USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Обман президента: як Порошенко обіцяв знизити тарифи на газ

24 Жовтня 2018 10:50
Президент України Петро Порошенко торік пообіцяв, що ціни на газ знизяться. Однак, ставленик президента прем'єр-міністр Володимир Гройсман днями заявив про зростання тарифів і вже з 1 листопада українці платитимуть за блакитне паливо на 23,5% більше.

Нагадаємо, торік, коментуючи перемогу "Нафтогазу" над "Газпромом" в Стокгольмському арбітражі, гарант обіцяв, що ціни на газ перерахують в менший бік. Відео минулорічної промови Порошенка опублікував на своїй сторінці Дмитро Гнап.

"Україна переплачувала! Що переплачувала? Корупційну складову! - заявив президент 8-го червня 2017-го року, перебуваючи з візитом на Трипільській ТЕС.
Однак, попри голослівні заяви гаранта, з першого листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів. Зі слів Володимира Гройсмана, у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов'язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році. Ба більше, ставленик Порошенка, заявив, що спочатку планувалося підвищити тарифи на 60%.

Невиконана обіцянка гаранта обурила коментаторів мережі. Люди пишуть, мовляв, збільшилася корупційна складова.

"То проблема всіх брехунів - якщо багато брехати, почнеш забувати, що кому молов. Щоб не ці ваші інтернети, воно б заявило - я такого не казав! А так інтернет, падлюка, злопам'ятний", - написав Ivan Grischenko.

