Ціль – склад балістичних ракет: ЗМІ заявили про причетність США до ударів по Ірану
Удар за допомогою безпілотників військового заводу Міністерства оборони Ірану в місті Ісфахан завдали Військово-повітряні сили Сполучених Штатів і «ще одна країна». Ізраїль не причетний до інциденту.
Про це повідомили джерела видання Al-Hadath, передає УНН.
За словами джерел, ціллю удару були іранські запаси балістичних ракет, і додали, що він був покликаний «продемонструвати Ірану та росії» готовність США протидіяти будівництву заводів «з виробництва та експорту балістичної зброї».
Водночас видання The Jerusalem Post, посилаючись на джерела у західній розвідці та іноземних співрозмовників, ознайомлених з питанням, повідомляє, що атака в Ісфахані мала «феноменальний успіх», а збитки від атаки «виходять далеко за межі «незначного пошкодження даху», про який заявила Ісламська Республіка.
Як ми писали, вночі 29 січня на військовому заводі в центральному іранському місті Ісфахан пролунав сильний вибух. Повідомляється, що він стався в одному з центрів виробництва боєприпасів Міністерства оборони.
Згідно з повідомленням заступника губернатора Ісфахана з питань безпеки, жертв немає.
У Міністерстві оборони та підтримки збройних сил Ірану заявили, що нічна атака на один із цехових комплексів в Ісфахані була «невдалою».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили джерела видання Al-Hadath, передає УНН.
За словами джерел, ціллю удару були іранські запаси балістичних ракет, і додали, що він був покликаний «продемонструвати Ірану та росії» готовність США протидіяти будівництву заводів «з виробництва та експорту балістичної зброї».
Водночас видання The Jerusalem Post, посилаючись на джерела у західній розвідці та іноземних співрозмовників, ознайомлених з питанням, повідомляє, що атака в Ісфахані мала «феноменальний успіх», а збитки від атаки «виходять далеко за межі «незначного пошкодження даху», про який заявила Ісламська Республіка.
Як ми писали, вночі 29 січня на військовому заводі в центральному іранському місті Ісфахан пролунав сильний вибух. Повідомляється, що він стався в одному з центрів виробництва боєприпасів Міністерства оборони.
Згідно з повідомленням заступника губернатора Ісфахана з питань безпеки, жертв немає.
У Міністерстві оборони та підтримки збройних сил Ірану заявили, що нічна атака на один із цехових комплексів в Ісфахані була «невдалою».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Майже два роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.