USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У діях водія, який вигнав волинського бійця з автобуса, не знайшли порушень

14 Грудня 2016 16:54
Київське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки не виявило у діях перевізника порушення щодо інциденту, який трапився у Нововолинську ще 30 жовтня. Нагадаємо, тоді водій автобуса «Нововолинськ-Київ» вигнав волинського добровольця полку «Азов» із автобуса через те, що боєць скористався правом придбати у касі автостанції пільговий квиток як ветеран АТО.

Про це пише БУГ.

Так, ветеран АТО 20-річний доброволець полку «Азов» Мирослав Никитюк у касі автостанції придбав квиток до Володимира-Волинського на автобус сполученням «Нововолинськ-Київ» за пільговою ціною.
«Зайшовши в автобус, який прямував з Нововолинська до Києва через Володимир-Волинський, «аз овець» показав білет водієві. Водій автобуса АА4702НР почав хамити АТОвцю. Після того, як водію показали посвідчення УБД, він почав лаятися, обзивати «синком», «брехуном», казати «що хлопець ніде не був і хай на себе подивиться, який з нього боєць», – повідомляли на сторінці у соціальній мережі «Азов» Нововолинськ.

Після цього водій автобуса вигнав бійця з транспорту.

Після інциденту боєць вирішив шукати правду. В результаті йому прийшла відповідь від Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, де вказано, що «факти, викладені у зверненні Никитюка, не підтвердились, проте було проведено роз’яснювальну роботу з водіями щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства та ввічливого ставлення до пасажирів».
Така відповідь Мирослава Никитюка не влаштовує. Він збирає докази та шукає свідків інциденту, що трапився на автостанції у Нововолинську.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
віра Показати IP 14 Грудня 2016 16:56
Ну і ск...ти!!!!)! Нема слів.....
11 Показати IP 14 Грудня 2016 17:16
Хай найме собі таксі тай їде. Чи зале солярку в той автобус . Хоча б 10 літрів. Водієві держава не заправляє машину
12 до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 17:35
не хочеш працювати водієм та виконувати закони , чеши в вантажники , будівельники Ю автослюсарі , ну і далі по списку . А то їздити їм невигідно !!! Ну то автобус під паркан ...
Анонім до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 17:57
А може ти поміняєшся з ними місцем, на теплому дивані срачелу добре гріти, це тобі не окоп.
11 до Анонім Показати IP 14 Грудня 2016 18:25
Чиєсь бабло захищати не збираюсь
Молодший сержант до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 18:36
А ти рідню захисти а не бабло... Хоча просто сциш, і корчиш мудрого.
11 До М с до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 19:27
Я спакую чемодани і з своєю рідньою махну в Європу . Як роблять всі нормальні і розумні люди.
Молодший сержант до 11 До М с Показати IP 14 Грудня 2016 19:49
А коли ігіл прийде в Європу і згвалтує твою дружину :)) Сцикло ти і все:)
До М с до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 20:02
Ти відповідай за себе . Що ти зробиш а за мене не переживай. Я за свої слова буду відповідати сам . А ти іди і порошенку руки цілуй . Ти ж герой тут .
До мс до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 20:06
І ти сам прекрасно розумієш що ти захищаєш і які гроші а ато крутятся .)на контрабанді) І які дядькі ці питання вирішують . Так що не приплутуй сюда рідних
Молодший сержант до До мс Показати IP 14 Грудня 2016 20:31
Що я захищаю тобі не зрозуміти... Бо ти не знаєш що таке Батьківщина... Швидше вибрались такі як ти що сидять на валізах. Маргінали і тому подібні ... Порошенко Яник і інші це творіння тобі подібних... Вам би поїсти , посрати чи обісрати а де жити то дурниці. Я на свому місці совісно виконую роботу і присягав Народу України і цілую руки своїй матері .. А ти з тих що поцілує чобіт... Ти звичайно скажеш поцілую чобіт та виживу:)
11 до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 20:48
Всі так кажуть як ти я впевнений . Не один день живем. Це просто нова фішка за 3 роки. любити батьківщину всім серцем і душою .
Молодший сержант до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 21:31
Цій,як ти кадеш,фішці уже багато років!!!!:) Вивчай історію,читай літературу,сходи на турнічок одним словом розвивайся та не ний:))
11 до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 21:54
Так хто ж з нас ниє. Чи можливо я трагедію зробив що мене безплатно на часному автобусі не провезли. Згодом будете плакати чому вас таксі безплатно не возить.
Молодший сержант до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 22:36