"Обіцянка - цяцянка, а дурневі радість! Ще не такого наобіцяють перед виборами", - прокоментувала Тетяна Колодяжна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Анатоль_ Показати IP 24 Жовтня 2018 10:51
Який хитрий!
скептик Показати IP 24 Жовтня 2018 11:15
"зі слів Володимира Гройсмана, у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати". ВИ ПІД"РАСИ !!!!! понабирали кредитів, порозкрадали їх, а люди мають платити !!!!!!!!!!!!
хехъ до скептик Показати IP 24 Жовтня 2018 16:53
як би не намагався, але спростувати ваші твердження, здається, нікому не вдасться)) але що робити?
123 до скептик Показати IP 24 Жовтня 2018 17:31
А нагадай як теперішні прийшли до влади. Кредити беруть, бо всі гроші йдуть на війну. Поки буде війна - все буде продовжуватись.
скептик до 123 Показати IP 24 Жовтня 2018 18:42
треба відділити мухи від котлет. я не оправдовую теперішню владу, але левова частка ситуації сьогодні є виною попередньої влади. теперішня влада, на жаль, лише поглиблює кризу. ті незначні точкові позитивні зміни мають скоріше косметичний, а не радикальний характер, і не здатні призвести до глибоких структурних змін ні в політичному житті, ні в економіці. не треба забувати також про присутність пятої колони кремля, яка постійно і цілеспрямовано намагається гальмувати цивілізований розвиток держави. зрештою, влада є дзеркалом суспільства. а на дзеркало, як кажуть, нема чого нарікати.
Анатоль_ до скептик Показати IP 24 Жовтня 2018 20:05
Шо ти таке мелеш?
123 Показати IP 24 Жовтня 2018 11:46
Гнати в шию....
12 до 123 Показати IP 24 Жовтня 2018 14:51
А кредити нехай вони зі своїх статків виплатять. Я думаю , що погасять кредити і ще їм на життя безбідне вистачить.
Люди Показати IP 24 Жовтня 2018 11:49
Людей в оману завели!! САмі більші "мошенники"!!!! Люди стають біднішими і біднішими куди ще? А чому вони свої статки не продадуть і будуть гроші і не треба буде кредитів брати і "вішати" на українців,які й так виживають!!!!!!!!!!!! Скільки терпіти!!! Не можете то йдіть геть з кабінетів і з президенства і Уряду. Гройсман збрехав, казав що не буде підвищуватись ціна на газ, збрехав- нахай валить з крісла прем"єрського!!!!!! Не можете зробити по-людськи то йдіть геть! Тільки з бідного українця останні копійки витягують!!!! Негайно Уряд у відставку!!!
українець Показати IP 24 Жовтня 2018 12:33
Самий брехливий президент з усіх,що ми мали.
Базар до українець Показати IP 25 Жовтня 2018 05:56
И не поспоришь...
Справедливий Показати IP 24 Жовтня 2018 14:59
Уся післямайданівська влада - суцільний обман, вона Януковича і Ко за пояс заткнула в частині брехні і обкрадання власного народу. Скачемо далі?
Женя Показати IP 24 Жовтня 2018 16:17
Розкажіть мені зрадо*оби, хто ж ті кредити понабирав, про які ви постійно пишете і куди вони пішли?
хехъ до Женя Показати IP 24 Жовтня 2018 16:57
уже не интересно.
Натураліст до Женя Показати IP 25 Жовтня 2018 07:49
Рибки Гуппі пам'ятають лише те, що треба наїстися і вис**тися, а що там було давніше - ні. Тому їх і триматимуть в акваріумі, поки не вмруть.
Владимер Показати IP 24 Жовтня 2018 16:31
У вас був нормальний президент нормальний курс долара нармальна ціна на бензин, нормальна ціна на газ! Но вам було цього мало ви за 200грн по майдану за Петю пригали а він портвель взя а вас заборт!
скептик до Владимер Показати IP 24 Жовтня 2018 18:45
а нагадай-но, скільки "нормальний" президент бабла в раастов вивіз ?
Таня Строцюк до скептик Показати IP 24 Жовтня 2018 22:16
Реально скільки вивіз ви знаєте??? Все це вам вішають на вуха нинішні керманичі. Але вже через край хильнули сволочі.
хехъ Показати IP 24 Жовтня 2018 16:56
якщо чесно, то схоже крендец підкрався і досить помітно. Це якщо без жартів.
утеплюйтесь до хехъ Показати IP 24 Жовтня 2018 17:27
А шо скажеш про газ по 12грн?
хехъ до утеплюйтесь Показати IP 24 Жовтня 2018 19:51
не 12 а 14!!
І до хехъ Показати IP 25 Жовтня 2018 07:48
І ковбаса по 2.20, і бензин по 0.3... от тільки треба сусіда "здати" з родиною, як куркулів, продзагонам, і на членів родини заявити в НКВД, як на ворогів народу, а далі - дорога до коммунизма відкрита.
утеплюйтесь Показати IP 24 Жовтня 2018 17:19
