Троїцький храм у Тростянці відзначав два свята одночасно
![](/files/news/2008/09-01/1128-1u.jpg)
Троїцький храм у селі Тростянець Ківерецького деканату відомий на Волині тим, що він старовинний і в ньому є чудотворна ікона «Одигітрія». А нещодавно громада, яку очолює настоятель ієромонах Іов (Богуш), два дні святкувала дві дати: 360-ліття своєї церкви та 10-річчя з часу відновлення чудотворення її головної реліквії – Тростянецької ікони Божої Матері, – повідомляють 1 вересня «Волинські Новини».
Як інформує офіційний сайт Волинської єпархії УПЦ КП, із Ківерець хресним ходом повернувся до Тростянця образ Діви Марії з частками мощей віфлеємських младенців, який перебував у Покровському соборі районного центру з нагоди 1020-річчя хрещення Русі-України. Духовенство на чолі з деканом протоієреєм Олегом Ткачусем відслужило водосвятний молебень та молебень у храмовій каплиці «Божа гора», де постійно перебуває чудотворна ікона. До ківерцівської процесії приєдналися прочани, які крокували з Луцька щорічною паломницькою ходою на честь Тростянецької святині.
На ранок до храму прибули єпископ Луцький і Волинський Михаїл із кафедральним духовенством, багато священиків із місцевого та інших деканатів, численні миряни. Після Божественної Літургії, традиційної хресної ходи навколо церкви, було освячено каплицю в місцевому Будинку престарілих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує офіційний сайт Волинської єпархії УПЦ КП, із Ківерець хресним ходом повернувся до Тростянця образ Діви Марії з частками мощей віфлеємських младенців, який перебував у Покровському соборі районного центру з нагоди 1020-річчя хрещення Русі-України. Духовенство на чолі з деканом протоієреєм Олегом Ткачусем відслужило водосвятний молебень та молебень у храмовій каплиці «Божа гора», де постійно перебуває чудотворна ікона. До ківерцівської процесії приєдналися прочани, які крокували з Луцька щорічною паломницькою ходою на честь Тростянецької святині.
На ранок до храму прибули єпископ Луцький і Волинський Михаїл із кафедральним духовенством, багато священиків із місцевого та інших деканатів, численні миряни. Після Божественної Літургії, традиційної хресної ходи навколо церкви, було освячено каплицю в місцевому Будинку престарілих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.