Троє футболістів «Волині» гратимуть у складі національних збірних України
Відразу троє гравців «Волині» гратимуть у складі національних збірних України U-17 i U-19 у престижних міжнародних турнірах, що відбуватимуться у вересні. Про це повідомляють 3 вересня «Волинські Новини».
Так, щойно відновившись після травми, отримав запрошення до збірної U-17 (гравці 1993 року народження) півзахисник Віталій Приндета.
З 1 по 4 вересня українська команда гратиме на турнірі Sirenka Cup, що пройде у Польщі. У чвертьфінальному поєдинку синьо-жовті поміряються силами з однолітками з Данії.
Як інформує сайт ФК «Волинь», цей турнір є завершальним для команди у процесі підготовки до відбірних змагань Євро-2010 (U-17) і, за планами тренерського штабу, саме на даних змаганнях й визначиться склад збірної, котрий братиме участь в офіційних поєдинках.
Крім того, уже звично отримали виклик до команди гравців 1991 року народження (U-19) форвард Євген Павлов та півзахисник Роман Карасюк. Збірна цієї вікової категорії з 3 по 6 вересня гратиме у Сербії на Меморіалі Вілотича. Суперниками українців будуть команди Ізраїлю, Угорщини та Сербії. Зазначимо, що й для підопічних Анатолія Бузника цей турнір стане вирішальним у процесі підготовки до відбіркового турніру Євро-2010 (U-19).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, щойно відновившись після травми, отримав запрошення до збірної U-17 (гравці 1993 року народження) півзахисник Віталій Приндета.
З 1 по 4 вересня українська команда гратиме на турнірі Sirenka Cup, що пройде у Польщі. У чвертьфінальному поєдинку синьо-жовті поміряються силами з однолітками з Данії.
Як інформує сайт ФК «Волинь», цей турнір є завершальним для команди у процесі підготовки до відбірних змагань Євро-2010 (U-17) і, за планами тренерського штабу, саме на даних змаганнях й визначиться склад збірної, котрий братиме участь в офіційних поєдинках.
Крім того, уже звично отримали виклик до команди гравців 1991 року народження (U-19) форвард Євген Павлов та півзахисник Роман Карасюк. Збірна цієї вікової категорії з 3 по 6 вересня гратиме у Сербії на Меморіалі Вілотича. Суперниками українців будуть команди Ізраїлю, Угорщини та Сербії. Зазначимо, що й для підопічних Анатолія Бузника цей турнір стане вирішальним у процесі підготовки до відбіркового турніру Євро-2010 (U-19).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Священники та громадськість помолилися за упокій невинно вбитих в’язнів Луцької тюрми
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.