 Лютого 2014 13:54
Анекдот в тему: Зустрічаються два кума: - Куме, я усім роскажу, що ваша дочка шльондра? - Помилуйте, куме в мене ж навіть дочки нема... - Ну то й що? Я роскажу, а ви потім виправдовуйтесь...
активний до бандура Показати IP 9 Лютого 2014 13:59
красава ! анекдот дійсно в тему
Істина Показати IP 9 Лютого 2014 13:58
Політик, на відміну від приватних осіб, відповідає не лише перед судом своєї совісті, але й несе відповідальність перед суспільством...
Цікавому до НКВД Показати IP 9 Лютого 2014 14:24
Фірма віників не в'яже. В родині Войтовичів велика проблема. Почалась вона не сьогодні. Стосується і меншого і старшого. Але для тих, хто цьому не вірить і немає додаткових виходів до інформації - проаналізуйте де Тарас здобував вищу освіту, скільки її здобув, на яких посадах, попри освіту, і коли був, в яких партіях був. І все стане зрозумілим.
Спостерігач Показати IP 9 Лютого 2014 14:32
Діти Войтовича особливо донька - землі під собою не відчувають. Досить прописати своїх бездар-отприсків у владні і медіа структури на керівні посади. До коли це триватиме? Хай самі добиваються (якщо зможуть) кар'єрних висот, а то за вказівками таточка голови працюють на керівних посадах, створених старшим Войтовичем. Бездара-журналістка й дибошира-чиновник - батьківська "гордість"!
ФЬОДОР до Спостерігач Показати IP 9 Лютого 2014 15:57
Ну дочку я б назвав телеведучою і тут питань нема - вона супер! Журналістів на Волині в принципі не може бути!!! А про стару гвардію - то взагалі не говорим. А щодо Тараса-він тямить у роботі, яку виконує. Я сам з того району родом і знаю шо кажу!
у шокови Показати IP 9 Лютого 2014 15:41
В Європу хочете?-чортові майданівці? Вам там не місце, бо українці-то ПАСКУДНИЙ народ і ого у Європі та не лише там - НЕ ХОЧУТЬ БАЧИТИ!!! характерні риси ПЕРЕСІЧНОГО УКРАЇНЦЯ-заздрість, злорадство,жага до чужого,войовничість і підступність. Копніть глибше-і в кожному, хто пише тут коменти - знайдете ці риси!!! Це ж треба було БОГОВІ створити таких людей! Фу! З усієї когорти українців -20% - достойних людей! І ви, КОМЕНТУНИ,-не у цій двадцятці!
Lio Показати IP 9 Лютого 2014 15:57
Наталка - це профi у своiй роботi!!! Таких нема в Луцьку! Вона найкраща серед журналiстiв ВОДТРК щоб там xто не казав!!! А всix просто жаба давить... :-)
журналіст ВОДТРК до Lio Показати IP 9 Лютого 2014 19:59
До відома шанувальників - Наталя - ді-джей на радіо - профі, красуня - факт, телеведуча - ??? А паркується як і всі ми, жінки, по звуку.
Журналісту ВОДТРК до журналіст ВОДТРК Показати IP 9 Лютого 2014 20:26
Журналісте. Наталя-заступник директора Волинського телебачення!
Журналісту ВОДТРК до до Журналісту ВОДТРК Показати IP 11 Лютого 2014 19:04
Я пам'ятаю! І що з того, що вона заступник директора? Повторюю для некмітливих: Наталя - ді-джей на радіо - профі, красуня - факт, телеведуча - ??? Додам - директор - ???????????????????????????????????????????
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 16:05
Та кого там жаба давить, та подавіться ви своїми посадами, баблом.Лиш би здоровя. Та ж домовина не має кишень.Запамятайте люди,Схаменіться. На цьому світі, як підете не потрібно нічого.А життя таке коротке Бог нам дав, а як живете? Задумайтесь
Колька Показати IP 9 Лютого 2014 16:10
Тарас красава!!! Знае як треба пiаритись!!! Звезда!!!
