USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00

Троє волинян привезли нагороди з чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств в ОАЕ

7 Серпня 2023 18:48
Троє із п'яти волинських спортсменів, які представляли Україну на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та юніорів в Об'єднаних Арабських Еміратах, посіли призові місця.

Про це повідомив тренер і керівник ГО «Федерація ММВА змішаних єдиноборств міста Луцька» Андрій Зінчук, передає Суспільне.

Змагання відбувалися в місті Абу-Дабі у спорткомплексі Zayed Sports City. Спортсмени змагалися у трьох вікових категоріях: 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років.

Золоту нагороду виборола Поліна Ковирнова, яка виступала у віковій категорії 14-15 років і ваговій категорії 47 кілограмів. Срібну медаль здобула спортсменка Дарина Сакович, яка боролася у категоріях 12-13 років і 37 кілограмів.
Третє місце посів волинянин Єгор Гарват. Спортсмен змагався у віковій категорії 12-13 років і ваговій категорії 34 кілограми.
Загалом чемпіонат в ОАЕ цьогоріч зібрав понад 600 спортсменів із 47 країн світу. Збірну України представляли 69 учасників.

За підсумками чотирьох днів змагань українська команда виборола 11 золотих, 16 срібних і 17 бронзових нагород та посіла перше загальнокомандне місце.