Плакати будем не ми:) А пацан відстоює свої законні права тим самим привчає інших до дотримання законів. Велике починається з маленького. Ти думав прокинутись одразу в новій країні?:))А ти і далі плюйся жовчю бо світ не справедливий до тебе:))відчувається що тебе образили атошники ,думаю і поліцейські,Порох, сусіди... :))
11 до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 22:05
А де починаються гроші . Там ваша віра і любов закінчується. Ми українці ми всі такі . І нічого не треба говорити в нас така натура . Да я не такий скажете,бо ще токої ситуації не було
Мрія до 11 До М с Показати IP 14 Грудня 2016 21:38
А хто тебе там чекає?
11 до Мрія Показати IP 14 Грудня 2016 22:12
Чекає мрія що не буду бачити брехливих українців які готові роздери один одного . А буду бачити чесних і справедливих людей.
Петро до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 21:33
Питання НЕ до учасника треба ставити, а до "хЄранта", який плодить пільговиків "за чужий кошт".. Хлопець ВИКОНАВ свій обов*язок! І не його вина що "ПОПокєровники" замість доплати чи компенсації пільгових перевезень "надали пільги" за рахунок перевозчиків.. (Перевізник коли не згоден - може відмовитись від ліцензії, або обжалувати Закон в суді) Виконувати-ж Закон зобов*язані всі. Подякуйте що пільговиків в нас тільки збільшується "хЄранту", як воно втирає: " Це- монетизація пільг" - по"совковому", але з чужої кишені. (подякуйте 54,7% виборців, які обрали баригу "вадінтур")
11 до Петро Показати IP 14 Грудня 2016 22:00
Дайте людині зарплату в 40000 грн. І вона не буде їздити по пільгах. Чи ви не чули скільки ліцензія стоїть . І скільки за неї треба заплатити щоб її видали. А ви забрати та забрати
Коза до 11 Показати IP 16 Грудня 2016 10:14
Я плачу податки. І ці гроші мають іти на компенсацію проїзду пільговикам. І вони ідуть. А водії і власники маршрутів знахабніли. За таке має бути компенсація учаснику АТО. І не треба мені розказувати, що вони не мають чим заправити автобус. Повірте там дуже пристойні прибутки.
Допомога ато Показати IP 14 Грудня 2016 17:27
Хай держава пустить автобуси і возить ато безкоштовно. Службу таксі для них створить. Дай проблема вирішена
Петро Показати IP 14 Грудня 2016 17:34
Нехай водій автобуса сам в АТО їде!!!
Костя Показати IP 14 Грудня 2016 17:34
Якщо ти в ато . Халява прийде
Сон Показати IP 14 Грудня 2016 17:45
Ви під*ри, як би не вони,ви б вишкребки зараз були б рабами Яника і його повелителів кацапів. Цінуймо захисників.
О Показати IP 14 Грудня 2016 18:05
Я хочу в дубаи полетіти нахаляву)))
кекс Показати IP 14 Грудня 2016 18:09
за що воюють та гинуть на фронті?? ця війна не закінчиться ніколи
Док до кекс Показати IP 14 Грудня 2016 18:35
В Ізраїлі шістдесят років за щось воюють. Їх ворог теж з Кремля керується.
До сна Показати IP 14 Грудня 2016 18:23
А ти є зараз рабом порошенка що змінилось. Назва
11 Показати IP 14 Грудня 2016 18:35
Я проти того що людина була в ато нічого немаю. А чому ви не кричите бійцям ато квартири які держава обіцяла а отримали одиниці . Бійцям від держави має бути захист і пільги. А не від водія автобуса . Можливо в нього є теж сім я і діти які їсти хочуть. До влади щось сказати ви в штани насрал..и. а до водія от як ви горланите . Він в вас що шось вкрав . Не хоч платити сідай на таксі і їдь . Це не державна структура .
Ірина до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 23:00
Шановні, а вам не здається ,що втрачається проста мораль християнська. Який би він не був - він був у пеклі. ЗАКОН ЦЕ ПЕРДБАЧАЄ, ДАВАЙТЕ ВЧИТИСЬ ЖИТИ ЗА ЗАКОНОМ!
Лучанин Показати IP 14 Грудня 2016 18:43
Через циган-попрошайок і вічно синіх атошників на автостанції вже тошно знаходитись
11 до Лучанин Показати IP 14 Грудня 2016 19:32
Через 5 років будуть одні цигани і ветерани ато .
Луцьк до 11 Показати IP 15 Грудня 2016 00:02
И все льготы будут упрощены до почти нуля и будет все Щчастье! Но это будет справедливо! Почему молчат, что 60-70% АТОшников после войны приходя домой не идут на бывшую работу(если таковая была), а тупо "стають на біржу", что бы получать по 6000грн и все кричат кругом дайте-дайте-дайте - да нате! выкусите, в Кийов идите кричите, а не на АС в Нововолынске! Реально одни цыгане и "аватары" на автостанциях У меня тоже пильги и УБД, но я не стесняюсь водителю 10 грн заплатить за дорогу, хватает, слава Богу руки-ноги на месте - заработаю и себе и детям! Не ленитесь, в лени вся наша беда!!! с ув.
11 Показати IP 14 Грудня 2016 19:39
При янику хоч люди жили . Був середній клас . А зараз або багатий )пан) або бідний який нікому не потрібний )свого права або голосу ніде немає) і те що ти там десь був і щось бачив глубоко наплевать . Ти є крутий пацан і мужик не спорю . А те що тебе в одном місці держава має це факт . Воно і тоді було но не так відкрито. А зараз один одного роздирають .а от дійсно щось державі доказати що ти є людина ні . Лежи в свом окопі ну і що я зараз бабоси на Кіпр виведу . Я ж нічого нового не розказав. Що є то є .