Хочете сваріться, хочете мінуси ставте, але програма співпраці з МВФ передбачає доведення ціни на газ до ринкового рівня, тобто підвищення ще на 40%, але не за раз, а поетапно. І якщо нічого не зміниться, відбудеться це вже в 2019. Думаєте, даремно в квитанціях тепер пишуть ціну газ в сусідніх країнах? Щоб психологічно готовились. Нехай не в 2019, але це зроблять.
Ціна газу до утеплюйтесь Показати IP 24 Жовтня 2018 17:40
''даремно в квитанціях тепер пишуть ціну газ в сусідніх країнах?'' хай краще б писали, які зарплати в сусідніх країнах, тоді буде справедливо. В нас ціни і так подекуди вищі ніж в сусідів.
хехъ до Ціна газу Показати IP 24 Жовтня 2018 18:00
а це ознака того Совка, який нікуди не збирався йти ... Скажеш, що в Європі роблять так, відразу почуєш - так тож в Європі або Америці))
скептик до утеплюйтесь Показати IP 24 Жовтня 2018 18:46
а що, в УРКАїні є ринок газу ?
утеплюйтесь до скептик Показати IP 24 Жовтня 2018 22:21
так мається на увазі ринок в Європі
Та ви що до утеплюйтесь Показати IP 25 Жовтня 2018 01:03
Вимога МВФ є збалансовний бюжет, а там повна ср*ка
до егсперта до Та ви що Показати IP 25 Жовтня 2018 08:28
Ти читав проект бюджету?
Базар до утеплюйтесь Показати IP 25 Жовтня 2018 06:02
Пусть бы заодно на этих квитанциях писали и про доходы граждан соседних стран. Чтоб мы верили что и у нас будут такие же. А влада буде обiцяти це. Светлое будущее.
Ринок до Базар Показати IP 25 Жовтня 2018 11:44
А ще нехай пишуть про податки, які ті мають сплачувати в казну.
ще не зовсім свідоми Показати IP 24 Жовтня 2018 19:30
На цю брехливу морду вже дивитися не можу. Далі мій текст стосовно харанта цензор не пропустить. Так що не буду старатися. Надія на вибори 2019 року.
хехъ до ще не зовсім свідоми Показати IP 24 Жовтня 2018 19:53
вибори нічого не змінять. Будуть робити те, що скажуть. Усі.
Є вихід: до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Жовтня 2018 07:40
відійди від дзеркала.
Дмиро до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Жовтня 2018 09:34
Люди. На мою думку треба перекрити дороги. Визивать Порошенка, и пусть он садит своих дружков олигархов на кол, и забере у їх наши гроши. Вот и все.
Люди до Дмиро Показати IP 25 Жовтня 2018 12:22
То ж хоче посадити, але Фірташ пручається і збирає мітинги на захист своїх облгазів.
Льоня Показати IP 24 Жовтня 2018 22:20
Останнім часом соромно перед собою бути українцем. різні пі**ри її дурять, гноблять, ноги витирають, а якщо хтось повстане, то продасться за пару копійок.
Які ми ніжні до Льоня Показати IP 25 Жовтня 2018 07:39
То спитай Сенцова, що це означає - бути українцем, і не скигли.
батько Показати IP 24 Жовтня 2018 23:08
ч о р т ....
665 Показати IP 25 Жовтня 2018 09:36
В цьому ролику йдеться про закупівельну ціну за газ в Росії, а не ціну для споживачів
566 до 665 Показати IP 25 Жовтня 2018 11:18
Яке ще " закупівельну ціну за газ в Росії", ми в ахресора вже 3 роки газу не купляємо, замінили європейським.
Євробидло Показати IP 25 Жовтня 2018 16:34
Пам'ятаю у 2013 році, коли Янукович В.Ф.. не підписав договір про асоціацію, вийшла передача ШустерЛайф, в якій О. Вілкул говорив що асоціація з ЄС призведе до росту цін на енергоносії для населення на 300 %, а йому у відповідь вся опозиційна (тоді ще) студія сміялася в лице, і казала що це неможливо.....
хехъ до Євробидло Показати IP 25 Жовтня 2018 17:42
життя за тупість поблажок не чинить))
Павло Показати IP 25 Жовтня 2018 17:41
Життя завжди розставляє усе по справедливості. Увесь світ купував газ по 200-300$ а Україна по 50$ РІЗНИЦЯ відчувається????? Хто з людей спитав ЗА ЩО такий бонус? Хто запитав ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ???? А тепер життя примушує платити, КРОВ‘Ю, ЖИТТЯМ і сльозами. ПРАВДА та ПОРЯДНІСТЬ віками перемагали, так влаштувала природа. (це не оцінка ситуації, а аналіз фактів, без цілі когось принизити чи виправдати)
шо ти хтів сказати Показати IP 25 Жовтня 2018 19:21
"а Україна по 50$ "... згадала баба як дівкою була. цього вже 10 років немає, Тимошенко виправила. на порозі вже стоять європейські тарифи і махають ручкою.
Ненавижу власть нашу Показати IP 25 Жовтня 2018 23:51
Продажные люди , гнилая власть , цены европейские, а зарплаты нет ,как так уро ды? Нас на*уют , эти гни ды в овечих шкурах. Только и думают как с нас содратт по больше , больше ни о чем не думают