USD 24.8 25
  • USD 24.8 25
  • EUR 27.5 27.7
  • PLN 6.35 6.47

Батьки вбитого на Сході лучанина шукають тіло сина

Батьки лучанина Артема Карабана, який загинув на Сході, не можуть дізнатися про місцезнаходження тіла свого сина та деталей його загибелі, - інформує «Четверта влада».

Про це повідомив батько солдата Олександр Карабан.

«Був дзвінок, що загинув син. Ми в жодному медичному закладі України не можемо знайти його тіла. Немає ні в Дніпропетровську, ні в інших областях. І взагалі, де знаходиться тіло ні в Міноборони, ні в військоматах не знають», - каже Олександр Карабан.

Батько солдата зазначає, що в списках загиблих в антитерористичній операції Артем Карабан значиться, проте, де перебуває тіло: чи в морзі, чи деінде - невідомо.

«Сьогодні їздили і робили знімки загиблих і сина мого серед них немає», - каже чоловік.

Олександр Карабан розповідає, що про загибель сина повідомили із взводу, де він служив. Згодом з'явилася інформація в інтернеті.

Бійці із взводу Артема повідомили батькові, що син був важко поранений і його не довезли.

«Куди його везли, в який бік, в який медзаклад, якої області - не повідомили», - каже Олександр Карабан.

Батько мобілізованого і його сім'я хотіла б дізнатися, де знаходиться тіло сина, в яких обставинах він загинув і сподіваються, що інформація про смерть бійця - неточна.

Тим часом, у прес-центрі АТО готують відповіді на ці запитання.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 13
Бой Показати IP 11 Серпня 2014 16:25
коментар було видалено
настя Показати IP 11 Серпня 2014 16:26
ужас хоч би живим ще був горе батькам
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 16:32
Господи. Невже можнав виміряти горе цих батьків. Не дай Боже кому ще так переживати.Якими пільгами і грошима можна це відкупити. Вирости сина і віддай вовкам,0щоб зажерли. Неможливо це говорити, серце розривається чужій людиеа,бо на цьому місці могла б бути наша дитина.Сили вам дорогі батьки,щоб син був живий
ЯЯ Показати IP 11 Серпня 2014 16:43
Господи, зроби так щоб хлопець був живим!!!! Господи, зроби так щоб припинилось це жахіття, щоб не гинули більше ці діти !
Вася до ЯЯ Показати IP 11 Серпня 2014 16:50
Господи, зроби так щоб хлопцi не iхали туди- i припинеться це жахiття!!! Ще б добре було вальцмана за яйця пiдвiсити на майданi!
Због до ЯЯ Показати IP 11 Серпня 2014 16:54
а чого Господь не зробив так, щоб війни не було?
Вася до Због Показати IP 11 Серпня 2014 16:59
Бо вiн забрав розум у Украiнцiв, а все iнше вони зробили самi!
васям і збогам до Вася Показати IP 11 Серпня 2014 17:33
а можете хоча б під такими статтями не гадити?
юг до васям і збогам Показати IP 11 Серпня 2014 17:34
правильно, не пиши більше
українець Показати IP 11 Серпня 2014 16:54
скільком батькам треба буде ще таке пережити. У YOU TUBE кожного дня показують сотні трупів наших та їхніх. Зараз там спека трупи швидко розлагаються!
свідомий Показати IP 11 Серпня 2014 17:32
Да там сотні невідомих і безслідно пропавших і загиблих буде, бо дуже переховують дані про загиблих і постійно брешуть і батькам і всім українцям!!!
порошенко Показати IP 11 Серпня 2014 23:45
Мені нема коли, цукерки треба випускати кому війна а мені бобло,не стріляти терористів в Україну пропускати ,наш народ унічтожати. дякуємо тобі петя засімейство литвина єрємєя мудака.все вам і вашим правнукам аукнеться.
сибиряк Показати IP 12 Серпня 2014 11:16
Парня жаль, жаль его родителей....... придёт время и за все смерти ответят и пендоссы и киевские членососы.