USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Сьогодні половина Луцька залишиться без води

12 Березня 2020 07:00
У четвер, 12 березня, із 11 00 і орієнтовно до 17 00 год. буде зупинено Дубнівський водозабір для проведення аварійно-відновлювальних робіт, інформує КП «Луцькводоканал».

Внаслідок цього без централізованого водопостачання на вказаний період залишиться правобережна від річки Стир частина Луцька, а саме: мікрорайони 33, 40, 55, центр міста, район «Старого міста», райони Теремно і Привокзальний, а також прилеглі території.

Причина ремонту – заміна аварійних ділянок водопровідних мереж на пр. Волі, Чехова та у Привокзальному районі.

Лучан просять завчасно подбати про запаси води для забезпечення санітарно-гігієнічних потреб.

Про хід виконання робіт чи виникнення можливих ускладнень повідомлять додатково.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 10 Березня 2020 12:18
Чудові новини!!!!!
Соборності Показати IP 10 Березня 2020 12:19
Про сьогодні забули повідомити?
факт Показати IP 10 Березня 2020 12:48
З цього приводу є доречне пислів"я:"В нашої доці,як не в сраці,то в поці".Так і в нашого водоканалу.П"ять років прожив в Угорщині і ніразу не було проблем з водою.А тут нема такого дня,щоб не було повідомлення про відключення і ремонти.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 10 Березня 2020 14:15
Бо там в Угорщині, угорці самі для себе будували на совість комунікаційні споруди: водопостачання та водовідведення. А тут в західних областях в т.ч. і в м. Луцьку 120 років тому, ціж самі угорці з австрійцями, тільки які вже були полоненими будували не для себе, а для громадян новоствореної Української Народної Республіки. Ось тому в Угорщині та думаю і в Австрії такого бардака немає з водопостачанням та водовідведенням, як в Луцьку. Я живу вже 65 років в Луцьку по вул. Б. Хмельницького, поблизу є вулиці Коцюбинського та Романюка, то не було такого тижня, щоб не приїздили бригади з КП "Луцьводоканал" та не займались чищенням каналізації. Чесне слово вже дістало. Ця каналізація таку потужність пропускати воду як колись 100 років тому, зараз вже пропускати не здатна, водовідведення застаріле і ніхто його не бажає поновлювати. Труби стоять діаметром не більше 10 см., зараз таких труб вже не прокладають. А 120 років тому проклали і забули. А мешканці вул. Б. Хмельницького, Коцюбинського та Романюка, досі відчувають ці дружні руки угорських та австрійських будівельників в лапках.
бабо до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 12 Березня 2020 07:56
Випий-но води "пенсіонер" - легше стане :)))
Ну нх до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 12 Березня 2020 17:53
Дідику, прийми ліки, бо ти мариш і такі небилиці розказуєш.
Віталій Показати IP 12 Березня 2020 07:09
Їдь в Угорщину і живи там!Чого сюди приїхав?І саме головне - не відключатимуть тобі там воду!
лучани Показати IP 12 Березня 2020 08:02
совки не миються, тому їм не страшно.
Містянка Показати IP 12 Березня 2020 09:31
В нас на 8 Березня води холодної не стало ще вчора. Навіть не встигли набрати запаси. Працюють випереджуючими темпами. Дуже сумніваюсь, що сьогодні включать воду. Маємо гіркий досвід...
Guest3971 Показати IP 12 Березня 2020 19:30
19.30 води нема.
Соборності Показати IP 12 Січня 2022 10:33
Це просто піпєц...