USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Терещук - не керівник міліції. ОФІЦІЙНО

28 Лютого 2014 08:28
Олександр Терещук - офіційно не начальник волинського УМВС.

Про це йдеться у прес-службі міністерства внутрішніх справ України.

Так, керівник МВС Арсен Аваков підписав розпорядження про звільнення. Нагадаємо, Олександр Терещук 25 лютого під тиском громади написав рапорт про відставку.

Наразі обов'язки керівника волинського управління міліції виконує перший заступник начальника управління – начальник Слідчого Управління УМВС України у Волинській області Михайло Руденко. До слова, вчора, 26 лютого, під час брифінгу у очільника міліції пан Руденко заявив, що попри погрози і ультиматуми, які ставлять йому деякі громадські активісти, він нікуди з обійманої посади не піде, допоки не буде призначене нове керівництво.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучани Показати IP 28 Лютого 2014 08:34
Руденко звання генерала захотів.
зі сумом дізнався Показати IP 28 Лютого 2014 08:41
Не вгадав Терещук: грудьми за Клімчука, ПР і Башкаленка лягав... Як кажуть росіяни - дасвіданія)))
Лариса до зі сумом дізнався Показати IP 28 Лютого 2014 08:47
Які ви недолуги! Він просто, у тій ситуації, виконував свої прямі обов'язки! Дітям з Майдану цього ніколи не зрозуміти!:(
Ковельчанка до зі сумом дізнався Показати IP 28 Лютого 2014 10:55
Терещук грудьми за волинян,
Viktor Показати IP 28 Лютого 2014 08:46
Терещук - це порядна людина і це усі бачили. Ще ми його будемо згадувати не один раз.
лучани до Viktor Показати IP 28 Лютого 2014 08:51
Ця "порядна людина" закривала очі на рекет міліції та ДАЇ. Тільки одне МРЕО заслуговує сотні кримінальних справ.
І ті люди, які носил до лучани Показати IP 28 Лютого 2014 09:34
Кримінальним кодексом передбачена відповідальність за дачу хабаря!!!!! Так, що нічого самим носити, навчилися все "рішати" поскоріше та швидше
Лучанин до І ті люди, які носил Показати IP 28 Лютого 2014 09:57
Правильно кажете, самі люди хабарі дають, щоб їм щось там "порішали", а потім кажуть он хабарники. Ви оскаржуйте всі можливі неправомірні дії посадових осіб в суді. Звичайно, те що у нас суди продажні, це не новина. Чесних та справжніх суддів на Волині, можна перерахувати на одній руці. Для цього оскаржуйте дії самих суддів в порядку закону. Але ж знову, всі чомусь ці дії корупційних суддів бояться оскаржуватися. НЕ ДАВАЙТЕ ХАБАРІ, НЕ ПРОВОКУЙТЕ ПОСАДОВЦІ НА ОТРИМАННЯ ХАБАРІВ. Змінювати світ та країну слід розпочинати з з себе.
лучани до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 11:18
Менти ВИМАГАЮТЬ бабло.
Еее до лучани Показати IP 1 Березня 2014 01:39
Не розказуйте!
Терещуку Показати IP 28 Лютого 2014 09:40
Генерал Терещук порядна, совісна і добра людина. Він вмілий, вимогливий і справедливий керівник. Нашій Волині почастили з таким офіцером, які він, адже за переод його роботи тут, він звільнгив безліч непорядних працівників із органів, змусив працювати всіх на совість та головне джобився того, що волиняни нарешті перестали боятися міліцію, а сміливо йдуть по допомогу чи пораду. ЦЕ ВСЕ ЙОГО ЗАСЛУГА, адже він не вимагає від працівників більше ніж робить сам. І ніхто з особового складу ОВС не скаже нічого поганого про свого колишнього керівника.
Анонімно до Терещуку Показати IP 28 Лютого 2014 11:00
Повністю згідна з цими словами,ще будете плакати за Терещуком.За його добрі справи на Волині йому пам"ятник ставити треба.
лучани Показати IP 28 Лютого 2014 11:17
Міліція -це мафіозна структура, де все можна купити. Терещук закривав очі на рекет ментів у всіх підрозділах.
ТТЛ до лучани Показати IP 1 Березня 2014 00:30
Через трохи ти побачиш що таке рекіт і мафіозна структура !!! Коли до тебе прийдуть до дому і скажуть!! Жызнь или деньги!! І тоді ти згадаєш Терещука і Поліщука і Башкалєнка з Клімчуком!!! Ви не знаєте на що підписалися!!!
ЛУЦЬК Показати IP 1 Березня 2014 00:28
А вам, правоохоронці, я радив би зробити як на Закарпатті, написати на сайт міністра МВС, що ви хочете самі вибрати нового керівника МВС у Волинській області!!!!!!!!! голосуванням особового складу МВС Волині. На мою думку, Терещук був найкращим керівником, а його команда складається з високо кваліфікованих фахівців.