USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Тіло волинянина шукає Кабмін та Адміністрація Президента

12 Серпня 2014 09:17
Тіло волинянина, який загинув під Савур Могилою не можуть знайти в жодному із шпиталів України.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 12 серпня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.

«На жаль, ми до сьогодні не можемо знайти лікарню, в якій знаходиться тіло нашого загиблого під час бойових дій на Савур Могилі лучанина. Звати його Артем Карабан. Його везли разом з хлопцем, який наразі перебуває у нашому військовому госпіталі», - скрушно зауважив міський очільник.

Він наголосив, що цим питанням інтенсивно займається й голова ОДА Володимир Гунчик й учора, 11 серпня, місцева влада підключила до пошуків й Адміністрацію Президента та Кабмін.

«Питаннями загиблих займаємось щоденно, але, на жаль, не все так просто», - резюмував очільник міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лео москаль Показати IP 12 Серпня 2014 09:39
коментар було видалено
Анонім до Лео москаль Показати IP 12 Серпня 2014 09:57
ВИДАЛІТЬ цього КОЗЛА Дончанина.
Анонім до Лео москаль Показати IP 12 Серпня 2014 10:29
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 12 Серпня 2014 09:55
коментар було видалено
Дмитро до Дончанин Показати IP 12 Серпня 2014 11:03
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 10:18
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 10:33
А можливо він залишився живий ,бо очевидець який був з ним разом бачив його як він сідав на БТР і повертався назад , а їх ранених забрали для вивизу із зони АТО в госпіталь.
ФигВам до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 10:40
коментар було видалено
свидомый до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 11:12
коментар було видалено
Яна до ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 11:20
Та нехай дезертир, аби живий!!! Адже молоденький зовсім. Серце вже не витримує дивитись, як цих молодих, зелених, необстріляних, ненавчених дітей забирають і кидають на смерть, а забезпечити зброєю, засобами захисту, елементарно їжею і водою, медичною допомогою не можуть, вірніше не хочуть. З терористами, якщо на те пішло не цивільні мобілізовані повинні боротись, а міліція, сбу, спецпідрозділи. Скільки сотень тисяч у нас в країні налічують міліціонерів і сбушників? І всі сидять як і сиділи на місцях, отримують зарплати і пільги.
сірий вовк дончанину Показати IP 12 Серпня 2014 12:37
Ну ти й с...ка!
Алевтина Показати IP 14 Серпня 2014 01:27
допоможіть!!!!!! як звати того хлопця що наразі перебуває в шпиталі???? дужееее дужееее прошу!!!!!!