КГБ Показати IP 9 Лютого 2014 17:44
Закінчується епоха одних. Та так рано. Не встигли толком розбагатіти. Починається епоха інших. Все закономірно. Войтовичі отримали те, на що заробили. Ніякій захист їм вже не допоможе.
Рожищенка Показати IP 9 Лютого 2014 18:19
Не можу зрозуміти, для чого видаляти мій коментарій?! Після цього хтось буде говорити про свобду слова? Тим більше, що я нічого такого й не написала, а тільки правду і тільки те, в чому впевнена на 100%.
Адміністрація до Рожищенка Показати IP 9 Лютого 2014 19:08
Ваш коментар до статті був продубльований тричі, тому залишили один варіант
Анонім Показати IP 9 Лютого 2014 20:07
Залишили в тому місці де найменш його видно і читати вже певно й ніхто не буде. І був написаний не тричі, а двічі, бо хотіла один видалити. Після чого як побачила, що видалено, тоді написала третій раз. Впевнена, що мій коментар толком і ніхто не прочитав.
Антонім Показати IP 9 Лютого 2014 20:21
Я читав. Мені не сподобалось
Войтович Тарас Показати IP 9 Лютого 2014 21:22
Вау ! Такий ажіотаж біля моєї скромної персони . Ще й сеструху мою згадали . Всім без винятку дякую !Щодо автівки то не перегинайте палки . Днями вона дійсно була в пригоді де було пошкоджене праве крило ,і з тим пожмаканим крилом ще 2 дні їздила.До речі є відповідний міліцейський протокол .А та версія що висвітлюється тут просто перекручування фактів . Щодо Квадрату то я туди ходив і буду ходити бо маю веселу вдачу,,завжди в компаніях тамадую і нічого постидного в цьому не бачу.Прекрасно розумію що весь ажіотаж із-за нашого прізвища. і скажу що у нас дуже дружна родина і хватить поливати нас брудом .Я легко підписуюсь тут своїм іменем бо не вважаю що мав би виправдовуватись чи ще щось таке ..БУДЬТЕ УСІ ЗДОРОВІ !!!
Сарат Показати IP 9 Лютого 2014 21:49
Гарний коментар, але запізнився
Українець Показати IP 10 Лютого 2014 10:56
В Тараса є довідка йому все пофіг він неосудний, бо хворих осуджувати гріх.
друзі Показати IP 10 Лютого 2014 15:10
..."Вона найкраща серед журналiстiв ВОДТРК щоб там xто не казав!!! А всix просто жаба давить"...- ну це вже дійсно капець. якщо хтось і тямить щось у журналістиці, то вона ніколи журналістом і не була, всім, тільки не журналістом, бо які її передачі чи матеріали і де перемагали? солодкий вікенд? - це калька під осадчу, до того ж, мєєстного розливу, вона - повторюю- ведуча радіо, джазів, ді-джей, ще щось, але не журналістка!!!!!!!!!!!!! А Тарас - профі, то правда. навіть відповісти знає як. слава ... а володимиру івановичу видужування якнайшвидшого.
ФЬОДОР до друзі Показати IP 10 Лютого 2014 20:48
Може й калька на Осадчу - трохи-, але тут ніхто такого не робить, вона -ексклюзив на Волині. Так що вперед Наталко, не зважай на заздрісників!
zorro Показати IP 10 Лютого 2014 16:04
а чому сьогодні ніхто не пише про те, що машина ціла-неушкоджена?? бачив її з самого ранку - в дворі РДА стояла.. не звіряв, правда, номерів кузова і техпаспорта ))) (як тут радили суперпрофсекретні агенти KOBRRRA..)) але я чомусь впевнений на 100%, що все там в порядку з номерами, просто нашим "людиськам" дай побільше зрєліщ і мяса! І ще - впевнений, що ні один тутешній коментатор, не сказав би ні слова по-чесному - дивлячись в очі Тарасу.. найбільше - то б просто промовчали, бо ніхто нічого сам не бачив і не знає, а слухи ОБС розлітаються як звук сирени перед бомбардуванням! це тільки тут всі шерлоки і холмси, а в реалі - очі в землю і моя хата скраю!
