USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тіла загиблих 51 бригади не можуть ідентифікувати

18 Серпня 2014 14:42
В одному з останніх боїв разом з бійцями «Айдару» загинули бійці 51 бригади, однак їх тіла поки що не можуть ідентифікувати.

Про це стало відомо 18 серпня під час зустрічі Луцького міського голови з військовими, які перебувають на лікуванні, або у відпустці в Луцьку.

Боєць «Айдару» Андрій Омельчук пояснив, що нещодавно до їхнього батальйону прикомандирували 4 батареї, в одному з останніх боїв багато з цих бійців загинули.

«Ми навіть не знаємо їх імен, ми навіть не встигли з ними познайомитися. А в Харківському госпіталі їх не можуть ідентифікувати», - пояснив він.

Нагадаємо, у військових навіть немає ідентифікаційних медальйонів. Тому, як стало відомо, уже 2000 таких медальйонів днями поїдуть в зону АТО від міської ради.

«Ми з тими хлопцями, які там полягли, 2 тижні тримали висоту під Лисичанськом. І в мене серце розривається, коли я їх згадую. Ось і вчора стало відомо, що загинув мій побратим з Камінь-Каширського району», - каже військовий Михайло Дацюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
12 Показати IP 18 Серпня 2014 15:39
коментар було видалено
13 Показати IP 18 Серпня 2014 15:49
й...б вашу мать!!! припиняйте вже ту, не війну, а жахливу м"ясорубку, бо на війні бійців забезпечують елементарним, а тут навіть ідентифікаційних кулонів нема, як в кам"яному віці. І все більше і більше укріплюється враженя, що ця бійня затягується штучно і спеціально. Хочете гратись в войнушку - грайтесь життями своїх дітей, близьких і рідних, а ні в чому не винних хлопців вбивати досить. Гинуть кращі.
15 Показати IP 18 Серпня 2014 15:51
Хто з камінь-каширського району? Прізвище напишіть. Не можна так давати інформацію. У загиблого воїна є ініціали.
12 Показати IP 18 Серпня 2014 16:15
Как только написал что боюню пора прекращать, сразу удалили комент. Что за "демократия"?
увч до 12 Показати IP 18 Серпня 2014 19:08
безобразие, согласен. Ничего, Бындера прийде, порядок наведе. Говорят из могилы он ужо выполз.
невоевавший Показати IP 18 Серпня 2014 18:25
тепер тільки генна екпериза. а якщо трупи згоріли то вже ніяк. Сувора правда війни!
увч до невоевавший Показати IP 18 Серпня 2014 18:43
коментар було видалено
НОНА Показати IP 18 Серпня 2014 21:06
Не рахується наша держава з своїми захисниками - солдатами. Це надбання радянської епохи, тоді в Афгані у солдат теж не було ніяких ідентифікаційних номерів, самотужки писали папірці і закладали в гільзи. Для прикладу у кожного солдата німецької армії був ідентифікаційний жетон (смертна мітка) яка складалася з однакових половинок з однаковими номерами. Як, що солдат гинув, його ховали окремо, жетон ламали, одну половину клали загиблому в рот, щоб потім можна було ідентифікувати, а іншу з донесенням про загибель відправляли в Берлін. Треба вже зараз піднімати питання ідентифікації всіх солдат діючої армії і робити це треба нам бо військові самі до цього не додумаються.
Панас до НОНА Показати IP 18 Серпня 2014 21:58
нона, у Липинах є пару вільних вакансій Наполеона і Юлія Цезаря. Пійди і запишись. Не соромся. Там класні псіхіатри. Вони тобі допоможуть.