USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Театральний майдан Луцька оточили правоохоронці, навколо виставили паркан

14 Березня 2019 09:28
Правоохоронці посилено готуються до інкогніто-приїзду Петра Порошенка у Луцьк. Вранці 14 березня центр міста заполонили силовики. Навколо – кордон правоохоронців та металеві паркани.

Як повідомлялось раніше, 14 березня у Луцьку відбудеться форум лісівників, який, попередньо, має відвідати Петро Порошенко. Попри те, що візит не анонсували і офіційно не повідомили, вже очевидно, що гарант тут точно буде.

З ночі тут вишикували техніку, яку охороняли лісівники. Поруч були авто поліції.

А вже зранку площу заполонили силовики, які оточили майдан та драмтеатр. Навколо встановили металевий паркан, лучан не пропускають цією частиною міста.

Серед силовиків, вочевидь, не лише місцеві, адже окремі з них звертаються до людей російською мовою.

«І хто ж такий ляканий їде в Луцьк, що частину Театрального майдану перекрили?! Видать приєжжі не знають про щиру душу та доброту мешканців волинського краю! :) П.с.: головне, що не забули колеса авто відполірувати....», - іронізує волинський журналіст Вадим Панафідін у Фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Власюк Олена Показати IP 14 Березня 2019 09:31
Ужас!
Лучанин Показати IP 14 Березня 2019 09:34
А яка доля в того великого плаката ,що вивісили н а ніч з привітанням президента?????
Любі свині Показати IP 14 Березня 2019 09:42
З такими совковими прибамбасами в Європу нас не пустять... А злочинцям сьогодні в Луцьку "лафа" - роби що хочеш. Вся презіденская рать охороняє д...пу гаранта...
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 09:43
Стидоття! Боїться людей...
Андрій Показати IP 14 Березня 2019 09:50
шановні ну будьте адекватні там сьогодні збори лісовиків будуть вирішувати як краше під виглядом дров возити кругляк в європу приїде головний "офшорчик" підказати як правильно.... а ви тут з якимись брібними питаннями пенсія, комуналка.... і по колу виставили не поліцейських а зробили загородження з дубів...
макар до Андрій Показати IP 14 Березня 2019 10:05
таки ДУБИ бо поліцейські без потреби по зелених насадженнях не ходять!!!!
ЛУЦЬКИЙ Показати IP 14 Березня 2019 09:52
СВОЇМИ ДІЯМИ. РОБЛЯТЬ. СІЮТЬ ВОРОЖНЕЧУ МІЖ ПРОСТИМИ ЛЮДЬМИ І НЕГАТИВНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ДЕРЖАВНИХ КЕРІВНИКІВ
Тор Показати IP 14 Березня 2019 10:01
Лучани ігноруйте майдан. Хай пороху з свиноферм свиней звозять, думаю знайдуть спільну мову. Тим більше пастухів у погонах вже позганяли.
Луцьк Показати IP 14 Березня 2019 10:31
На театральному майдані повно силовиків. До громадських установ які поблизу, людям не дозволяють пройти.
факт Показати IP 14 Березня 2019 10:59
З таким плотом тільки від скаженного звіра можна відгородитись.Виходить звіра привозять,а не президент приїжджає.Але ми повинні "гідно" зустріти Харанта.Не гірше,як в Черкасах і Житомирі.
Олена Показати IP 14 Березня 2019 10:59
Ментів задіяли 900!!! ДЕВ"ЯТСОТ!!!! чоловік особового складу....і ще 200 нацгварді!!! що такого цінного в тому пороху?? боїться, дупою чує, що кінець скоро
МВ Показати IP 14 Березня 2019 11:12
це ж треба за 28 років так зустрічати.. президента)) Гарант,такий...що жінка будь-яка сміливіша від нього..Ні одно із президентів, так не прокляли як цього Петра Великого(((
Віктор Показати IP 14 Березня 2019 12:01
Якщо він такий скажений і небезпечний, що стільки грат понаставляли, то може його зразу в зоопарк? Там клітка йому точно знайдеться!
Олена Показати IP 14 Березня 2019 12:44
Який же президент заляканий... та кидав би те президенство і жив спокійним життям.