USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 42.70 43.00
  • PLN 9.76 9.92

У «Дії» завершилось голосування щодо дати святкування Різдва. Більшість обрала 25 грудня

30 Грудня 2022 22:09
У додатку «Дія» завершилось голосування про дату святкування Різдва. Участь у голосуванні взяли 1 531 253 людини.

Ось як розподілились їхні голоси:

25 грудня – 903 265 голосів;

7 січня – 390 125 голосів;

в обидві дати – 192 788 голосів;

не святкую Різдво – 45 075 голосів.

Читати ще: Що треба знати, бажаючи святкувати Різдво 25 грудня, і чому календарний перехід важливий? Пояснення

Католики, греко-католики і православні святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Різниця лише в тому, за яким календарем вони рахують – григоріанським (новий стиль) чи юліанським (старий стиль). Переважна більшість людей у світі святкують Різдво 25 грудня за новим стилем. Лише 6 із 15 православних церков, а також українські греко-католики користуються при цьому юліанським календарем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ВІРУС Показати IP 30 Грудня 2022 22:49
ПЕРУНА ТАК САМО ПРОСРАЛИ...?
##Монархіст до ВІРУС Показати IP 31 Грудня 2022 00:27
Тоді не було голосувань. Була князівська диктатура. А зараз - цифрова демократія... Чи щось подібне...
Альп-418 до ВІРУС Показати IP 31 Грудня 2022 06:15
Серуна так само пропрали... )))
Станиславский Показати IP 30 Грудня 2022 22:49
Не вірю. Адміни намалювали результат, який замовила влада.
##Монархіст до Станиславский Показати IP 31 Грудня 2022 00:51
Є думка, що все трохи простіше. По-перше, число тих, хто голосував не дуже велике в масштабах країни. Та й з числа тих, хто встановлював ДІю, теж (якщо не помиляюсь, користувачів близько 10 мільйонів?). Більшість в голосуванні участі не взяла (проігнорували або не мали можливості) По-друге, Дія є не у всіх, особливо в старших людей, які більш консервативно налаштовані. Відповідно, на об'єктивний стан речей таке голосування не може претендувати. По-третє, намалювати потрібний результат можна, на жаль, при будь-якому способі голосування, якщо воно таємне. Хоча, я погоджусь, що при цифрових технологія це можна зробити дуже легко, швидко, просто і, головне, недорого. )) По-четверте, мені одному здається, що в нас просто хочуть таким чином віджати ще один вихідний? ))
Анонім Показати IP 31 Грудня 2022 00:06
тестують електронне виборче право?
Дикий Показати IP 31 Грудня 2022 01:39
Тобто козаки з поляками воювали 300 літ ні про що?
Новітнім Показати IP 31 Грудня 2022 08:08
Та святкуйте хоч першого жовтня, тільки не зачіпайте нормальних людей, які не ведуться на ваші висмоктані з пальця зміни.
Патрiот до Новітнім Показати IP 31 Грудня 2022 13:11
Слава Богу е адекватнi люди ще в Луцьку.а хто проголосовав -" чемодан вокзал польща"