Лучанка Показати IP 10 Лютого 2014 22:58
ви з таким смаком лижете навперебій. Респект. Ви вірні друзі.
Батьківщанка. Показати IP 11 Лютого 2014 00:28
Чому ви причепились до Тараса.Він герой майдану він заступник голови районної організації ВО Батьківщина, в нього татко хворий, жінка вагітна , кредити не погашені .Він таким чином бореться з бандитьською владою. Він спеціальний агент демократичних сил, "спецзасланець" штирліц. Ваще чувак . А як пузом натитискує. Остін Паверс.МММММ лапочка.
і я войтович Показати IP 11 Лютого 2014 12:15
я нівчьом невіноват. Ето всьо, она , водка!
Анонім Показати IP 12 Лютого 2014 01:01
Е хороша росiйська приказка "не пойман не вор" а ви тут кричите: побив, поламана, попустiться! А взагалi це не ваша справа приватне життя людини "поза робочий час" i якi там Горбач чи х то iнший з ним був це нiкого не мае хвилювати!
121212 до Анонім Показати IP 14 Лютого 2014 13:06
Життя то приватне, але особа публічна, і машина службова, тож хвилювати має
123 Показати IP 12 Лютого 2014 08:24
е-е-е!! ну ви що?? Горбач загнав бєса взагалі!! Позаробочий час з коханкою п"яний розбив машину так, що кузов наполовину варили з двох. Протокол на місці не складено, машина місяць була захована не понятно де.. короче безпредел взагалі. А тут ну погнув крило.. ну з ким не буває. За день замінили за кошти самого ж винуватця. все. дєло клозед, ув. прісяжниє!
Vasil Показати IP 12 Лютого 2014 11:19
Тут ні чого не має дивного ті моральні уроди, які прикриваються посадами держ. службовців ще не таке творять, ой як би ви знали!!!!
Ігор Г. Показати IP 13 Лютого 2014 08:55
Звертаюсь до Вас, Рожищани! Уважно проаналізуйте діяння "Героя нашого часу" Т. В. Людина знатна, в певних кругах шанована, авторитетна... теж в певних кругах, не по роках амбітна, імпозантна, людина, яка практично з пелюшок уже була чиновником, 95% трудового стажу у якої - це керівні посади, керівні, ключові посади в районі. Що ми можемо сказати поганого про Т. В.? Нічого, абсолютно нічого. Нічого поганого Т. В. не зробив. Не зробив для себе, та й для нас і "подавно". А усе, що з ним повʼязують - це збіг обставин і злі людські язики. Хіба винен Т.В. у тому, що він погано вчився на істфаці, що його за п’янки та прогули виганяли? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що в школі на викладацькій роботі не прижився? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що збив автомобілем, яким керував у стані алкогольного сп’яніння стовпа навпроти "Собезу" будучи керівником Центру молоді? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що працював на вибори Яника у 2004 році та їздив по місту з плакатами? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що його Савчук Олег Анатолійович забрав керівником апарату в РДА при президентові Ющенку проти якого Т.В. у 2004 році боровся? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що потім його ПЕРЕВЕЛИ на роботу у Рожищенське управління Пенсійного фонду начальником? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що там погано працював і накурелесив з пенсіями окремим людям? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що його врятували від наслідків перевірки і забрали першим замом знову ж таки в РДА? Ні, не винен? Хіба винен Т.В. в тому, що «заімел» коханку – одну з працівниць пенсійного фонду? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. в тому, що САМЕ ЙОМУ дістався пільговий кредит по програмі "Молодіжне житлове будівництво"? