USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Терористи масово дезертують

10 Серпня 2014 10:44
Через наступ сил АТО терористи масово дезертують. Про це інформує Еспресо.TV з посиланням на прес-центр АТО.

"За ніч сили АТО продовжували наступальні дії, скеровані на звуження кільця навколо Донецька. Бійці нанесли ряд вогневих ударів по опорних пунктах противника. У результаті знищили велику кількість техніки та живої сили терористів. Знову спостерігаються масові випадки дезертирства. Серед терористів - паніка та хаос", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в полон до терористів потрапив екіпаж українського танка.

У прес-центрі також зазначили, як їм стало відомо з достовірних джерел, керівник бандитського угрупування "Стрілок" поставив ультиматум керівництву східної держави – якщо допомогу не нададуть, то він змушений буде відступити від міста Антрацит.

Згідно з інформацією, керівник терористів погрожує своїм замовникам втечею з України.

"Згідно з даними розвідки, керівництво сусідньої держави дало вказівки спецпідрозділам ФСБ про знищення керівників ЛНР та ДНР. У терористів є лише один вихід, аби врятувати своє життя – здатись, та предстати перед судом за свої злочини", - наголосили в АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Патріот Показати IP 10 Серпня 2014 10:45
наші дезертують в Росію, а терористи куди?
дідо до Патріот Показати IP 10 Серпня 2014 10:47
Ваші, російські терористи. дезертують у Росію і будуть знищені.
Волиняка до Патріот Показати IP 10 Серпня 2014 11:40
Привіт патріоту ватної расеї!!!!!!!!!!!!!
Патріот до Волиняка Показати IP 10 Серпня 2014 13:27
дякую за привіт своїм ватникам, Колорад-Волиняка!
Дончанин Показати IP 10 Серпня 2014 10:47
"Терористи масово дезертують" - со времен Славянска. И, вообще, название статьи соответствует действительности, конечно, если учесть, кто именно является террористами.
Донецк до Дончанин Показати IP 10 Серпня 2014 11:32
Пусть их, тешатся, недолго осталось
Волиняка до Донецк Показати IP 10 Серпня 2014 11:39
А то не твій ватник димить, по дорозі тільки курява!?
Волиняка до Дончанин Показати IP 10 Серпня 2014 11:38
а ти ще ні ПХЙ?
Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 12:52
Вони тепер не їдять яловичини. свинини, тільки медвежатину та путінятину, тому і драпають домой.
Анонім до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 13:03
Чтобы ты съел, чтобы не п-дел?...
Яся до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 06:07
А що, правда очі коле?
розвідка Показати IP 10 Серпня 2014 13:29
Мразь ти, "дончанин". І не "дончинин" ти, а гнида москальська з Луцька. Сказати точну адресу твоєї смердючої нори?
Дончанин до розвідка Показати IP 10 Серпня 2014 15:03
Будь добр, скажи. А теперь, как говорят в народе, за что купил - за то продал (слышал сегодня около 12 часов на Плеханова от ополченца): "Макеевка может жить спокойно - их отбросили на сто км." А теперь собственные наблюдения: 6-00 - передислокация тяжелой техники (потяжелее танков); 7-00 - 13-00 - работает "Акация", как минимум. Причем поначалу слышал и разрывы.
Ііа Показати IP 10 Серпня 2014 13:31
Дончанин, не пішов би ти НХ!!!
Патріот до Ііа Показати IP 10 Серпня 2014 13:32
а ти за Дончанином швиденько-швиденько!!!!!
Петро Афанас. Клопу Показати IP 10 Серпня 2014 13:35
Це ж хочеться, щоб всі посилали НХ! Пиши далі- посилатимемо гуртом невтомно!!
Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 13:38
Путінські прихвостні - геть з нашої землі! Слава Україні!
Дончанин до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 15:16
Ты же читал обсуждаемую здесь статью? Признаюсь, в ней написана чистейшая правда. Просто не указано, что на пути их дезертирства лежат две водные преграды: Ла-Манш и Берингов пролив.
оля до Дончанин Показати IP 10 Серпня 2014 17:17
Респект і уважуха дончанину!
коля до оля Показати IP 11 Серпня 2014 08:26
Ти ватна шмара йому що на шкіряній флейті граєш?
Анонім до Дончанин Показати IP 10 Серпня 2014 18:05
Жаль, что не сохранил скриншот первоначального варианта статьи. Даже за это - уважуха ребятам.
Ііа пАТРІОТУ Показати IP 10 Серпня 2014 13:38
Не тяфкай
Панас до Ііа пАТРІОТУ Показати IP 10 Серпня 2014 14:01
ти вже біжиш за Дончанином НХ!!! В добру ПУТЬ, lia!!!!!
Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 13:39
Ок!
Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 13:40
Геть з України!
Ромка Показати IP 10 Серпня 2014 14:17
Може журналісти шось переплутали,то як раз наші з фронту массово дезертують.Не вірите,подивіться не наші продажні ЗМІ, а європейські(чи ютюб).Скоро Порошенко в армию буде забирати малолітніх та грудних дітей(бо пенсіонерів він скоро голодом з такими пенсіями заморить).
Вікторія Показати IP 10 Серпня 2014 14:23
Шо, ватник колорадський,У тебе істерика, кушать нечего? Посиди на дієті, как цап.
укроп Показати IP 10 Серпня 2014 22:29
анекдот- чс2014-на трибуні путін і медведьев-збірна росії вибуває- стадіон скандуе ган..он ган..он. медведьев путину-влад. владимирович народ требует вас. путин- не дима-это тебя -Я ХУ-ЛО