USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Цивілізована» зміна влади: з ситуативної кімнати РНБО зникли сервери з секретними даними. Відео

28 Травня 2019 21:18
Секретар РНБО України Олександр Данилюк вперше показав на відео знамениту ситуаційну кімнату в Адміністрації президента, і заявив про зникнення з неї всіх моніторів і серверів, де зберігалася секретна інформація.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише Страна.

Данилюк показав порожню кімнату, в якій, як він зазначив, ще місяць тому перебували два великих монітора, які були приєднані до серверів в сусідньому приміщенні.

«Як бачите, все було знято під час зміни влади. Ось така вийшла «цивілізована» передача влади в Україні – залишилися тільки прапори, під якими приймалися рішення під час нарад, де використовувалася інформація з секретних джерел. Інформація потрапляла з захищених каналів зв’язку в цю кімнату», – розповів новопризначений глава РНБО.

З його слів, ця секретна інформація зберігалася на спеціальних серверах в тому ж приміщенні, проте тепер їх там немає. Залишився тільки шнур, який з’єднував один з моніторів з серверами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2019 21:25
Лисий пастор може вкрав?
Корiнний лучанин Показати IP 28 Травня 2019 22:04
А там вся правда про "вiйну"з "агрессором"
Как так? Показати IP 28 Травня 2019 22:30
Я так понимаю, что «новый» секретарь СНБО даже не знает где его рабочее место находится (в данном случае адрес)..... это конечно ЖЕСТЬ.....
Просто до Как так? Показати IP 29 Травня 2019 09:35
у вінниці на шоколадній фабриці, яка скоро державною буде.
Как так? до Просто Показати IP 29 Травня 2019 12:23
Та мені та фабрика пох_р, але ж головою РНБО призначили фінансиста, і далеко не найкращого ?! Він і в своїй сфері то не дуже, а тут оборона.
Просто до Как так? Показати IP 29 Травня 2019 12:59
Ти генпрокурора згадай)
Как так? до Просто Показати IP 29 Травня 2019 14:11
А от тут погоджусь, ще та гнида. Але ж нова влада не така, правда ?
Реаліст Показати IP 28 Травня 2019 22:42
Візьміть пастора за кульки і він все поверне.
Просто Показати IP 28 Травня 2019 23:06
Там продали Крим.
Анонім Показати IP 28 Травня 2019 23:15
В овшори повезли ))))
Анонім Показати IP 28 Травня 2019 23:16
Податкову міліцію розганяти будете цеж ваше особисте)))
Sd Показати IP 29 Травня 2019 00:05
Це Национальна зрада?!
Продовженко Тематич Показати IP 29 Травня 2019 00:35
https://m.censor.net.ua/news/3129389/vse_oborudovanie_snbo_nahoditsya_na_meste_i_pod_ohranoyi_turchinov Це в АП, не путайте з РНБО...
Іван Показати IP 29 Травня 2019 04:26
"Уся техніка для ситуаційної кімнати президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю. Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише online. Кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій" За словами Цеголко, в РНБО є ситуаційний центр з усіма конфіденційними серверами.
Арафат Показати IP 29 Травня 2019 08:07
Так то воно так, але техніка була приватна, от власники її і забрали