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що працюючи у владі є депутатом райради від опозиційної партії "Фронт Змін", яка влилась у ВО "Батьківщина"? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що для того щоб стати тим же самим депутатом райради від Уляниківської сільської ради їздив і роздавав населенню гуманітарку та обіцяв золоті гори, а сам натомість дуже добре прикормився з військового містечка роздерибанивши його? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що саме до його домівки провели дорогу з асфальтовим покриттям за державний кошт і нікуди більше, а ТІЛЬКИ ДО ЙОГО ДОМІВКИ? Ні, не винен!. Цей скандал ще повністю не вщух… Хіба винен Т.В. в тому, що в минулому році так забухав, що аж попав в реанімацію? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що в Клубі "Майстер і Маргарита" (зараз це "Квадрат") в період з 7 на 8 лютого цього року нахлюпався як свиня, падав, його піднімали, бо сам не в змозі був піднятись і явище це спостерігав ВЕСЬ ЛЮД в "Квадраті" – хіба винен? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що пʼяний їздить у позаробочий час службовою машиною? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що розбив службову машину і втік з місця пригоди? До речі, це теж бачили!!! Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що "УСЬО ПОРІШАВ із мі... «поліцією»" і оформив акт попереднім числом та й за участю іншою особи? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В, у тому, що знову ж таки "УСЬО ПОРІШАВ" з власниками буса? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що в РДА є два ланоси і номера можна перечіпити і хизуватись "тіпа мол нічьо не сталось" або взяти десь інший ланос і знову ж таки номера можна перечіпити і хизуватись "тіпа мол нічьо не сталось"? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що працює зараз у владі на високій посаді (а в його ситуації це посада №1 в районі, так-так, саме №1, бо Голова РДА за висловами Т.В. тут буде не довго і скоро саме він, Т.В., буде РУЛИТИ, та й зараз він усе вирішує, він усе знає, а всі решта – його колеги і його безпосередній шеф - ЦЕ ПОВНІ НУЛІ та ПРОФАНИ), так от, працюючи у владі одночасно є заступником керівника ВО "Батьківщина" в районі – хіба він винен? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що Голова РДА дізнавшись про таку скандальну ситуацію зі службовим автомобілем, про яку навіть писали інтернет-видання дальніх поліських районів області змушений був піти на лікарняне? Ні, не винен!.. Та й сам Голова РДА мабуть уже дуже втомився з таким заступником, а подіти його поки немає як, та й питання в тому чи вдасться будь-коли? Хто кого переживе? А шкода Голову РДА – він тямущий і працелюбний! Мало таких людей є як наш Голова, але хіба дадуть ось в таких умовах попрацювати? Хіба винен Т.В. у тому, що практично усі коментарі до цих статей пишуть його "васали"? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що Управління внутрішньої політики ОДА не моніторить ситуацію і йому ще дозволяють працювати на державній службі, бути опозиціонером та отримувати зарплатню з держбюджету? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що дехто тут розпинається і доказує йому його "гнилість і паскудство", а він, Т.В., чхати на Вас усіх хотів? Ні, не винен!.. Хіба винен Т.В. у тому, що використовуючи навіть цю ситуацію він, Т.