На пляжі біля Варни в Болгарії знайшли уламки двох дронів

Сьогодні 23:06
Вранці 26 серпня на двох пляжах поблизу болгарської Варни знайшли дрони та їх уламки. Один з безпілотників виявили на пляжі Кабакум, інший – на пляжі Паша Дере.

Про це повідомив болгарський телеканал BNT, передає Бабель.

На пляж Кабакум море винесло безпілотник розміром 2 на 1,5 метра. На місце прибула спеціалізована група Військово-морських сил Болгарії, яка оглянула апарат. Район тимчасово оточили, а доступ до нього обмежили. Вибухівки в дроні не виявили.
Частини ще одного безпілотника знайшли на пляжі Паша Дере поблизу Варни. Їх мають передати військовим фахівцям для дослідження. Болгарська влада поки що не встановила походження і модель дронів. Також невідомо, чи повʼязані між собою два випадки.

Читати ще: На чорноморському узбережжі Туреччини виявили бойовий дрон із боєприприпасами

Військові повідомили, що за останні кілька днів море винесло на північне узбережжя Болгарії приблизно шість дронів або їх уламків. Військові припускають, що цьому може сприяти північно-східний вітер.

BNT також зазначає, що знайдені апарати, ймовірно, можуть бути повʼязані з війною Росії проти України. Водночас болгарська влада наразі офіційно не встановила їхнє походження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus