USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Донецьку сформували «Восточный фронт» проти «бандерівців»?

22 Лютого 2014 20:17
У центрі Донецька сьогодні зібрались люди, які назвались «Восточным фронтом» і записували добровольців у свої лави.

Вони повідомили, що виступають не за політичні сили, а спрямують свою діяльність на захист міста від заворушень, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Ще на початку мітингу, зі слів одного з організаторів, до «Фронту» записалось понад сотню осіб. На мітингу (який зібрав кілька сотень людей) учасники говорити про те, щоб не допустити протистоянь у Донецьку.

Точної інформації про те, чи планує хтось вторгатись у місто, учасники не назвали, проте у гучномовці лякали перехожих бандерівцями.

Крім самого «Фронту» на мітинг прийшли і маргінальні організації (люди мали прапори «Донбасской Руси»), учасники руху «Оборона Донецка», а також проросійськи та прорадянськи налаштовані громадяни. Учасники акції довго не могли знайти спільну мову – організатори виступали за безпартійність та ідею не підтримувати Януковича, інші ж стояли на провладній позиції. Організатори пообіцяли збиратися щоденно, щоб набирати добровольців і в разі необхідності влаштувати живі щити та контрольно-пропускні пункти, як у Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Загреб Показати IP 22 Лютого 2014 20:28
Будут друг дружке рожи бить?
капєц до Загреб Показати IP 23 Лютого 2014 10:12
Хоть "друг дружкє" , а не скопом ставити одного на коліна.Дебили! Зробили з мудака героя.Всю Волинь зганьбили пирожки , гузі , бондарі , грицики.
Яків Показати IP 22 Лютого 2014 20:37
Волинь - одна із небагатьох областей, де все пройшло більш-менш тихо і мирно. Ніхто не постраждав і дійсно нікого не били і не пролилась жодна капля крові. За це волинській міліції велика подяка.
Остап до Яків Показати IP 22 Лютого 2014 20:38
ти певно тільки звідкись приїхав мо з говерли зліз?????
ПУПС до Яків Показати IP 22 Лютого 2014 20:44
НЕТ ЯША ТЫ НЕ ПРАВ
НЕЛУЧАНИН до Яків Показати IP 22 Лютого 2014 23:30
а світлошумові гранати біля обл-ментярні хто кидав ?
Бульба Показати IP 22 Лютого 2014 23:17
По всей стране создаются Народно-Освободительные Движения от американской оккупации Украины.http://poznavatelnoe.tv/fedorov_2014-02-20