11 Показати IP 14 Грудня 2016 20:23
Гроші на бронижилет люди дайте. Машину люди. Іжу волонтери люди дайте . Завезти безплатно люди. Все зробили прості люди для того ато. І водій того автобуса теж платить податок на те АТО. Виникає запитання що робить держава для захисників ?а відповідь проста нічого. Її глубоко пофіг . А напасти на слабшо го і на одного це все таки українська натура тут нічого не зробиш
До11 Показати IP 14 Грудня 2016 21:28
Ти молодець я тоже ненавиджу людей з посвідченями ато,хоч сам був у 2014 році в 51омбр , то мені після того геройства(пянство по чорному,неробство,вс іїм должні , всі винуват)і ригати хочеться, собі не виробляв і якось без нього трохи легше на душі,не так соромно перед загиблими і їх дітьми
Віталій до До11 Показати IP 15 Грудня 2016 00:04
а вам, "ті хто пройшов дачний котел" взагалі протипоказано заїкатись про якісь там пільги
Анонім до До11 Показати IP 15 Грудня 2016 08:19
а может тебе просто не дали убд за дезертирство?
11 Показати IP 14 Грудня 2016 21:50
В мене багато товаришів там було і особливо про це ніхто не хоче говорити. А що когось там в часному автобусі не провезли то трагедія на всю країну . Був би нормальним хлопцем заплатив би дай все. А права качав депутатам і державі за квартиру яка тобі же і полагається . Да я тебе також підтримав . Чи тебе в державному тролейбусі безоплатно не прокатали . Державі треба права качати і свої права доказати. Хоча всі знають що це зробити в нашій напів європейській державі нереально.
Молодший сержант до 11 Показати IP 14 Грудня 2016 22:46
Кажеш,був би він нормальним пацаном,то давай я постараюсь організувати тобі з ним зустріч... Поспілкуєшся може він і нормальний пацан? Нащо даремно клавіатуру бити:) То як?:)
11 до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 23:03
Ти думаєш мені це цікаво . Я сказав свою думку . Якщо ти з нею незгідний це твоє право . Я став на захист водія автобуса . Так як це є такий самий громадянин як учасник ато. І держава не сказала що ти можеш за ліцензію не платити ,але вози атошників нахаляву. Така моя позиція що він тоже є людина і зїдати його ви не маєте права бо ви є учасники ато.
11 до Молодший сержант Показати IP 14 Грудня 2016 23:11
В мене автобуса немає я нічим не зможу допомогти йому. І ліцензії на перевезення . Я взагалі безробітня людина . І шукаю халяви як всі українці. Тільки от неможу знайти. Зато чесно сказав.
Коза до 11 Показати IP 16 Грудня 2016 10:30
У вас точно автобуса нема. Якби був ви б не писали про "бідних" водіїв і власників ліцензій. Хлопець мав білет. Він оплатив його через касу, а водій відмовився везти. Ви вважаєте що водій правий? Ну що ж з такою позицією у вас у всьому буде винна держава, Порошенко, Путін... А все починається із вас і такого водія, які не виконують закони, і думають, що пільги за участь АТО - це халява. Знаєте, я такої "халяви" нікому не побажаю, а ви її шукаєте.
Стас Показати IP 14 Грудня 2016 23:07
А запитання на чиї податків закупляють зброю за рахунок держави чи пільг. Подумайте без обід якщо ми перестанем всі за все платити то тоді що? Так всьому житті все зроблено, один військовий другий шахтар третій маршручик і довіряєм свої життя один одному а то що внас чиновники гамнюки о це факт
Анонім Показати IP 14 Грудня 2016 23:22
перш за все винна скотська влада, яка нароздає обіцянок і повішає обовязок їх виконання на когось іншого. човпти треба владу, а не один одного
11 до Анонім Показати IP 14 Грудня 2016 23:35
А я про те і кажу . А виходить герої зїдають простого водітеля автобуса . Виходить він повинен заплатити за нього . Він цього не зробив значить він ган..дон . А мала заплатити то держава. Я доказав свої слова чиста українська натура нічого лишнього .
11 до Анонім Показати IP 15 Грудня 2016 10:56
А хто ж цю владу привів? А потім вона погана . Всі патріоти де почались гроші плювали на народ. Як би це було б не так вони до цього не допустили. А значить патріотам вигідно щоб так було як є.
до 11 Показати IP 15 Грудня 2016 09:52
Як добре що ви тих хероїв не бачили на полігонах,в секторах пяне на пяному,дурне на дурному.Зато потім приїзджають сюда і корчать СПАСИТЕЛЯ нациї вс іїм должні і обязані, у Нововолинську такий Бендзюх .
11 до до 11 Показати IP 15 Грудня 2016 11:06
Поки волонтери і херої будуть дурити людей доти і буде тривати війна . Вона значить вигодна. Ми податки платим .держава повина забезпечувати і думати . От як ми перестанем підтримувати от тоді ї побачим куда ті парютріоти і волонтери дінуться.
дмитро Показати IP 18 Лютого 2017 09:41