• EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Три чемпіонства та дев`ять медалей юних волинян у Харкові

16 Червня 2017 18:09
Чемпіонат України з легкої атлетики у наймолодшій віковій категорії – 2002 р.н. та молодші – став черговим успішним стартом для волинських спортсменів. Із Харкова юні волиняни привезли 9 загальнокомандне місце області з-поміж 25 регіонів, а також Любешівська ДЮСШ завоювала перше місце у рейтингу дитячо-спортивних шкіл.

Про це повідомляють у прес-службі ФЛАВО.

Ці перемоги кувалися такими виступами волинських легкоатлетів...

Вихованка ДЮСШ Луцького району Іванна Саковець повернулася додому відразу із трьома (!) медалями. 14-річна Іванка виграла стометрівку із результатом 12.90 с, а на 200-метрівці здобула бронзову медаль. Водночас в естафеті 100+200+300+400м Саковець допомогла команді Волині здобути третє місце. Крім неї, бронзові медалі завоювали ще Дарини Коць, Дарини Кравчук та Мирослави Панасюк.

Тріумфом завершилися і заходи в спортивній ходьбі на 3 000 м. В дівчат увесь п`єдестал виявився на фініші волинським. Виграла чемпіонат 12-річна (!) Валерія Шоломіцька, другою була Юлія Петрик, третьою – Іванна Меліщук. Усі спортсменки представляють Любешівську ДЮСШ. У хлопців на 3 000 м переміг також вихованець цієї школи Тарас Корецький.

Відзначимо й вдалий виступ Бориса Абрамовича. Цей наш атлет везе додому дві бронзові медалі.

Борис здобув їх у фіналі бігу на 3 000 м та в стипльчезі на 2 000 м.

Наступний значний старт волинських легкоатлетів відбудеться 26-28 червня. У Луцьку відбудеться чемпіонат України серед юніорів.