В., ПІАРИТЬСЯ, ТУПО ПІАРИТЬСЯ І ВЖЕ МАЛЮЄ ПЛАНИ ЯК БУТИ АБО МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ АБО ГОЛОВОЮ РАЙОННОЇ РАДИ? Ні, не винен!.. Алієв, Музика, бережіться! Він Вас зхрумає як маленьких ціп яток і навіть не помітить!!! Це монстр, страшний монстр, який ні в чому не винен!!! Хіба винен Т.В. у тому, що ГУЗЬ не роздуває цю ситуацію? Ні, не винен!.. Де Гузь??? Де Бондар і со&?? Де ОПОЗИЦІЯ? Чому про це ніхто не говорить? А тому, що там "пєчкі-лавочкі" з Т.В. Це стратег!!! Він нас УСІХ!.. має в глибокій Ж..ПІ!!! От, тепер аналізуйте, чи потрібен нам тут виходець з Ковельського району, село Козлиничі, який має нас усіх – потрібен??? Більше того, Т.В. доволі впевнено себе поводить, треба сказати навіть зухвало, вводить в оману виправдовуючись та прикриваючись здоровʼям свого батька, Володимира Івановича!.. Хіба хотів колись Володимир Іванович мати такого сина? Хіба хоче зараз щоб син був саме таким? НІ! – це можна сказати точно! Як поважають в районі Володимира Івановича і як зневажають, ненавидять Т.В!.. Визріває питання – чи є щось святе у Т.В., чи дійсно цінує він свого батька, який йому дав усе, чи гідний він бути сином такої поважної, інтелігентної, шанованої людини як Володимир Іванович? Ой, щось аж моторошно стає!.. Люди осудять, вже осудили, а час розсудить, вже розсуджує, але не на користь Т.В. … А жаль, дуже поважна, порядна і гарна сімʼя… І наостанок – Цікаво, чи використають цей інцидент з ДТП за участю Т.В. опозиційні депутати облради, райрад, міськрад у своїй нелегкій боротьбі з Регіонами? Мабуть ні.. Ігор Г.
Читач до Ігор Г. Показати IP 16 Лютого 2014 13:28
Нормальний і адекватний коментар.Судячи з прочитаного Ігор Г. веде досьє на Т.В.Бо про деякі пікантні деталі знає обмежене коло людей. Не дай Боже щоб такий "керівник" пішов далі. Вони бурульою за яника агітували в 2004.Здається тоді чуть прижали-вони з чеснозаробленим трохи поділились і їх відпустили.Цікаво а чому СБУ їх не взяло за с*аку??А тут він у фронті змін і опозиційн ий керівник.Зінгеля осли вибрали головою рай батьківщини а з Тарасом вони в кєнти.Бидломаса цю історію з Тарасом проковтне, як і з всіма його вище описаними заслугами.
М ороз ОМ до Ігор Г. Показати IP 16 Лютого 2014 13:31
Ігор Г.-- скажи а хто його коханка з Пенсійного?
Ігор Г. до М ороз ОМ Показати IP 17 Лютого 2014 15:02
Твоя Оксана
Пффф... до Ігор Г. Показати IP 17 Лютого 2014 22:25
Про себе напишіть, спостережливий Ви Наш!!!!!!)))))
Упузіция Показати IP 13 Лютого 2014 14:44
Одна "Свобода" й працює, а де "Фронт Змін", де "Батьківщина", де "Правий сектор"? http://zik.ua/ua/news/2014/02/13/syn_golovy_volynrady_skoiv_dtp__opozytsiya_460460
пфффф Показати IP 17 Лютого 2014 22:23
Ех, ви Заздрісні українці!!! Йдіть до церкви, поставте свічки за своє здоров'я та Вашої родини!!! Навіщо Вам цей бруд???? Тарас дуже хороша та добра людина!!! Невже Вам бридкі подробиці важливіші??? Тьху....
До ... до пфффф Показати IP 18 Лютого 2014 09:51
Звісно, бридко, навіть дуже бридко, але ще бридкіше від того, що така нав* лоч "керує"!.. Розумієш мене "пфффф"??? А щодо того чи він хороший і чи він добрий - як для кого... тут я з тобою погоджусь. Для Длінного - власника Квадрату - він хороший і добрий, бо приносить дохід, а для водія, на якого повісив усю цю мерзоту - він не дуже хороший і добрий, тим паче, що водій МАТИМЕ судимість... Цікаво, чим таким прилякали водія? Звільненням його і дружини - секретарши?